Skočiť na obsah

Šperky, prstene, koža, kov ...


game

Odporúčané príspevky

rozhodne to patrí k životnému štýlu :

aj keď sa móda mení, náš štýl "zdobenia sa " sa často nemení ...

náhrdelník z korálkov a kovu, kožené náramky, prstene, retiazky, náušnice, drahé hodinky, farebné náramky .... dnes je to jedno, kto ich nosí , či chlapci, či dievčatá ...

čím sa zdobíte, čo je váš štýl, čo nosíte zo šperkov, bižutérie, ozdôb najradšej, čo je to "len vaše" a prečo ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strieborny lancuch na ruke a na krku. chcem si este zohnat strieborny prsten a som vybaveny. k hodinkam mam odpor odvtedy, ako som maval na ruke vypaleny biely flak, okrem toho nosim fon, takze su mi nanic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hodinky nenosím už strašne moc rokov, tiež mi zavadzajú ...

 

bižutériu som nikdy nenosila - keď na mňa chcel niekto zavesiť niečo , že mi to pristane, alebo na nejakú príležitosť, cítila som sa ako na jarmočnej strelnici ...

 

potrebujem mať voľné ruky, a prstene mi v tom moc prekážajú, takže žiadne nenosím ... ani obrúčku / toto je niečo, do čoho sa môže LEG zadrapiť :lol: /

 

od mala mám prepichnuté uši , a nosím malé zlaté náušnice, ktoré si nevyberám ...

 

ešte donedávna som nosila dve tenké zlaté retiazky s príveskom vyrobeným podľa môjho návrhu - špeciálne pre mňa :)

ako začali tie veľké teplá, dala som ich dolu ... takže jedine dve zlaté náušnice :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiez nic nenosim, zvykla som nosit nausnice ale potom som nejak prestala, takisto bez hodiniek som sa ani nepohla, ale toto leto som si nejak odvykla, no asi ich zacnem znova nosit, nechce sa mi furt mobil vytahovat ;)

 

prstene nenosim, nejak som si nikdy nezvykla, zavadzaju mi, ako to bude s obruckou este neviem :lol:

 

vsetko co mam je strieborne, zlate veci nemam rada, koza a koralky su super, takisto cierny kov sa mi paci a take farebne kamienky k tomu, chcela by som si kupit take nausnice, no uvidim :)

 

a strasne sa mi nepacia tie gumene naramky co teraz ficia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, Andulqa> to som zvedavy ako im chcete tu obrucku vyhovorit... :lol: ako ja tiez nechcem nosit a uz teraz si planujem vyhovorky :) a to

- nemam nikoho

- zenit sa planujem po 30ke :)

i ked ja sa mozem vyhovorit ze som mal ekzem kedysi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia, jednoducho musím mať voľné ruky , prekáža mi tam všetko .. voľakedy som si kúpila tenkú zlatú retiazku - náramok ... hneď na prvýkrát som musela rozmontovať sifón na umývadle, lebo som ju spláchla... odvtedy je odložená :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo ja tie hodinky rad citim na ruke.. ten bledy flak nieje nejak vyrazny a opalujem sa bez hodiniek :)

 

game ja tiez napr mam retiazku na ruku ale nejak mi prekaza... ale hodinky rad nosim, ked ich na ruke nemam, pripadam si divne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nenosím nič, mne vadia aj sprosté náušnice. hodinky nemám odkedy sa mi na nich vybili baterky a mne sa nechcú ísť kúpiť nové :lol: obrúčku tiež nemienim nosiť, by som asi zošalela

 

kedysi som mávala na ruke tie náramky priateľstva či ako sa to, vlastná výroba, lenže každý to odomňa drankal, tak som porozdávala a ďalšie sa mi robiť nechcú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi som chodievala obvešaná šnúrkami, korálkami...

Teraz nosím jedno jediné, a to je môj "špendlík" v uchu. Jedna náušnica.

Rada si obkrúcam šatky okolo krku. Tých mám dosť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to som tu jedina?? :lol:

 

-nosim dva prstene, jeden z egyptu, druhy z rodosu. oba strieborne, trosku hrubsie "pasiky".... skor matne...

-nosim hodinky, matne, titan? hehe

-v pupku jeden piercing....

-v kazdom uchu dve dierky, cize spolu 4 nausnice, ktore menim podla nalady + k obleceniu :)

 

 

to je co mam na sebe vzdy.. :)

 

 

a potom este k tomu sa pridavaju vacsinou nejaky naramok, bud goralky, alebo strieborny...

a niekedy nieco na krk....

 

ehm... ;)

 

ps nokia aj ja mam hodinky znacky festina ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov