Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

Včera sa medzi mnou a weirdom a aj RoSom v podstate ( :) ) rozbehla diskusia ktorá baba je (nielen) najkrajšia na svete :lol:

 

Myslím že by to mohla byť inšpirujúca téma na Fóre :)

 

Ako však poznám cizyho ktorý sem bude drbať jednu fotku za druhou, takže aby nedošlo k dlhému načítavaniu tak téma bude mať veľmi prísne pravidlá, rozmer fotky nemôže presiahnúť v šírke 640 pixelov (na dĺžke resp. výške nezáleží) a veľkosť by nemala byť väčšia ako 60 kB. Myslím že každý je schopný si stiahnúť IrfanView z tahaj.sk a následne fotku upraviť.

 

Uveďte zakaždým o koho ide, meno, priezvisko a čím je.

 

OK, tak moja favoritka:

 

Natasha Henstridge, kanadská heerečka

* 15 august 1974

* Springdale, Newfoundland (Kanada)

Obrázok

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

krasa je relativna,

 

mne sa napriklad vobec nepaci tie mestske pipky aj ked maju akokovek dokonale postavy...

 

ja som napriklad velmi zatazeny na vlasy a ucesy, strasne sa mi pacia tak mierne do strapata, dalej milujem ofiny, dredy, a proste strapate neucesane vlasy...

 

strasne sa mi pacia "turisticke" typy, navstevnicky filmovych klubov, cajovni, proste tato skupina ludi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov