Skočiť na obsah

Ignatius

Odporúčané príspevky

Vidím, že tešiť sa už je kde, tak aby bolo aj kde si uľaviť... :lol: Takže ak vás niečo naštvalo, rozhorčilo alebo sa proste potrebujete vyrozprávať, uľavte si tu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Super, mám si kde uľaviť. :lol: Tak dnes ma naštvalo, že kvôli jednomu magorovi s IQ húpacieho koníka som dnes zabil pol dňa, ktorý som mohol stráviť úplne inak. Takto to dopadne, keď sa niekto naučí zavrieť vodovodný kohútik a trénuje to na takom, ktorý odstavuje celú ulicu. :) Najradšej by som ho v zuboch roztrhal, ale je to nehygienické... ;)

Super, hneď mi je lepšie... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len ma dosť zmiatol názov tejto témy, že Uľavte si... :)

Je to správne, ale nečakal som že to takto napíše niekto od TT :)

To vieš, na nete sa tvárim ako i(y)nteligent ;)

 

 

Tož ked už som to tu založil, tak si uľavím... ;) Tá bolesť krku nie a nie prejsť, stále ešte nemôžem otáčať hlavou akoby som chcel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kašlem až ma napína, je mi zle už týždeň, žiadne lieky nepomáhajú, všetci z rodiny poodchádzali a ja sa nemám ako dostať na pohotovosť.ak prežijem do pondelka, tak sa asi výnimočne v nedeľu aj v kostole ukážem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale nepreháňajte to zas... Občas sa tam dačo nájde...tak raz za týždeň :) Ale jako fakt, že v poslednej dobe som pri tv čoraz menej, hlavne odkedy bežia reality shows :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale nepreháňajte to zas... Občas sa tam dačo nájde...tak raz za týždeň :) Ale jako fakt, že v poslednej dobe som pri tv čoraz menej, hlavne odkedy bežia reality shows :lol:

Ale aj keď je tam nieco ine tak tam nie si. Ako aj teraz. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu ma stve ze zas snazi, aj ked sneh mam rada :lol: ale uz by som chcela aby sa trochu ojarilo, zacalo svietit slniecko, stromceky by ozeleneli, rozkvitli :)

 

nutrinka

ja som tiez strasne kaslala na jesen a dostala som antibiotika, teraz pred mesiacom sa mi zdalo ze zas zacinam kaslat tak som si uvarila taky cibulovy "sirup" ale neviem ci ma zmysel si ho varit, ak pojdes uz v pondelok k lekarovi :-/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

andulqa

no ja k nemu v pondelok pôjdem už druhýkrát,pred týždňom mi moc nepomohol,odvtedy do mňa ženské z dediny postrkali všetky možné gebuziny, ale o cibuľovom sirupe som našťastie len počula...radšej nepíš ako sa robí /ale dík za pomoc :lol:/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale aj keď je tam nieco ine tak tam nie si. Ako aj teraz. :)

Pozrem si to na CD :) Navyše aj tak robím aj dačo užitočné, takže sa aspoň neflákam :lol:

K tomu padaniu snehu - to mi nevadí, ja mám sneh rád, ale keby sa to zároveň hneď aj netopilo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutrinka

no ja som tiez tak bola, lekarka mi predpisala len solmucol, ale vobec nezaberalo a potom som dostala sumamed a uz to bolo v pohode, ten cibulovy sirup nie je az taky zly, ja osobne moc cibulu nemusim, ale sem ide aj med a cukor a vodka, tak tu cibulu nebolo moc citit :lol:

 

tak do toho pondelka nejako vydrz, poslala by som ti kvetinku, ale su tu trochu obmedzene smajliky :)

 

topic ON :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutrinka

no ja som tiez tak bola, lekarka mi predpisala len solmucol, ale vobec nezaberalo a potom som dostala sumamed a uz to bolo v pohode, ten cibulovy sirup nie je az taky zly, ja osobne moc cibulu nemusim, ale sem ide aj med a cukor a vodka, tak tu cibulu nebolo moc citit :)

 

tak do toho pondelka nejako vydrz, poslala by som ti kvetinku, ale su tu trochu obmedzene smajliky :)

 

topic ON ;)

Ak to tá vodka výrazne prerazila, tak to mohla byť znesiteľná medicína. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm asi si zoženiem nejakú vodku do medicíny...a rozmýšľam, že zvyšné ingrediencie vypustím... :)

 

/andulqa ďakujem,aj by som ti tú kvetinku nejak oplatila,škoda, že sa nedá...treba vynadať adminovi :)/

 

tak aby to nebol úplne mimo príspevok,sťažujem sa a uľavujem si, že je tu málo smajlov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ajaj ... tento svet je predsa len hrozné miesto .... :)

 

v tejto téme je tuším najviac príspevkov..... :) ;)

 

tak sa pokúsim uľaviť si aj ja..... aby som nebola mimo tému: toto fórum má toľko neprebádaných tajomných zákutí, že tu normálne blúdim.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale radšej nejaké buchty zober a pitie .... na západ je cesta dlouhá ... :lol:

 

/ počkaj, až nás tu vymákne admin.... ten nás povedie ... smerom von .... hehe ;) :) /

 

ja som dnes aj v uľavte si tu šťastná... ja za to nemôžem .... ale toto fórum .... :) ;) ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam buchty plnene cokoladou a dzemom dobre budu?

 

/ radsej by sme mali uz vydat na cestu lebo ked nas admin uvidi :) :)

dneska je tu pekne ;)

 

 

dneska je tu pekne ... presne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov