Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 rokom...
  • Odpovedí 94
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    18

  • RoSo

    12

  • weirdo

    12

  • Hedgehog

    9

Top prispievatelia v tejto téme

A nie je najreklamovanejsou znackou preto, ze je najpredavanejsou?

To si odkial vyhrabal ze je najprednavanejsou? Najpredavanejsie su HP, potom Dell a az potom Acer... a jediny dovod preco si drzi 3 miesto je cena, nie kvalita. Poruchovost HP a Dell proti HP je niekte uplne inde.

 

A co by mohlo byt alternativou s porovnatelnou konfiguraciou a cenou?

Nic. Pretoze Acer setri v dielenskom spracovani...ale to je diskusia ktora tu uz bola x-krat.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Roso pisal som uz viac krat, ale zopakujem sa

ak kupovat notebook, odporucam nieco z tychto znaciek - HP,IBM (teraz lenovo, ale jedine rada thinkpad), Dell, Toshiba...

osobne ak by som si mal kupit, vybral by som si niektory z thinkpadov aj ked cenovo su drahsie...dobre nb som Dell, hlavne kvoli vybornemu servisu next business day (to znamena nieco sa ti pokazi, zavolas na support a na druhy den mas technika tam kde sa s nim dohodnes a vymeni pokazene bez reptania) a HP ci Toshiba tiez niesu zle, ale z HP neodporucam radu pavilion...

tot moj uz niekolko krat opakovany nazor, notebooky ako Acer, Asus, Umax, MSI ci podobne haraburdy nepovazujem za notebooky, konkretne acery a asusy mi uz presli rukami cca cez 30 kusov a nenasiel sa jeden co po roku dvoch bol v tak dobrom stave ako ibm ci ine

 

ja mam ACER a nikdy som nebol spokojnejsi

Tom taka otazka, mal si moznost dlhodobejsie pracovat s inymi nb okrem toho tvojho aceru aby si mohol porovnat? pretoze je samozrejme ze ten co cely zivot jazdi na skode 120 a potom fabii tak tvrdi ze su to skvele auta ked sa nikdy neviezol v mercedesi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie nemal..naco aj ked som spokojny s tym co mam? nemal som ziadny problem..a naco by som v takom pripade nieco menil? nemal som dovod...nepatrim k tym co potrebuju kazdy roky novy notebook alebo mobil aby som bol stale in...ked nieco sluzi ako ma..tak si to necham dokym to neskonci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

urazat? aaale prosim ta

o tom byt in tu predsa hovorim ja ...lebo tak to niekedy vyzera

ja viem..nemam skusenost s inym..ale stale nepochopim preco by som aj mal mat, ked som doteraz nemal problem...asi tomu nechyba nic ked som s tym doteraz dokazal zit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten co cely zivot jazdi na skode 120 a potom fabii tak tvrdi ze su to skvele auta ked sa nikdy neviezol v mercedesi...

Na čo mi je mercedes keď do auta sadám raz za mesiac. Vtedy mi pri pomere cena/kvalita nepríde že meďák je taký super :lol:

 

Ak potrebujem ntb na to aby som si na ňom pustil word tak nebudem hovoriť niečo v zmysle že Asus, Acer... nepovažujem za ntbky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tom ak si nemal problem fajn, ale na zaklade tejto skusenosti by som asi nikomu neodporucil taky notebook

 

bobsapp predstav si ze vo firme sme mali kopec nb (acer hlavne) len na beznu kancelarsku robotu, ludia si ich ani nebravali domov, boli len na stole miesto desktopov...bezal im tam outlook na maily a office najcastejsie

a predstav si aj tak sa tie nb kaslali...baterky po roku vydrzali tak 10 minut, to znamnea ze ked si zrazu zmysleli ze si nb zoberu niekam, nadavali ze nevydrzi...klb na monitor sa krasne vykyval az sa porusil kontakt a blbol obraz a to nehovorim o kopec inych ergonomicky nevhodnych veciach na tom nb...neskor pochopili, zacali kupovat thinkpady, uz tam sice niesom ale co som pocul od kamaratov, su spokojni a netreba ich kazdy rok menit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s notebookmi nemám veľké skúsenosti, ale výrobku od Acer by som sa snažil vyhnúť pri kúpe akéhokoľvek hardware. považujem ich za mladú firmu, ktorá nevyvíja ani neinovuje, len napodobňuje.

 

RoSo, ak chceš s tým kompíkom cestovať, kúp si Dell. vyhrávajú suverénne všetky testy na fyzickú, resp. mechanickú odolnosť (pády, nárazy, vplyv prachu či vody ap.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ta cena je v poriadku, akurat dnes som okolo neho kruzil pol hodiny v Electro World, stoji tam o 7 SKK viac, cize 18999, takmer som ho vzal, ale este som chcel pocut nazor inych.

A mal som moznost tu Toshibu porovnat s Acerom, bol polozeny hned vedla. Sice parametre mal Acer vyssie, ale ten plast sa mi zdal taky krehky, ako keby sa mal rozsypat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov