Skočiť na obsah

Naj... žena na svete


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 440
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    46

  • Sniper

    37

  • aljak63

    26

  • weirdo

    24

miss world by mala mať niečo, čo z nej vyžaruje, charizmu, niečo, čo ju robí inou ... keď už je tu taká súťaž

Presne to je ten rozdiel v uhle pohladu. Ludia, ktori neuznavaju sutaz miss, vravia, ze KED UZ (je tu nieco take), tak potom by mala mat charizmu, vyzarovanie, atd. podla mna toto vobec nie je zdovodnenim, preco by taka sutaz mala byt. pretoze to nie su rozhodujuce kriteria.

 

A uplne najzasadnejsi rozdiel v tom, ako to vidis napriklad ty, kedze si to spomenula, a ako to vidim ja, spociva v tom, ze miss hlavne nema byt ina :lol: Neexistuje prosto, aby bola ina. Ten sposob bytia "byt inym" je tu uplne vyluceny. Podla mna, miss musi byt univerzalna, ako som vyssie napisal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepopieram, že cielene nepozerávam žiadne miss. pred rokmi, keď to bola novinka, som si to pozrela, pozrela som si dokonca zopár miss world alebo universe, nemám predstavu, čo to bolo, v konečnom dôsledku mi to splýva, ale to teraz nie je podstatné :lol:

 

z našich súťaží si pamätám / to pamätám znamená, že si to skutočne pamätám, viem, ako vyzerali / dve missky, jednu z nich preto, lebo zďaleka nebola najkrajším dievčaťom, a na miss / vtedy bola sledovanosť vyššia / odhadoval každý jednu úplne inú, veľmi peknú a milú dievčinu, a miss bola dosť prekvapením. bolo to pred rokmi, a už je to jedno, tá dievčina, ktorá napokon miss bola, nedosiahla nič ani na svetovej súťaži, a skutočne už na tom vôbec nezáleží. ale pamätám si aj to dievča, ktoré napokon nevyhralo :)

 

z niektorej z tých svetových si pamätám tiež dve, zbytok splýva v dokonalú masu / nie som úplný ignorant, a pozriem si, keď sa k tomu dostanem, kto to vyhral a zopár tých súťaží som aj pozerala, sem tam /

jedna bola výnimočná tým, že bola iná ... nebola úplne najkrajšia, a bola to politika ... bola izraelčanka, v čase, keď bol izrael masívne napádaný a "svet" svojím spôsobom vyjadril podporu.

keď všetky dievčatá mali rovné dlhé vlasy a boli, akoby ich jedna mater mala, táto bola nižšia, a mala tmavoplavú záplavu dlhých nádherne brčkavých vlasov. nebola najkrajšia, politika v tom bola, ale ja tak vyčnievala.

 

druhá bola o nejaký čas neskôr američanka, počúvala som to z českého štúdia, kde to komentovali, a bol to šok nie len pre nich ... pamätám si, že to okomentovali tak, že keby ju urobili miss fitness, bolo by to namieste.

 

skutočne si tie ostané nepamätám.

človek si pamätá to, čo vyčnieva, zvyčajne. miss by mala byť iná, úplne iná byť nemôže, ale iná jedným či druhým smerom

 

nie je to len v tom paušálnom neuznávaní súťaže. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Včera bol ďalší ročník súťaže krásny MISS 2010

 

Tu je trojica vraj najkrajších ... čo na ne hovoríte?

 

Obrázok

 

 

Tá víťazka ešte ako tak môže byť,

ale tie dve vicemissky, no nič moc!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vitazka aj 1. vicemiss kocky, ostatne nieco hrozne, neviem odkial vybrali tie baby

dnes sa inteligentne pekne baby idu radsej vzdelavat nez sa vyberat na drahu pofidernych modeliek

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no neviem, ale víťazka sa mne neveľmi páči

v pomere k tvári nízke čelo, mohutné lícne kosti, oči príliš blízko a príliš šikmo, kdesi medzi predkami sa mi tam rysuje minimum nejaký tatár či mongol, ani nie jeden

: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne je tá 1. vicemiss (tá kučeravá) absolútne nesympatická ;) :lol:

 

ale víťazka je vcelku príjemná na pohľad, takže reprezentantka ako sa patrí :)

 

 

dnes sa inteligentne pekne baby idu radsej vzdelavat nez sa vyberat na drahu pofidernych modeliek

s týmto sa nedá nič iné, jedine súhlasiť! :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no neviem, ale víťazka sa mne neveľmi páči

v pomere k tvári nízke čelo, mohutné lícne kosti, oči príliš blízko a príliš šikmo, kdesi medzi predkami sa mi tam rysuje minimum nejaký tatár či mongol, ani nie jeden

: )

 

Nepozeraj už toľko Brennanovu!!! :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nevravim ze inteligentne baby nerobia modeling..ale ruku na srdce, su to troska inak zmyslajuce dievcatka..

 

na nedavnej Miss Universe, som sa musela smiat, ako niektore prehlasovali, ze studuju na SVK a pritom si robia uz niekolko rokov karieru v zahranici, to su naozaj studentky na urovni

 

dnes sa kazda len schovava za titul studujucej, ale pravda je si myslim niekde inde..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nepozeraj už toľko Brennanovu!!! :lol:

 

ticho budeš ;) je to naopak, zaujímajú ma takéto veci aj bez nej, a samozrejme že preto pozerám aj Brennanovú, nehovoriac o humore :) ... a kukni ! :)

 

stredná ázia

a to sú len mongolky ;) takže víťazka je typická slovenka ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll - moja spoluziacka zo strednej bola tusim 1.vicemiss a zaroven miss sympatia 2005. bavil som sa s nou v decembri na stretavke, vystudovala Ing., cestuje po celom svete s Lucnicou a este popri tom stiha tocit reklamy ci chodit na jazykove kurzy do zahranicia.

 

priklad, ze aj pekna inteligentna baba moze byt miss ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo, 1 kamaratka, 1 modelka z tisicok :lol:

ale ako pisem vyssie, nevravim ze inteligentne baby nerobia modeling, len to, ze vacsina z tych inteligentnych si buduju karieru inym sposobom

 

moja spoluziacka zo strednej je modelka, beha po zahranici, mozno pekna, ale taka hlupa, ze sa jej komentare nedali vydrzat a vyhodila som si ju z kontaktov na FB

nevraviac o tom ako je zmagorena a posadnuta tym, aby bola stale dokonala

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie su krajsie, vedia sa lepsie "urobit" a aj "predat" :lol:

 

banda vizazistov a poradcov z modelingu spravi aj z Tomanovej atraktivnu sexbombu

(aj ked ten priklad som mozno prehnal trochu :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s tou inteligenciou by to hádam aj sedelo, ako na každý spolok kdekoho, okrem nositeľov nobelovej ceny ... bez mnohotýždňovej práce štábu mastičkárov na ulici zapadnú, sú to dievčatá odvedľa, zo susednej dediny či spolužiačky ... kopa dievčat na ulici je pekných a krásnych, Slovensky sú fakt pekné. to, čo sa dostane na tieto súťaže, nie je to najkrajšie, len odvážnejšie, možno.

len je všetko vyhrotené tak, že v ten večer musia žiariť :lol:

 

 

okrem toho som práve kdesi v programe čítala, že dnes je akási Miss Česko - Slovensko 2010 ...

 

miskami budeme zásobení už dostatočne, myslím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

banda vizazistov a poradcov z modelingu spravi aj z Tomanovej atraktivnu sexbombu

(aj ked ten priklad som mozno prehnal trochu :lol:)

 

v prípade,

že sa dá urobiť z vody CocaCola

prečo nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj keby boli vo vsetkom ostatnom uplne priemerne, tak jednako su krajsie. Od toho sa odvija podstata veci. Iste, da sa upravit a vystajlovat vselico. Ale ja mam na mysli potencial. Niektore zeny maju prosto vyssi potencial krasy, potencial byt krasne, nez ostatne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na ulici stretnem omnoho vacsie krasky, nez sa niekedy zvyknu vyskytnut na tychto sutaziach...a dostavame sa k meritu veci, ze tie krasky ktore vidam na ulici, si predstavuju buducnost trocha inak...ja nevravim ze zivit sa modelingom je nieco podpriemerne, ale ide len o vzhlad, tam nikoho nezaujima ci mas vysku, ci mas vzdelanie, ci sa veciam rozumies, ...staci sa usmiat, niekedy roztiahnut nohy, a si uspesna...v realnom zivote sa clovek posuva na zaklade svojich schopnosti, co sa o modelkach povedat neda..

 

preto si o modelkach myslim svoje...ano, pozriet sa na pekne modelky pozriem, pozavidim trosku krasnu tvaricku a sumnu postavicku, ale to je tak vsetko :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ale zase aj v mnozstve inych kariernych povolani zeny roztahuju nohy v snahe byt uspesne. To sa podla mna nedeje v modelingu v o nic vacsej miere nez hocikde inde. Take pripady sa vyskytuju vsade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, tak vynechajme temu roztahovania noh

 

pekna tvaricka vs schopnosti /kariera vybudovana na zaklade toho ako kto vyzera vs kariera vybudovana na zaklade neustaleho vzdelavania/ - ja osobne by som si vazila viac cloveka, ktory dokazal nieco, k comu sa dopracoval sam, na zaklade schopnosti, ucenia, ..

 

co zaimponuje u /inteligentneho/ chlapa viac?

ja byt modelkou, tak sa citim trapne, ze som nemusela ani usta otvarat, stacilo ked sa pozreli na moju postavu, usmev..a bolo..ako taky tovar na trhu, ktory si vymienaju

samozrejme su modelky, ktore sa venuju charite a inym osoznym aktivitam, ale to su skor vynimky

 

ja tu nikoho nepresviedcam, len vravim, ze tieto slecny nebudem nikdy obdivovat, lebo nemam preco .. krasou ich obdarila priroda, uspech v zamestnani ziska clovek svojou vlastnou zasluhou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V modelingu sa nepohybujem, ale pohybujem sa v hudbe a veru si viac vazim toho, kto ma viac vrodenych vloh a menej drie - a menej si vazim toho, kto sa vela nadrel, ale nema take vlohy. A zase v mojich ociach je ten s danym potencialom vzdy viac, pretoze keby obaja vynalozili rovnake usilie, tak ten talentovany dosiahne dalej. A tak ako su vlohy pre hudbu, tak su aj vlohy pre krasu. Je to otazka preferencie.

 

A k tym vlastnym zasluham: Snad kazda jedna oblast ludskeho uplatnenia je plna trtkov, ktori si zaumienili, ze musia mat nieco, co im napatri a na co nemaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov