Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

  • Pred 2 mesiacmi...

práve som sa dočítala, že bolo vraj finále Miss Slovensko 2017...

tak ju tu máme: promenáda v plavkách je promenáda v spodnom prádle, a miss je červenovlasá Hanka Závodná:

 

post-3-0-42476500-1493580968.jpg   post-3-0-88699300-1493580969.jpg

http://www.topky.sk/cl/100313/1625995/Toto-je-Miss-Slovensko-2017--Medzi-superkami-bola-jedinecna-

https://domov.sme.sk/g/61164/miss-slovensko-2017?ref=https%253A%252F%252Fpresov.korzar.sme.sk%252Fc%252F20521445%252Fvychodniarka-excelovala-na-miss-slovensko-2017.html&photo=p2502751

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nastastie som z toho videl len kusok pri prepinani z nejakeho ineho programu a potom som si pockal na finale.

Ja teda nie som prilis vyberavy, ale myslim, ze mam vkus a z 12 sutaziacich by som tam pustil tak max. styri.
Co ma zaujalo, tak viacere (mozno vacsina) mali vyrazne brady a licne kosti. Zeby novy ideal krasy, alebo efekt licenia? Mimochodom, licenie oci bolo hodne predvecera palenia carodejnic...

Snad ako polahcujuca okolnost moze sluzit, ze na inych obrazkoch vyzeraju tie baby (niektore) trochu lepsie ako v sobotu vecer na televiznej obrazovke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tiež som sa podivila úprave, a aj róbam, ale zas mi to žily netrhalo. Zas na druhej strane ma potešilo, nech si vraví kto chce, čo chce, že sa tam dostali aj kočky "krv a mlieko", nie práve také, čo na nich kostičky len tak hrkotali. Ve´d nielen chudé baby môžu byť pekné, a vôbec sa mi nepáči, keď sa tvorcovia módy a odborníci na krásu snažia vtesnať pekné baby do rozmerov x*y*z, čím vyrábajú anorektičky a bulimičky. naozaj neviem, prečo by nemohli byť aj drobné dievčatá, alebo dievčatá, ktoré nie sú celkom vychudnuté, byť za pekné. Ako keby pekné boli len tie chudulinké.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...
  • Pred 4 mesiacmi...
pred 13 hodinami, Tomáš napísal:

Najlepšia žena je game!

súhlas! :biggrin:

 a ešte moja mamina :slniecko:moja mamka je anjel na zemi. to potvrdí kazdy kto ju pozná .Dakujem mami ze si :smile:

( a mna vykopli z pekla :hufi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Aj keby fotky skresľovali, tak kto pozná obe buchty tak vie, že napravo je Linda. Ale tá podobnosť je brutal. To je niečo podobné @Tomáš ako keby boli fotky dvoch rovnakých kebabov, ale len ty by si vedel, ktorý je kurací a ktorý teľací.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov