Skočiť na obsah

Výdrž batérie


RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 34
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    7

  • Nokia

    5

  • Sniper

    3

  • weirdo

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené obrázky

tak ale taka vseobecna otazka ... ked teraz mam baterku Li-Ion 750 mAh, bude sa miesto toho dat Li-Ion 600 mAh ? :lol:

no skveleeee, funguje to :) paraaaada! uz som sa bal ze sa coskoro budem muset rozlucit s mojim milovanym Siemensom, s ktorym sme spolu uz 5.rok ;) ja som taky vernyyyyyy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 rokmi...

Za posledný týždeň asi takto pracuje moja baterka, keď je zapnuté wifi, tak sa brutálne rýchlo vybíja. Cca o 18h bola plne nabitá, keď som išiel spať niečo po polnoci bola na úrovni 15%. Na noc som vypol wifi (to je tá dlhá rovná žltá čiara), keď som zapol, tak behom pár minút padla na 1% (screen som spravil, keď som bol na nabíjačke). Neviem čo to môže spôsobovať Odinštaloval som aplikácie nainštalované za posledný týždeň (aj to bola tuším len jedna), ale ani to nepomohlo. Nemám šajnu prečo sa tak rýchlo vybíja. Nastavenia som pozrel, vypol som čo sa dalo, aj synchronizácia je vypnutá, aspoň dúfam.

 

post-2-0-45840700-1508311638.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1)Obmedz data na pozadí

2)Obmedz data pri vypnutej obrazovke.

3)Android 6 určite, 5.1 asi tiež má nastavenia prístupu aplikácii osobitne k datam cez mobilnú sieť a cez wifi. Nechaj len dôležité. Ja to mám v SPRAVA PRENOSU DAT....APLIKACIE PRIPOJENE K SIETI

4)V APLIKACIACH je možnosť "Povolenia aplikácii" skontroluj, kolko a aké aplikácie majú príspuk k telefonu, foťáku,kalendáru, mikrofonu.... a zakáž niektoré.

 

Ten posledný pád môže byť spôsobený aj nepresnosťou merania, kalibrácia skutočného výkonu a teoretického v baterke asi môžu byť odlišné, dá sa to nejako skalibrovať.

Navyše, pád baterky je spriahnutý so zapnutou WIFI.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov