Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

AW: 1x, pokial JA viem. Takze si prosim vysvetlenie. Furt mi tu vysvecuje 20%. A co? Nasraty som an to, ze vsetci mali do obeda na salame a tak som mal aj ja, ale potom sa to skoro obratilo proti mne....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznášam, z duše to neznášam, keď je niekto nezodpovednejší ako ja

 

keď si ja sama môžem za svoje veci, tak v pohode...ale keď nestíham kvôli niekomu inému, tak .. áááááááá :) :) ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prave sa u nas zabijaju kaprikovia :)

 

pytala som sa tatu ci je nejaka nadej aby ich priviezol k jazeru a vypustil...hmm,a odporucil ma na mamu,...takze nic :lol:

 

a uz pocujem tie tupe udery....aaaaa....ja to tak neznasam...

nech je im zem lahka,amen

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o siestej nadranom som prisla domov, vstavala som o pol jedenastej...a citim sa dost na houby...

rano, hned ako prve navsteva wecka a vyprazdnenie zaludka...a teraz unava, malatnost, no comment

aaaaa....zle mi je :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty si pekný mačiak

- teraz budeš musieť niečo vlastnoručne vyrobiť, veď to sú tie najkrajšie darčeky :lol:

to hovoríš o cizym ? vlastnoručne ? aha :)

 

 

doll ja som sa naucil vyborne odviazat aj bez alkoholu a ma to vela pozitiv, vyborne sa zabavim, miniem ovela menej penazi a na druhy den mi neni blivno ;)

a ešte jedno veľké plus : človek veľa vidí a veľa si pamätá ;) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov