Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Odpovedí 94
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    18

  • RoSo

    12

  • weirdo

    12

  • Hedgehog

    9

Top prispievatelia v tejto téme

mozno sa zadari vymenit ntb, ale zial len za nejaky lowcostovy .. nasiel som tieto dva

 

http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/1029839/asus-15-4-/asus-k52jr-sx112/

http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/1006305/hewlett-packard-15-4-/hewlett-packard-probook-4510s/

 

co by ste brali vy? HP povazujem za kvalitnejsie (ale rovnako to tak uz nemusi byt), Asus ma lepsiu zostavicku ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj mna viac zaujal Asus, jedine sa mi nepaci touchpad s jednym tlacitkom .. googlim googlim a neviem sa dogooglit, co to ma znamenat, ci su to spojene 2 tlacitka alebo ideme po vzore Apple

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

planujem si kupit notebook a s pomocou som sa dopracovol k tomuto

 

http://www.biga.sk/15-4-notebooky/asus-x5dab-sx103-15-6-ql65-3gb-320gb/77038

 

co na to poviete, dobry zly, pripadne nejaka ina alternativa ale nie drahsia :lol: tiez nepotrebujem nejaky premakany to mi je zbytocne osobne si myslim ze aj tento mi je moc, ale neviem toto nie je moja parketa :)

diky za radu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám Dell Vostro 1510, nekúpil som si ho, ja a spolužiaci sme ich dostali od školy, takže mám právo držať hubu a nesťažovať sa :lol: , veď ani nieje začo, funguje mi dobre, mám ho druhý rok a som spokojný, jeho výkon je viac než postačujúci, aj tak na ňom len pracujem a nehrám sa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento je pár dní starý, a s týmto sa trápim aby mal čo potrebuje a robil to čo potrebujem ja :lol: je o kúsok drahší, ale zďaleka nie tak, ako ten ani nie dva roky pred ním, ktorému odchádza displej ...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

strčím tú správu sem, tu jej bude dobre :lol:

 

India predstavila najlacnejší laptop na svete - za 27 eur

V Bombaji predstavili počítač s dotykovou obrazovkou, ktorý má byť najlacnejší na svete. Hľadá sa výrobca.

 

Indickí študenti by už o rok mohli mať najlacnejšiu e­učebnicu na svete. Vyzerá ako iPad, akurát stojí štrnásťkrát menej, napísala agentúra AP o najnovšom indickom vynáleze – najlacnejšom tabletovom počítači.

 

Po najlacnejšom aute na svete za 2500 dolárov ide o ďalší produkt najľudnatejšej demokracie na svete, ktorý cenou vyráža dych. Tabletový počítač by mal stáť 35 dolárov (27 eur) a vláda verí, že cenu dokáže pre školy stlačiť až na 20 a nakoniec 10 dolárov.

Chcú aj tablet za sto dolárov

 

„Toto je naša odpoveď na stodolárový počítač (amerického technologického inštitútu) MIT,“ povedal pre Economic Times indický minister pre rozvoj ľudských zdrojov Kapil Sibal, keď vo štvrtok predstavil prototyp nového tabletu.

 

Čítajte viac: http://pocitace.sme.sk/c/5478831/india-predstavila-najlacnejsi-laptop-na-svete-za-27-eur.html#ixzz0uuX4H54D

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Ja som s Acerom nikdy problém nemal ... mám ho už vyše 4 rokov a nikdy sa nevyskytol ani jediný problém a som po celú dobu maximálne spokojný. Jediný problém čo sa mi stal, bolo to, že mi praskol rám na "monitore" (či ako sa volá tá časť čo sa otvára) ... ale to nebola chyba notebooku, ale moja chyba že mi padol a pukol rám. Našťastie som to nejakou izoláciou dal dokopy a keď som pri otváraní/zatváraní opatrný a šetrný, tak je to v pohode. Bohužiaľ, praská to trochu naďalej - a preto som sa rozhodol, že si kúpim nový notebook - pre istotu, aby to náhodou jedného dňa nepuklo tak, že už by bol nepoužiteľný.

 

 

Asi to bude tento : ASUS K52F

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

zdravim,

 

po nejakych 10 rokoch a neskutocnych nervoch, ktore ma moj aktualny pocitac dochodca stoji uvazujem ,ze si kupim novy pc a asi to uz bude notebook, ktory ale budem mat zapojeny na monitor, klavesnicu a mys, ale to nie je podstatne.

 

Vybrate uz vpodstate mam a to tento, len ako som tak pozeral, napr. toto, tie parametre su viacmenej rovnake...

 

o co je lepsie ten thinkpad, ze je o tych cca 75€ drahsi? resp. do coho by ste isli vy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prosím, počúvnuť najlepšiu radu sa vyplatilo :innocent:

 

z môjho hľadiska dobrý výber, pre mňa je okrem množstva giga, čo sa d neho pomestí, dôležitá aj klávesnica, a tú má podľa môjho gusta, numerickú zvlášť ...na tie stlačené laptopové "všetko v kope" som si nevedela zvyknúť, nepasovalo, občas na nej robím, ale je to utrpenie.

mno, čiže dobrý výber, podľa mňa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov