Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 94
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    18

  • RoSo

    12

  • weirdo

    12

  • Hedgehog

    9

Top prispievatelia v tejto téme

nahrada stolneho pocitaca za notebook sa vola DTR (desktop replacement), ma 17'' monitor a vyse 4 kil. predpokladam, ze toto nechces... takze by bolo dobre, keby si specifikoval, co od toho nb cakas, co chces na nom robit (hry, grafika, net, dokumenty, filmy) a hlavne, kolko chces donho vrazit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla mna sa neoplati robit si nahradu za desktop velkym notebookom, notebook mam ako pracovny nastroj to znamena vela ho prenasam, na to su notebooky defaultne urcene...

zasada cislo jedna

odporucam len IBM (nie sunky lenovo, ale klasicke IBM Lenovo), HP alebo DELL... ziadny iny notebook ak nechces riesit otravne problemy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge a niekolko mojich spoluziakov ma Acer. Ten je skvely: rychly aj spolahlivy. Naopak, neodporucam DELL. Mal som moznost vidiet ich notebook s Pentiom 4 1.5GHz a bol pomalsi ako Hedgeho s Pentiom III 1GHz. Akurat grafiku mal rychlejsiu (Radeon Mobility 8500 oproti Hedgeho Intel i830 integrated :lol: ). Tak bud Acer alebo potom Asus. Tie su tiez slusne...

 

Staci uz vybrat len model.......

 

Co sa tyka platformy, tak neviem ako su na tom teraz tie Turiony od AMD, ale inak 100% kup Intel !!! (teda pokial chces, aby ti nezhoreli stehna prip. to dalsie :). Spytaj sa Hedgeho, on ti to potvrdi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo asus som nezabudol, pretoze ho neradim ako top znacku notebookov...

a acer uz vobec nie, staci si pozret forum napr na zive.sk a uvidime tych "spokojnych" majitelov acerov

 

vo firme mame rozne notebooky (dokonca aj acer) a osvedcili sa len IBM, HP (aj stary compaq) a DELL

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze by bolo dobre, keby si specifikoval, co od toho nb cakas, co chces na nom robit (hry, grafika, net, dokumenty, filmy)

áno, všetko to, čo robím aj na normálnom desktope. Hlavne nech je rýchly a nestojí 40 litrov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asus nie je top, ale su to kvalitne notebooky za rozumnu cenu.

 

Deakin

Acer? preboha!!! len to nie ...

 

IBM je pomerne drahe, to asi sa asi Rosovi pacit nebude, HP vcelku tiez ... odporucal by som Dell.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

weirdo asus som nezabudol, pretoze ho neradim ako top znacku notebookov...

a acer uz vobec nie, staci si pozret forum napr na zive.sk a uvidime tych "spokojnych" majitelov acerov

Acer? preboha!!! len to nie ...

Mne šliape Acer už štvrtým rokom a bez akéhokoľvek servisu. A určite by som nič iné ani do budúcna nechcel. Ovšem iba Intelovské - tie s AMD boli všetky na reklamácii... Ale to nie je vinou Aceru... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hedge, tak to si jeden z mala. videl som aj intelovske Acery, ktore mali tazke problemy a nakoniec jeden dokonca zhorel. mozno je to v tom, ze pred4 rokmi Acer este nerobil take sunty, ake robi teraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie reklamácie s AMD procesormi boli všetko z júna tohoto roku... A žiadne s Intelom zakúpené tohoto roku nemali tiež problém, tak ako ten spred 4 rokov... Každý má svoje skúsenosti, ja na Acer jednoducho dopustiť nedám. Aspoň na tie s Intelom (ale Intely mi to potvrdili aj u noname desktopov).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľúto mi bolo skôr tých, čo si v dobe, keď môj Acer makal u mňa už 2 roky kúpili Compaq (stále sa predával tak, hoci bolo dávno po fúzii s HP). P4 1.6 GHz nestíhala výkonnostne mojemu PIII 1GHz. Hej, toto nebolo vecou procesora, ale značky (celkovej koncepcie, BIOSU,...). Ale ako hovorím, každý máme svoje skúsenosti a netvrdím, že nemôžu byť odlišné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Chcel by som vediet vas nazor na tento kusok:

 

Acer Aspire 3610

 

* Intel Celeron M 370 (1.5 GHz, 400 MHz FSB, 1 MB L2 cache)

* 15.4'' WXGA wide TFT LCD

* 60 GB HDD

* DVD-Dual double layer

* 256 MB DDR2 (upgradnute na 512 MB)

* 802.11 b/g wireless LAN

 

Novy a cena s upgradom RAM je 375 libier, co je nejakych 20600 Skk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

19. januara som kupil to najlacnejsie, co bolo k dispozicii

 

AMD Sempron 3200+ 1.6 GHz, 1 GB RAM po ugrade, nVidia GeForce 6100, 14.1 Ultrabright a bohuzial len 40 GB HDD. Planujem vsak kupit 500 GB externy HDD.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kamarat sa ma raz spytal, ked som mu hovoril o tom, co mam doma: "Mas notebook alebo Acer?" Roso, dufam ze si nepochybil.

 

Nokia

do tvojho vypoctu by som pridal este Toshibu a Epl (ale to je trosku ina kategoria)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AMD Sempron 3200+ 1.6 GHz

To už môj Barton 2500+ je na tom s frekvenciou lepšie. Ale až na ten harddisk je to celkom OK zostava. 1 GB RAM by sa aj mne zišlo, popracujem na tom.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doma mame jednu Toshibu uz rok, a to je zatial book, ktory najlepsie slape v rodine (zvysok je HP, IBM a Maca mame len kratko) ... takze z mojej strany pozitivny feedback. mozno to bude tym, ze to je najvyssia rada.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov