Skočiť na obsah

Rodičia


Ajk

Odporúčané príspevky

rodicia mojho priatela su fakt vadni! uz ma to normalne stve!

 

pri vyske 182 cm, vazi asi 75 kil (BMI = 22, co je v norme) a jeho mama mu vravi ze ma schudnut? co jej sibe?? sak konecne ma normalnu vahu, lebo este pred rokov vazil pod 70 a bol len taka kosticka, konecne ho ma clovek aj zaco chytit a vyzera ako chlap a ona ma aky problem preboha??

 

je toto normalne?

 

aaaaaaa :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vykrmila :) ale konecne vyzera ako chlap, a ovbec nie je tucny, vyzera uplne normalne preboha, a napr priatelka mojho brata vravi ze je aj tak chudy, tak neviem co ma jeho mama za problem

 

:lol:

 

uplne som vytocena :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mi hovor

 

akoze ja nevravim ze mam ma 100 kil alebo co, ale tych 75 je v pohode, a este keby aj dalsich 5 pribral, tak to bude v pohode...ale jeho mama je toho nazoru, ze v 19 by mal mat uplne ploche brucho, a co ja viem co este, ja neviem kde na to ona chodi

 

do vsetkeho musi kecat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Viete kde a ako sa zoznamili?

Áno. V nemocnici.

Ziju spolu?

Už rok aj 2 mesiace nie. Žili spolu cca 17 rokov.

Zijete s nimi?

Rok a 2 mesiace už len s mamou...

aky mate s nimi vztah?

S mamou sa často hádam..ale snažíme sa spolu ako-tak vychádzať, aspoň občas. A s otcom...veľmi zvláštny.

su veci ktore by ste zmenili?

Čo sa rodičov týka, tak asi nie... už je neskoro na zmenu.

ako je to s vasimi rodicmi a

-alkoholom-mama si rada občas dá pohár vína, oco si rád vypije podstatne častejšie, v podstatne väčších množstvách. Achjo :lol:

-cigaretami- len oco

-sexom-hmm..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Viete kde a ako sa zoznamili?

no predpokladám, že na výške, keďže boli spolužiaci, ale inak neviem, nikto mi nič nehovoril ani ma to nezaujíma, celé to bola chyba podľa mňa...

 

Ziju spolu?

lol, vydržali to rok, či dva... čiže už asi19 rokov nie

 

Zijete s nimi?

s mamou a jej chlapom a novým bratom (polovlastným)

 

 

aky mate s nimi vztah?

noo... to je trochu komplikovanejšie... je tam veľa veľmi zlých vecí z minulosti, čo sa medzi nami udiali, ktoré som neodpustila, aj u mamy aj u otca (u každého niečo iné), takže taký skôr neutrálny, pozdravím, keď dojdem, sem-tam odpoviem na tú večnú otázku, čo v škole, keď mám dobrú náladu, ale aj tak to nikoho nezaujíma... sem-tam matka niečo začne rozoberať, ale nepočúvam veľmi... vlastne sa bavíme akurát štýlom: čo je na obed? požičiam si tvoje tričko (mama odo mňa) a tak... s otcom mám vzťah viac kamarátsky, niekedy si sadneme na pivo a pofilozofujeme o živote a tak...

 

su veci ktore by ste zmenili?

áno, už by som viac od nich žiadnu pomoc nečakala, ani záujem, nič... bola som veľmi naivná, keď som si myslela, že ma niekedy podporia, mohla som si ušetriť kopec sklamania...

 

ako je to s vasimi rodicmi a

-alkoholom

-cigaretami

-sexom

 

mama si dá jeden pohár šampusu a je opitá, nefajčí, myslela som, že roky ani neprovozuje sex, nejde mi to dokopy, ale keďže mám dvojročného brata, asi to nebude tak... oco pije rád, veľa fajčí a súloží, asi som po ňom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- v autobuse :lol: otec sa jej prihovoril a neskor si ju vyhladal vo vlaku a si k nej prisadol

- nie

- s mamou

- s otcom som najradsej, ked ziadny, s mamou taky na hojdacke :)

ale odkedy som byvala pol roka mimo doma s priatelom a az potom sa vratila spat s tym, ze neviem dokedy, je to uz lepsie

mam pocit, ze mama je tolerantnejsia..dufam, ze to aj vydrzi

- nevidim vyznam nieco menit, co je, to je

rodicia alkohol len prilezitostne, ani jeden nefajci a co sa tyka sexu, nejaky maju :)

 

co sa tyka zvysku, hoci nakoniec nebol predmetom otazky..o mne vedia, ze pijem prilezitostne, ze nefajcim a ze mam sex, to vedia obaja urcite, nakolko hanblivka prave nie som ;)

a nakolko som od mala tvrdohlave decko, vedia, ze kecat by som si do toho aj tak nenechala

len nedavno mama zistila, ze si chcem dat tetovanie ( samozrejme som to ja vykecala) a lamentovala nad tym dva dni..ale aj tak vie, ze si spravim po svojom a uz je vcelku aj zvyknuta ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Viete kde a ako sa zoznamili? na strednej škole...

 

Ziju spolu? jj, aj keď pred časom to vyzeralo všelijak, žijú...

 

Zijete s nimi? ešte stále som im na krku...

 

aky mate s nimi vztah? kamarátsky... a čo sa mi páči, že v živote mi nikdy nič nezakazovali, nedali domáce väzenie, dávali mi voľnosť ale nikdy som to nezneužívala... takže máme fajn vzťah...

 

su veci ktore by ste zmenili? možno sa trošku viac medzi sebou s nimi rozprávať...

 

ako je to s vasimi rodicmi a -alkoholom, -cigaretami -sexom... o sexe sa nebavíme, ale vedia, keďže bývalý chodieval ku mne na noc... cigarety vedia, že nefajčím... a o alkohole sa spolu bavíme, vedie, kde s kým čo a kde chodievam popíjať...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. neviem, nemám ani predstavu kde sa mohli zoznámiť takí 2 rozdielni ľudia

2. áno

3. áno (zatiaľ)

4. skôr taký formálny, keď som bola mladšia mali sme bližší vzťah ale nie až kamarátsky

5. mama si mohla iného chlapa zobrať (ešte 1 za ňou chodieval čo hral po zábavách - vraj bol solídnejši (to mi brat povedal)

6. otec rád pije, mama nie, ale rada fajčí a na sex už sú starí, neviem si ich predstaviť (oné)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viete kde a ako sa zoznamili?

::::ano, to ked mamca vytiahne album a zacne spominat... no je to funny niekedy :lol: ::::

 

Ziju spolu?

::::ano, i ked tatino je vacsinu roka v zahranici:::

 

Zijete s nimi?

::::zial, stale ano::::

 

aky mate s nimi vztah?

::::s mamcou sa pravidelne hadam, ale to sa da cakat, kedze ja uz mam vlastnu hlavu, ona si mysli ze stale som male dievca ktore sa musi podriadovat....no a pre tatina som jeho milacik, snad nemusim dalej rozoberat :) co mi na ockach uvidi, to aj urobi... ale nezneuzivam to, mame fajn vztah

 

su veci ktore by ste zmenili?

:::ano::::

 

ako je to s vasimi rodicmi a

-alkoholom

-cigaretami

-sexom

:::s mamcou sa bavim o vsetkom, to je mozno aj chyba... :::::

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Viete kde a ako sa zoznamili?

Áno, na vysokej škole. Otcovi sa síce páčila druhá dievčina, ale mama sa nedala a chňapla po ňom, až sa tak zaprášilo. :lol: Ale nie, jednoducho ho stretla na internáte a povedala si, že nechce nikoho iného, iba jeho.

Ziju spolu?

Nie, boli rozvedení.

Zijete s nimi?

Dlho som žila iba s otcom a bratom, s mamou som sa po ich rozvode často stretávala. Mala som nádherné detstvo a rada by som sa do neho vrátila.

aky mate s nimi vztah?

Výborný. Stále sme sa veľa rozprávali a moji rodičia boli vždy tolerantní - v živote sa mi nehrabali vo vreckách a pod. Otec ma naučil veľmi veľa vecí, viedol ma ku knihám a pestoval vo mne lásku k prírode. V druhej triede na gymnáziu mi prestal kontrolovať známky a vysvedčenia, hovorieval: ako si spravíš, tak budeš mať. Mama občas spravila nejakú chybu, ale vďačím jej za veľa a som rada, že ju mám. Oboch rodičov veľmi ľúbim.

su veci ktore by ste zmenili?

Áno, želala by som si, aby sa naši nikdy neboli rozviedli.

ako je to s vasimi rodicmi a alkoholom, cigaretami, sexom...

Už takmer nijako, mama prestala s fajčením, keď konečne dostala rozum. Už dvadsať rokov je čistá. K alkoholu vôbec neinklinuje. Otec zomrel pred dvoma rokmi, došľaka aj s cigaretami. Ukrutne mi chýba, ale už s tým asi nič nenarobím, krucinál...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Viete kde a ako sa zoznamili? Hej? Ako tak, pokial viem tak robili spolu niekde este za cias komunistickych a tam sa zoznamili

Ziju spolu? Nie, roky rozvedeni

Zijete s nimi? S matkou, bohuzial

aky mate s nimi vztah? Myslim, ze to by bolo na siahodlhe rozpravanie, ale staci povedat, ze komplikovany a to s oboma rodicmi... nieco ako love-hate vztah, raz sme dole, raz sme hore, ale teraz nase vztahy vyzeraju skor velmi, velmiiii hlboko dole... heh

su veci ktore by ste zmenili? Hej, ich stretnutie a sobas a moje narodenie :)

ako je to s vasimi rodicmi a alkoholom, cigaretami, sexom - fajcim, vadi im to, o zvysku nevadia a ani nemusia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viete kde a ako sa zoznamili? ....................... hej na svadbe môjho strýka

Ziju spolu? ...................... Áno žijú

Zijete s nimi? ................... Áno žijem

Aky mate s nimi vztah? ............... V podstate dobrý

Su veci ktore by ste zmenili? ............ Nie

Ako je to s vasimi rodicmi a

-alkoholom .......... nepijú

-cigaretami ........... nefajčia

-sexom ............. a toto ma absolútne netrápi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viete kde a ako sa zoznamili?

Mamka učila agličtinu a v hodině přetáhla žáka Tomáše Langera po hlavě učebnicí :lol:

Ziju spolu?

Jop

Zijete s nimi?

Jop

aky mate s nimi vztah?

Dobrý, značně pomohlo když jsem je oba předrostl, trochu víc si uvědomili že už mám vlastní hlavu :-)

su veci ktore by ste zmenili?

Moje kapesné, ale co nadělám, jsem línej doma s něčím pomoct :)

 

Ako je to s vasimi rodicmi a

-alkoholom

Žádná katastrofa, s mírou, já nepiju

-cigaretami

Nekouří, jinak bych bydlel u dědy

-sexom

Do toho já jim nevidím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viete kde a ako sa zoznamili? Áno, bývali v tom istom paneláku, takže tak.

 

Ziju spolu? Áno, samozrejme

 

Zijete s nimi? Väčšinou áno

 

Aky mate s nimi vztah? S maminou veľmi dobrý, s ocom dobrý

 

Su veci ktore by ste zmenili? Možno áno, ale v podstate som spokojný

 

Ako je to s vasimi rodicmi a

-alkoholom - nepijú

-cigaretami - nefajčia

-sexom - a toto neriešim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Čo sa týka vzťahov k rodičom, včera ma zaujal incident v tej reality show "Mama, ožeň ma". Nádejný ženích Pavel, ktorý žije s matkou, a je pod jej obrovským vplyvom, plánoval s Marcelou, ako vysvetliť jeho matke, že už je dospelý a chcel by sa oženiť.

 

Pozrite si tú hádku, pretočte si to rovno na 33:40, čo na to hovoríte? Ten Pavel nie je chlap, ale kus hovna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrite si tú hádku, pretočte si to rovno na 33:40, čo na to hovoríte? Ten Pavel nie je chlap, ale kus hovna.

 

"Opičia láska" dokáže narobiť mnoho škody. :) Osobne si myslím, že by bolo načase , aby sa Pavel spamätal a čím skôr osamostatnil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tato sou je proti prirode... toto ma byt mrtva geneticka vetva, ktora nema mat partnerku a ma po jednej generacii vymriet. Chlap bez stipky sebavedomia a odhodlania sam riesit svoj zivot nieje chlap.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov