Skočiť na obsah

ŠPORT na TV obrazovkách, resp. internete


tomassi

Odporúčané príspevky

strašne nemám rada tieto sladkobôlne americkošportovoromantickosirupové filmy ... jedna šablóna, raz je to zranenie, raz otec, raz matka, raz prisilný súper, raz osud, raz neviemčo, nakoniec človek behá s vedrom pod televízor ... ale áno, niektoré si pozriem, ale skutočne len niektoré ... jeden film som videla pred rokmi, ktorý stál za to, podľa skutočnosti a nebol ani romantický ani sladký, ten film bolel : Príbeh Terryho Foxa - tie príbehy sú dva - jeden z 1983 a jeden 2005.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, sak v poriadku. Su to take teenagerske filmy na nedelu rano. U mna to aj patri ku akemusi rannemu koloritu si pustit TV a ide to.

 

Dnes to bolo o sporte, o volejbale, tak som to sem hodil.... ten film bol taka celkom pekna oddychovka, na jedno oko som to sledoval. Boli tam aj pekne baby...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie dievčata boli jedina "vec" na ktoru sa dalo v tom filme pozerať. Aj to nie všetky...

 

Inak, včera bol vyborny deň s programom Sport 1. O 16:00 dramaticke finale Carling cupu, o 19:00 Atletico-Barca = golove hody, dramaticky zvrat a vyborny futbal, 21:00 relive prenos Inter-AS to iste, čo v predošlom zapase. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vie mi niekto vysvetliť na čo je to dobré, keď Dvojka (STV2) aj Trojka (STV3) dávajú naživo súčasne úplne ten istý zápas a to aj vtedy, keď sa zároveň hrá aj nejaký inší? Myslím tak na včerajšok večer, keď sa súbežne so Slovensko vs. Maďarsko hralo aj Suisse vs. France. Ja som práve očakával, že vždy budú 2 súbežné zápasy bežať tak že na Dvojke jeden a na Trojke druhý, teda ak nieje zároveň aj inšia športová udalosť čo stojí zato (ako napr. práve teraz FED Cup).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som myslel, že STV 1,2,3 sú chytateľné všade ... veď to je štátna televízia

Presne. Ale čo môžeme čakať keď sú pri moci komanči :lol:

Ale tak, miesto toho chytám Tv Nautik a podobné skvosty :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

DNES

od 2015 - SAT1

Šachťor Doneck - Werder Brémy

myslím, že bude veľmo dobrý futbal

ďalším dôvodom prečo pozerať je,

že od budúceho roka tu je Európska liga UEFA

kt. oproti doterajšiemu systému Pohára UEFA ohlasuje viaceré zmeny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

v Trojke sa asi už dooslavovalo a do vysielania zaradili zápasy EurópskejLigy

 

16:25

MFK KE - ASR

 

20:40

AJAX - SLOVAN

 

takže útok na sveťák, 200m,

si pozrieme live asi s cz komentárom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ako väčšina som dnes zdevavý na záaps s CZE,

ale taktiež ma zaujíma, či si Česi donesú vlastné kamery, ako tomu bolo minulú kvaldu

rozdiel bol totiž markantný

na CT2 obraz ako z BundesLigy a na STV ako z Bulharska, či Ruska

 

s príchodom 3jky sa to zlepšilo, no z Teheľného poľ je stále rozmazaný obraz

 

je to len zaostalou technikou STV alebo to môže byť aj uhlom,

resp. stranou z kt. snímajú kamery, pretože zápasy LM vysielané J@Jkou

boli z tej strany, z kt. snímala aj CT2 a obraz bol OK

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemal som nikdy pocit, že by bol obraz na ČT2 lepši. Navyše STV nema zastaralu techniku, pri množstve prenosov, ktore vyrobi ani staru techniku mať nemôže. Skôr by som to pripisal tvojmu kablovemu operatorovi. Medzi kvalitou vysielania jednotlivych tv stanic u rôznych "kabloviek" je rôzna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

STV môže ísť tak vysielať do Afganistanu, tam by možno uspeli. Prinášam 2-minútový záznam, ktorý som si nahral z ich webu. Divákom prinášajú fakt neopakovateľný zážitok, pozrite si ho celé až do konca. Pripomínam že mám optické pripojenie, s reálnou rýchlosťou 10 mbit/s up/down. Záznam je trochu menej kvalitný, nechcel som dávať na web hafo megabytov, ale stačí to.

 

https://media.freespace.sk/temy/1172/stv_online_prenos.flv

 

Neviem prečo im to tak lagovalo, chápem, že cez net to pozeralo veľa ľudí, ale u nich im zrejme slovo upgrade serverov ešte asi nikto doteraz nepreložil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov