Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

vyhrala som sa s tenkým plátkom krajíčka chleba, natrela maslom, aby sa pekne ušlo na každé miestečko, nakrájala na tenučko rajčinu, poukladala, by bola pekne všade, rozkrojila krajec, dala na tanier, usmievalo sa to na mňa ...

 

 

a chytila som polkrajec do ruky,

nejako začal žiť vlastným životom, vyšmykol sa, padol maslovou stranou späť na tanier, ale predtým z neho zoskákali všetky plátky rajčiny a pristáli mi na tričku pekne jedno vedľa druhého !!! :lol:

 

v zlomku sekundy :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Akože pochopím inštrukcie čo všetko treba doma spraviť, keď všetci idú na dva týždne preč, že ktoré kvetiny treba kedy poliať, kedy treba dať rybám žrať, kde sú uložené cennosti, ako často treba vetrať, ale odkaz čo mám dať napísať na veniec ak by náhodou niekto z rodiny zomrel, tak to už je aj na mňa priveľa.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pardon :lol: ale musím ....

 

 

ten veniec by som asi ani ja nevymyslela, ale raz dávno ma jedna kamarátka strašne sprdla - bola som zvyknutá z domu na chlapov a chlapcov, ktorým som musela všetko opakovať x krát, aj tak ma nepočúvali a aj tak to bolo spravené ináč, a tak som si na to zvykla, že každému som všetko zdôrazňovala do aleluja ... kamarátka už odchádala, už bola na schodoch, a ešte som jej opakovala taký piaty krát nejakú banalitu, na ktorú nemala zabudnúť, nielenže mi vynadala, ale sa začala na mne aj chechtať ...

 

odvtedy som zaviedla papierikový systém, to je už pekne dávno, aj pre rodinu, pre mamu, pre seba, a pre seba hlavne, ktorému lekárovi, kedy, čo vybaviť, čo komu povedať / rovnako to bolo aj v robote, tam mali poznámkové bločky všeobecne ohromnú spotrebu u každého / na nákupy, vždy je pripravený papier a len sa dopisuje, pre každého, od koho niečo chcem, od nákupu až po polievanie kvetov a prosbu kamoške a presun k mame na dva dni so zoznamom, čo nesmiem zabudnúť ...

 

takže vlastne to celkom chápem. hm. vence ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

JJ viem, že v niektorých krajinách to vyjde pomaly viac ako lacnejšie auto, aj mojej zubárke sa páčia "západné" ceny, preto k nej chodím menej :) našťastie nemusím moc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je staršieho dáta ... pokiaľ ide i lega a polotovary typu špekačky a párky, na to sa vždy môžeme spoľahnúť :)

pardon, tu si leg uľavuje, ale legove historky so špekačkami sú legendárne, pridávajú sa párky ... :)

 

koniec hlásenia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes som sa dozvedel, že budem mať v jeden deň nultú hodinu a sa nemám ako dostať na nultú hodinu včas...no vlastne...iba ak by som išiel robotníckym autobusom o piatej ráno, hmmmm.......no takže sa nemám ako dostať na nultú hodinu iba v jej priebehu prídem na vyučovanie ale na čas nikdy a v zime budem ako chodiť? budem sa musieť brodiť snehom a potom mi budú pribúdať vymeškané hodiny! grrrrr :blush:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

mám chuť povedať, že si ... : )

priam to zvádza, ale nepoviem ... prečo by si mal byť ?

 

 

mňa toto počasie privedie do hrobu ... bolesti hlavy a hádky a sivé nebo a sinusitída a krčná chrbtica a všetko : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov