Skočiť na obsah

ŠPORT na TV obrazovkách, resp. internete


tomassi

Odporúčané príspevky

To by som sa veľmi nespoliehal. Oni si vyberať nemôžu, môžu vysielať len to, čo im zo zamoria ponuknu. Nie je nič vynimočne, že ak sa niekedy hra aj 10 zapasov za noc, do Europy ponuknu 1-2.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

SLOVAKIA CUP

 

SVK - GER

17:00

SPORT1 cz, SPORT1 de (ex DSF)

 

+

Slovenská televízia na našu ponuku nezareagovala. Ponúkli sme jej prenosy zo Slovakia Cup aj všetky prípravné súboje slovenskej reprezentácie pred majstrovstvami sveta, nechceli sme za to ani euro. RTVS by zaplatila iba výrobné náklady a poskytla nám reklamný priestor, takáto ponuka pre nich však nebola zaujímavá," povedal pre agentúru SITA Martin Ryba a pokračoval: "Dohodli sme sa teda so spoločnosťou Sport1, ktorá odvysiela súboje zo Slovakia Cupu.

zdroj
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

No atdhe.net nám už skončilo. Namiesto futbalu sú tam nejaké americké insígnie a žvásty o copyrighte. Ako keby zablokovali stránku pre pedofilov.

 

Je náhrada atdhenet.tv, ale zatiaľ sa mi tam nič nepodarilo rozbehať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...

Dnes uzrela svetlo sveta jedna veľmi pozitivna informacia:

 

http://marketer.hnon...encni-operatori

 

Zrejme Digi sport neprilakal toľko novych zakaznikov pre Digi tv, tak teraz to chcu finančne kompenzovať uvoľnenim licencie pre ostatnych.

A pozitivne na tom je, že môj provider tv vysielania (Antik) sa vyjadril, že ak Digi sport bude vysielať aj smerom von, tak ho určite do ponuky zaradi. Už pri vzniku kanala ich kontaktovali, ale vtedy bola odpoveď negativna.

 

A Antik kontaktoval aj ESPN, Sky sport, FOX Sport aj CBS Sport, aspoň jeden by mohol vyjsť.

Tak nech si laskavo švihnu. :( Čt4 mam už nejaky ten mesiac, už len Eurosport 2 a som vysmiaty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na chvastanie sa, si založ samostatnú tému :(

 

mať tie 4uvedené kanály, tak sa asi opäť od monitoru presuniem k televíznej obrazovke

 

k digi

myslím, že to je lepšie riešenie ako predávať sublicencie na rôzne ligy, repre, . . .

to by ten kanál totálne odrovnalo (túto alternatívu, by som však privítal ešte radšej :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 6 mesiacmi...

"Parada", takze sa mozme tesit na to, ze sa budu vysielat len 'divacky atraktivne zapasy', lebo vazne pochybujem, ze markiza bude ochotna dat hokeju tolko priestoru ako STV...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno zvyšok presunú na TV DOMA alebo dovtedy spustia pripravovaný kanál pre mužov ACTION

 

čoho sa ešte obávam

sú komentátori

na STVčke to ťahal aspoň Pavol Gašpar

a v porovnaní s tými Markizáckymi je top aj Ivko Niňaj

+ olympijský turnaj zvykol komentovať aj Marcel Merčiak

(pokiaľ sa nebežal biatlon)

 

takže sa to bude pozerať buď na NovaSPORT

alebo s vypnutou hlasitosťou a komentárom z rádia,

kt. bude stále popredu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže sa to bude pozerať buď na NovaSPORT

alebo s vypnutou hlasitosťou a komentárom z rádia,

kt. bude stále popredu

 

vďaka tomassimu som si spomenul ako som pozeral MS v roku 2000 a 2001 keď to dávala Markíza, Presne ako napísal vypnutá hlasitosť + zapaté rádio :D a ešte dúfam že to tak nakoniec bude mať STV lebo Markíza pravdepodobne bude dávať len Slovenské zápasy + / finále a boj o 3 miesto /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Taketo celotematicke sukromne stanice su pre šport najväčšie zlo. A to nie len u nas. Pchaju sa tam, kde nemaju čo robiť. Taky je potom aj vysledok.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov