Skočiť na obsah

Maďari, Maďarsko a jeho vzťahy so susedmi


Ajk

Odporúčané príspevky

nemozem povedat, ze suhlasim s cizym ale pekne ma to nasralo. ta zenska to spravila s nejakym umyslom a rozhodne to nebolo kvoli statniciam. za ten bordel, co narobila v diplomacii, by som jej rozhodne naparil aspon nejaky cas v base.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je mi jedno kto si co o mne mysli, hrajte sa tu vsetci na liberalnych a tolerantnych ludi, to je vasa vec

 

ja svoje nazory menit nebudem, nemam rad ten narod, koniec

 

a nema to nic spolocne s inteligenciou

 

to mas jak keby si nemal rad jogurt a napisal by si nato, ze to je sracka a ja by som od teba chcel aby si tu viedol dalsie dusevno-masturbacne-siahlodlhe dialogy so mnou, co ti ten jogurt spravil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam ich rad preto, ze su po celom juznom slovensku, nemam ich rad pre ich rec, nemam ich rad preto, ze ked niekde pridem na juzne slovensko, porad tam nikto nehovori slovensky.

 

nemam ich rad preto ako sa ku nam spravali v minulych storociach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy dojdi na uplny vychod a tiez mozes chciet po tych ludoch slovencinu a jedine s cim na teba vyblafnu je rusnacina

a pre info, pred par tyzdnami som bol v komarne, a s kazdym co som nieco riesil so mnou pekne po slovensky hovoril :lol:

 

a co take nam madari spravili? co nam nemci spravili, co nam rusi spravili... aj tychto vsetkych nenavidis?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim si ze by sa mala verejne ospravedlnit.... a samozrejme by sa to malo riesit sudnou cestou (odnatie slobody)... to co sposobila, skutocne dost uskodilo slovensku v zahranici... Kazdopadne to dievcina bude mat tazsie... Po tom co spravila sa v klude moze stat ze ju niekto zmlati naozaj... Neprajem jej to, ale ona sama si to navarila...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidis cizy a rusi nam toho spravili ovela viac zleho ako madari, takze tvoje dovody na neznasanlivost nejak stracaju pevnu podu pod nohami

 

Ajk suhlasim s tym ze za taketo nieco by mala ist baba sediet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mno cizy este sa tu urazim. Ja som z polovice madarka. :lol: Ja si myslim ze co bolo v minulosti bolo uz davno, ti ludia uz ani neziju a ti co ziju teraz,ozaj nemozu zato, co sposobili ich predkovia. To je akoby si siel do basy zato ze tvoj prastary otec vylupil banku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne to nevadi... juzne Slovensko si bez Madarov neviem predstavit... s Madarmi sa dobre pije a Magyar kolbasz je mnam :lol: ... Vadi mi ale ked niekto klame a na zaklade toho je osocovany suverenny stat, susednym statom... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na každej strane sa nájdu nacionalisti. Z toho plynú konflikty. A nájdu sa aj blbci čo tieto konflikty zámerne vyvolávajú. Ak nejaká Ildikó vyhlási že ju zmlátili Slováci a nie je to pravda a zbytočne tým vyvolá národnostnú neznášanlivosť, tak potrestaná by mala byť v prvom rade ona. Určite by mala byť za to zodpovedná, lebo sa dosť vážnou mierou postarala o vyvolanie medzinárodného a medzištátneho konfliktu.

 

Myslím však že to nie je dôvod aby sa nadávalo na celý národ, a podľa toho očakávam aj nasledujúcu diskusiu. Ešte predtým upozorňujem na bod 2.3 v Pravidlách Fóra

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

 

ja svoje nazory menit nebudem, nemam rad ten narod, koniec

 

Ja zase nemám rada demagógiu od kohokoľvek a v akejkoľvek forme.

 

a nema to nic spolocne s inteligenciou

 

Súhlasím. Inteligentný človek najprv rozmýšľa, potom otvára hubu.

 

Hedviga to posrala, má byť za to potrestaná. Od toho tu máme zákony a ich vykonávateľov. Ak by mali "spravodlivosť" zobrať do rúk ľudia samotní, za chvíľu sa tu povraždíme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov