Skočiť na obsah

Aký rýchly máte internet?


Sniper

Vaše internetové pripojenie  

15 členovia hlasovali

  1. 1. Aký typ pripojenia máte?

    • Dial-up
    • ISDN
      0
    • DSL
    • Wi-fi
    • Kábel
    • Mobil (GPRS,EDGE,UMTS a pod.)
      0
  2. 2. Aký máte downstream (download)?

    • Do 64 kbit
    • Do 128 kbit
      0
    • Do 1024 kbit (1 Mbit)
      0
    • Do 2048 kbit (2 Mbit)
    • Do 4096 kbit (4 Mbit)
      0
    • Do 8192 kbit (8 Mbit)
      0
    • Do 12288 kbit (12 Mbit)
    • Nad 12 Mbit
  3. 3. Aký máte upstream (upload)?

    • Do 64 kbit
    • Do 128 kbit
      0
    • Do 256 kbit
    • Do 512 kbit
      0
    • Do 1024 kbit
    • Do 2048 kbit
    • Do 4096 kbit
    • Nad 4096 kbit


Odporúčané príspevky

Bezdrôtové od Kryha zatiaľ za 300,-- Sk.

 

Program bez časového a dátového obmedzenia s dennou aktualizáciou rýchlosti. Počiatočná rýchlosť pri tomto programe je 1 Mbit/s, po prvých prečerpaných 100 MB sa zníži rýchlosť prietoku dát na 128 kbit/s (ďalej sa už rýchlosť neznižuje). Obmedzenie rýchlosti sa ruší každý deň o 6:00 hod. s tým, že od 24:00 hod. do 6:00 hod. sa rýchlosť v závislosti od prečerpaných dát ďalej neznižuje. To znamená, že Vaša rýchlosť, ktorú ste si "našetrili" v priebehu dňa, Vám od 24:00 do 6:00 hod. ostáva po celý čas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre že som včera nehlasoval. Až potom som zistil že Slovanet mi zvýšil na 1024/256

 

Net mám od Slovanetu, program mám Total Fun (žiadne limity na dáta ani na čas), toto je tretí krát ča sa zmenila rýchlosť, začínal som na 256/64, asi po necelom roku to zvýšili na 512/128 a teraz na 1024/256.

 

Či som spokojný ťažko povedať, mám totiž dojem že mi dosť limitujú transfer (Slovanet to médiam oficiálne aj priznal). Som totiž "power user" a dosť často mi tečú dáta hore dole.

Ale ak mi transfer nelimitujú tak som celkom spokojný. Celé to dávam za vinu Telecomu, pokým Slovnanet bude odkázaný na jeho siete v tejto problematike sa to príliš asi nezlepší.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hlboko sa ospravedlňujem, ale robil som somariny a nechtiac som túto tému spojil s inou, úplne odlišnou a po opätovnom rozpojení zmizla anketa. Musel som ju teda znovu vytvoriť (aj to mi chvíľu trvalo pokým som na to prišiel že AKO). Tak zahlasujte znovu (možno odvtedy sa vám zmenila rýchlosť pripojenia tak niektorí to budú brať aj ako výhodu :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rýchlosť prijímania dát (download) : 786,4 kB/s ( 6291 kbps )

 

Isper - V ramci baraku 100mbit s WiFi na streche. Uvidime co to spravi tento tyzden, ked sa rozbeha novy prepoj so 155Mbit full duplex optika + ATM masiny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidim ze je tu vela wi-fi-cakov :) z toho je aj jasne, ze viac forumakov tu byva v baraku ako v dome :lol:

 

btw, osobne mam hrozu od Nextry, 1mbit ;) .......ale ved za 8 mesiacov mi to konci, tak sa supnem k T-Com :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doma 5.8GHz 768kbit, ktory teraz v marci rusim a budem mat 3.5GHz 512kbit uplne zdarma :lol:

 

a na tahanie pouzivam pripojenie v robote, 2x1Gbit :)

 

Darkman len taka otazka, ako si spokojny s Isperom? V mojich ociach to je totiz velmi neseriozna firma (spojena z dvoch skrachovanych firiem), ktora pise vo svojich letakoch bludy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikde sa o tom moc nepisalo ale skrachovali obe firmy :lol:

 

ja len taka otazka, zobral si si realne na com funguju taketo firmy co ponukaju uzasne rychle pripojenia na internet za par korun?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel len doplnenie

 

T1 a T3 su americke ekvivalenty nasich E1 a E3 ak sa nemylim

takze E1 = 2Mbit, E3 = 34Mbit

Nokia o rýchlostiach vyšších ako DSL nemám ani šajnu takže ak ti niečo v ankete chýba napíš a ja to tam doplním :lol:

Aj to Wi-Fi je len orientačne, dokopy to o rýchlosti nič nepovie ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov