Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

Nejako sa dnes nemôžem sústrediť, už niekoľkokrát som šiel prispieť a keďže som nebol schopný to napísať nejako tak ako som chcel, tak som nakoniec nenapísal nič... snáď zajtra...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dneska ma nastvala segra a fakt totalne ja neviem ludia ale ona ma taku schopnost ze vas nastve aj ked nechce :lol: :) hmmm uz aby posla za kockosom na Oravu na tyzden nech mam pokoj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no toto je akoze vazne v <>. mojho najlepsieho kamarata zrazilo v usa auto, mal lytko oddelene od kosti, bol na operakoch a teraz lezi na liekoch na rehabilitacii ... :lol: mali sme ist chlastat v oktobri, kedy sa mal vratit. teraz sa ma nahovno a noha je v <> ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovaci napadli madarsky hovoriacu zenu, policia nevylucuje ze istlo o rasovo motivovany utok

 

to ma podrzte... tie media tiez vybliaknu vselijaku kravinu. Pokial viem rasy su 3, pricom jedna sa deli na dve podrasy

 

- velka biela europoidna

- velka zlta mongoloidna

- velka cierna negroidna (deli sa na australsku a ekvatorialnu)

 

neviem o tom, ze by nasi juzni susedia boli trosku tmavsi.... asi by som vedel o tom ze som mulat :lol: heh, ze rasovy utok.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sa vraví, že iniciatívny blbec je horší ako triedny nepriateľ... Dačo pravdy na tom bude, pretože Daekin práve Hedgemu a mne svojou iniciatívou poriadne zdvihol adrenalín... A pritom to mohlo kľudne počkať a nič by tým aspoň nespôsobil ;) :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes je otrasný deň. Fuj, čo mi je???

Asi pred 10 minútami ma chytila blbá nálada.

Tak strašne veľa toho chcem a tak strašne veľa toho nechcem.

Nechce sa mi.

Rozmýšľam, čo by mi tak pomohlo... asi rozhovor s nejakou fajn osobou.

I keď... čo mi je, to nepoviem nikomu.

Sama neviem.

Chrrrr, tfuj. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov