Skočiť na obsah

Nealko nápoje dňa alebo večera


Mazmar

Aký je váš nápoj dňa  

44 členovia hlasovali

  1. 1. Čo pijete cez deň najviac

    • ochutené bublinkové nápoje
    • minerálne vody
    • čaj
    • káva
    • kakao
    • džúsy (nevadi ak sú to 10 percentné)
    • alkoholické nápoje
    • čistú (relatívne) vodu
    • bylinkové čaje
    • mlieko + ochutené + kyslé mlieko
    • bylinkové limonády
      0


Odporúčané príspevky

Hlasoval som za mineralku, ale myslim ze toto je odveci anketa, teda spon co sa tyka otazky...

 

co ak si rano dam kakao? pred obedom caj? obed zapijem mineralkou a vecer idem von kde pijem alkohol a brzdim ho kofolou? :lol:

 

davat kavu, alkohol a ine napoje do jedneho vreca je blbost... a kakao si daj malym plz... nech tie moznosti odpovedi vyzeraju seriozne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Hlasoval som za minerálku. Aj keď osobne mám radšej tie ochutené sifóny, ale predsa len minerálku pijem vždy v robote a to minimálne jednu celú fľašu, zatiaľ čo ochutené vody mi doma vydržia aj tri dni.

A v baroch väčšinou čapovanú kofolku, najprv pol litra a potom po tri deci, podľa toho, ako som smädný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U mna je zazrak ked za den vypijem viac ako tri pohare, aj ked viem ze by som mala viac. Zasadne len vodu, ale ked ideme si nikede sadnut tak kofolu. Ja len nemam rada ked idem milionkrat na zachod :lol: Staci rano a cely den pokoj a ked vypijem vela tak na nervy kazde dve hod. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 1 mesiacom...

mineralne vody odkedy by som mal navstivit alergologa bo z usa som si "importol" alergiu. inak chyba v moznostiach mlieko, kakao je sice z mlieka ale ja pijem ciste mlieko, studene, denne minimalne pol litra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ochutené bublinkové nápoje. Coca-cola light. Nápoj Bohov. Vypijem jej strašne veľa, aj 2 litre denne niekedy. Viem, že je to mrte nezdravé plus ničí zuby etc ale čo sa zabijem, keď je to tak nehorázne dobré. Mám nízky tlak, káva mi veľmi nechutí, tak Colu pijem aj kvôli kofeínu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...

absolútnem neznášam tie voloviny

ako CocaCola Light a spol

úplne zaniká chuť nápojov

tak som sa potešil, keď začali vyrábať CocaColuZero

vraj nezmenená chuť - totálna blbosť

to isté platí aj pre kofolu

no dnes ma potešila PepsiMAX

PepsiColové výrobky nemusím, lebo sú presladené,

no PepsiMAX ma prekvapila - má chuť akú som od Pepsi vždy túžil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ráno začínam doma čajom a na ňom vlastne fungujem celé dopoludnie v práci .Semo-tamo to prestriedam minerálkou - klasickou,nedochucovanou,sýtenou.

K tomu 3 kávy za deň a doma zarábanou malinovkou s grepovým sirupom.Ten kupujem čapovaný,lebo je taký hustejší.Ale zarábam to len aby to malo niejakú chuť a farbu.

No a cez víkend si kúpim 2-3 fľaše niejakej coly,lebo mi to chutí :lol: .Keď som na bicykli,alebo si s niekým sadnem do lokálu,tak si dám kofolu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov