Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

ja si myslim ze taka baranica tam dole to teda nieje bohvieco, ale je to vsetko dobou. Pozrite si take pecko zo sedemdesiatych rokov a sme tam. Predstavte si peknu babu na plazi a pozriete sa jej pod pazuchy a tam dlhe 5cm chlpy, no nic moccc :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja sa tiež holím, už si to ani neviem predstaviť, že by som tam dole mal nejaké chlpy. Je pravda, že potom rýchlo rastú a treba holiť častejšie, no ale čo už. A celkom ma to baví.

 

Naviac je to lepšie pre partnerku, keď si ho dá do úst.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja sa neholím, no zastrihávam si chlpy - neznášam chumáče chlpov/+hygiena/, takže si chlpy vždy skrátim tak zhruba na 0,5 cm...dohladka sa úplne nemôžme holiť - raz som to urobil a nedalo sa to vydržať a a potom sa začal v rozrkroku samozrejme len škarabať, samé výražky som mal v rozkroku a ešte pekných pár dní to bola pohroma...takže u mňa víťazí "kompromisné" riešenie.. :)

 

No a od partnerky by som očakával, aby mala bobríka vyholeného, ale takisto sa mi ľúbia pásiky...na mňa to pôsobí neskutočne sexi  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No asi tak nejak  :lol: ...

 

Ono s tým depelivovaním či epilovaním - to nie je zlý náapd, no neviem, či by to až tak pomohlo, pokužku mám ozaj citlivú už len keď si zastrihám chlpy...no uvidím, ale Philips aj Braun už uviedli špeciálne telové epliátory pre mužov... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som skusala epilovat aj depilovat...a nie, dakujem, je to strasna bolest...pokozka je dost citliva a chlpky nie az tak jemne, so silnejsimi korienkami...

takze zial len docasne, ale za to pravidelne a hladucko :)

 

ziadne pruzky, pasiky, ci co i len jeden chlpok :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A čo takto depilácia alebo epilácia miesto holenia. :)

 

Osobne preferujem u ženy odchlpenie a je mi jedno akým sposobom je vykonané. :lol:

ináč som bola v pokušení napísať na toto starsiemu, nech sa depiluje epiluje sám ... jemu je možno jedno, akým spôsobom to bude, dúfam hlavne, že ide ženám príkladom :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 11 mesiacmi...

.. a posledna vec - ohol si ho, keby stojku nahodou zacitila a chcela vyuzit.

 

 

aby bol chlap tam dole oholeny nie je nutnostou...nie kazda zena to "vyzaduje"

resp ked nie je, nic sa nedeje :lol: /tot moj nazor/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll,

 

poprve - vyraz VYZADUJE si spomenula, i ked v uvodzovkach, ako prva ty sama, takze pazuriky naspet do labiek

 

podruhe - staci mat raz vymenene garde v oralnom sexe, pokial je tam zena dole naprirodno, a do konca zivota bude chlap dennodenne oskrabovat vtaka za pomoci gilette fusion. nestalo sa mi to, ale dokazem si to zivo predstavit, a mojej sa to preto snazim takymto sposobom vylepsit natolko, ako to len ide.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to vyzadujem bolo v uvodzovkach...ale reagovala som na tie zeny, ktore sa naozaj tak stavaju k tejto veci...ved sa hned necerti :lol:

 

neriesme...ja len zhrniem, vyholene privitam, avsak nerobim drahoty, ak to chlap nema vo zvyku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som skusala epilovat aj depilovat...a nie, dakujem, je to strasna bolest

Nikdy som nepochopila, ako sa toto dá vydržať. Tiež som skúšala aj epilačný strojček aj vosk. Epilačný strojček používam v pohode na nohy, dá sa na to zvyknúť, aj keď je to ešte ten typ bez vlastného chladenia a iných tých sránd na zmiernenie bolesti. Ale akonáhle si ním vytrhnem čo i len jeden chlp tam dole začne to krvácať a spraví sa mi tam hnusné zapálené miesto, ktoré nezmizne ani za týždeň. A to som si tiež všelijako pomáhala - ľadovou sprchou, ľadom počas holenia. Ako to je možné, že si s tým ženy (tie statočnejšie asi) holia dole normálne všetko? To majú nejaký špeciálny typ strojčeka ? To isté vosk.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou, ono je to take bolestive len v prvotnych fazach, tym ze bol chlpok holeny, ma hrubsi korienok...to znamena ze bolest je vacsia...navyse je to velmi citliva oblast, s jemnou pokozkou, kde je ta bolest samozrejme neopisatelna

 

vytrhnuty chlpok /aj s korienkom/ zacina znova rast, pricom samotny korienok nie je uz tak "masivny" ako korienok chlpku ktory bol pravidelne holeny...novy korienok je mensi, takisto chlpok tensi, pokozka si pomalicky zacina "zvykat" ... to mas to iste ako s trhanim obocia, tiez spociatku bolelo, dokonca mne aj krv isla, ale postupom casu to zacne byt takmer bezbolestna metoda...

 

ja sa vsak nie a nie dokopat pouzivat tuto metodu v oblasti bikin...nie som v stave znasat taku bolest dobrovolne, a spociatku pravidelne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no veď to, na nohe keď som si prvýkrát prešla 1 cm myslela som, že umrem a nikdy sa už nepostavím a postupom času to ide úplne v pohodičke, len to jemne štipká teraz už, ani červené bodky nie sú... ale hentá oblasť je pre mňa nepredstaviteľná, to by som si asi radšej nechala žehličkou prejsť po hlave ako toto... minule som videla nejaký ženský magazín alebo také niečo o holení týchto partií voskom v salóne a pozerala som ako puk: slečna si ľahla a na dve tri šupy bolo hotovo a ani sa nemykla :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

neviem to teraz nájsť ... ešte včera som na to myslela, že to sem musím napísať, a medzitým som zabudla, kde som to čítala ...

ale pred pár dňami som kdesi zazrela malý článok o malej viktoriánskej ére v holení, že sú skupinky doteraz striktne sa holiacich mladých ľudí, ktoré sa z recesie vracajú k stavom bez holenia, alebo len s miernym holením, teda oných partií ... vraj :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ako je to na intimnych miestach. Ale ja sa holim raz za 2-3 tyzdne. Tie chlpy do centimetra sa dobre vyberaju s tych dvojcepeliek. Je to dlhsie ostre a hlavne ciste.Nebolima to a je to relatvne rychle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja sa holim kedze som zistil, ze stevka ma potom aj viac chuti do oralu. A zase na nej mam radsej tiez ked je to vyholene a s mensim velmi peknym pasikom. Ste mali vidiet co som robil po prvykrat ked sa stevka oholila ake to bolo hladke a ake som nahodil oci. Este teraz mi to pripomina a mame z toho prcu, ze ako som sa vtedy tvaril :rolleyes:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov