Skočiť na obsah

Ako sa pripájate k internetu ?


game

Odporúčané príspevky

prosím o vaše skúsenosti :

 

 

na neobmedzené pripojenie k netu mám s t-com poriadne starú zmluvu ... má niekoľko rokov / asi 3 /

som s pripojením maximálne spokojná, len je dosť drahá : 2300,- aj s hlasovou službou

 

 

takže :

 

ako sa pripájate vy, menili ste niekedy zmluvu, padá vám pripojenie, nepadá, ako ste s pripojením spokojní, koľko vás stojí ... a samozrejme ma zaujíma len neobmedzené pripojenie ...

prosím všetky vaše skúsenosti ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 51
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    13

  • Nokia

    7

  • game

    4

  • Tomáš

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Pripojenie

 

Padá to raz za čas, častejšie to bolo v tých začiatkoch. Najviac ma to štve, že ak to predsa len vypadne, je to mimo pracovnej doby, takže sa nikam nedovolám. Ale ináč pohoda. Sťahujem ako divý všetko možné, potom to mažem. Teraz už čakám na optické pripojenie. Malo by to byť reálne niekedy v októbri.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako som spomínal ja mám Total Fun od Slovanetu, dokopy platím aj s hlasovou službou cca 1240 Sk s DPH mesačne, neobmedzene časovo, dátovo. Pripojenie je stabilné, a rýchlosť v 98% prípadoch maximálna.

 

Skús pozrieť pôvodnú ponuku Tcomu, ale čo sa týka flat programov, neviem ako je to s agregáciou v BA. V TN s agregáciou nemám problém.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám toto

 

Program: "Dynamic mini flat"

499,- Sk

 

Maximálna rýchlosť do internetu:

192 Kib/s

24 KiB/s

 

Maximálna rýchlosť na e-mail:

100 000 Kib/s

12 500 KiB/s

 

Maximálna rýchlosť v celej LAN:

100 000 Kib/s

12 500 KiB/s

 

 

sem tam spadne..a just vtedy ked nieco stahujem alebo kecam s niekym..ale ináč pohoda... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak s internetom na Slovensku je to na zaplakanie. Minule som sa v krčme bavil s chlapíkom zo Slovanetu, pokým tu bude TCom držať monopol, veľa vody sa tu nenamúti. 4mbitové linky tu dávno mohli byť realitou, ale načo? TCom koľko si povie toľko bude. Pre nich je to lepší biznis držať linky na 1-1,5 mbit a inkasovať nie menej ako liter mesačne.

 

Aj na mne zarába, ja potrebujem iba DSL linku, načo mám platiť aj hlasovú službu? Je mi úplne zbytočná, volám možno raz-2x mesačne a hovory nepresiahnú 2-3 minúty.

Wi-Fi nechcem, počul som viac sťažností ako pochvál, a kábel (Chello) tu nehrozí. Inak Chello nechápem, keby chceli na Slovensku by spravili biznis, myslím že sa majú v čom zlepšovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám 4Mbit/2Mbit za 565cz (734)..no výjimečně to nejede, ale sem spokojenej, rate i rychlost bývají vysoký (NetBox)

no Netbox je paradny, len skoda ze nie je v centre. v akej casti byvas?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak TCom uz davnejsie dostal dalsiu pokutu za viazanie hlasovej sluzby s internetom tak s tym mozno nieco spravia a to by som bol celkom rad bo platim asi tak ako game 2100 a bez hlasovej sluzby (ktoru vdaka druhej ruzovej firme nepouziva nikto) by to kleslo na nejakych 1500. od ruzovych nejako nechcem odist lebo kvalita je nadmierne vyhovujuca. ako axel vravel neviem ako je to s agregou v inych mestach ale v MT idem rychlejsie ako by som mal :lol:. a aj tak mam este viazanost takze nemozem robit nic:P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Ja mám pripojenie cez orange. Je to na zaplakanie, to vám poviem. ide mi to len cez grps, bo v týchto končinách ešte nie je ani to ..... edge. ach jáááj :lol: škoda o tom hovoriť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Mňa by sakramentsky zaujímalo kedy naši provideri budú poskytovať DSL rýchlejšie ako 1-2 MB, lebo v dnešnej dobe poskytovať takéto "rýchle" DSL je už tak trochu na smiech. Už ma nebaví sa strapňovať na zahraničných xatoch keď sa s Talianmi alebo Švédmi bavím o tom aký mám(e) rýchly net.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Aký máte názor na 4G od TComu?

 

Ako je známe, "môj" Slovanet nie je taký rýchly ako by sa to žiadalo, najmä cez víkendy je to katastrofa.

 

Koncom mája mi končí viazanosť a chystám sa spísať zmluvu s diablom (teda s TComom), keďže ja chcem pripojenie kde nemusím sledovať kedy sa pripájam a aký transfer mám, teda pripojenie s agregáciou.

 

Oplatí sa Internet Maxi Klasik (1024/256 momentálne) za 639 Sk bez DPH?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera som sa mailom pýtal Slovanetu, kedy najneskôr musím oznámiť že už nemám záujem o poskytovanie ich služieb, ak už nechcem platiť faktúru za ďalší mesiac, a oni mi hneď na druhý deň obratom odpísali že mi ďakujú za doterajšiu spoluprácu a moja zmluva o pripojení je zrušená. Kuaaa nie tak rýchlo! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne skoncila viazanost v januari...teraz bezim bez viazanosti

t-com

 

ale planujem nieco ine...sakra,len neviem co

cenovo schopne, nie nad liter a samozrejme neobmedzene mnozstvo dat na stahovanie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov