Skočiť na obsah

ŠPORT na TV obrazovkách, resp. internete


tomassi

Odporúčané príspevky

asi desať rokov dozadu

to si ešte aj ja pamätám, že hargašová uvádzala tie súťaže v prestávkach alebo medzi zápasmi, či kedy to bolo

 

eurosport náhodou euro nedáva? bo neviem, či budem mať v tt k iným prístup

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Markíza aj niekedy vysielala MS v hokeji? :lol: Akosi som to nepostrehol.

Nooo veruze davali, teda ja si konkretne pamatam najma na MS 2000 v St.Petersburgu - a davali v podstate len slovenske zapasy, nic ine okrem toho... to nechapem naco si potom niekto kupuje prava, ked z ostatnych zapasov spravia akurat skratene zaznamy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechapem naco si potom niekto kupuje prava, ked z ostatnych zapasov spravia akurat skratene zaznamy :lol:

V škole ste nemali ekonomiku? Markíza sa riadi trhom, (komerčná stanica :) ) :)

Prečo by mali dať zápas dajme tomu švédska s nemeckom ked vyžšiu sledovanosť bude mať niejaká telenovela?

 

Neviete v akom formáte bude vysielať STV3 ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Všetko by malo by 16:9, teda HD

najprv 7 hodín denne a potom a to zatvoria, lebo to nebudú mať ako financovať :lol:

 

+edit

a ešte som zabudol, že STV nebude kvôli ME dávať VC Kanady v PP, ale iba zo záznamu,

takže RTL, resp. iné stanice to istia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

náš káblová operátor to automaticky prepína, aby to bolo pozreteľné

teraz už aj STV2, lebo počas MS to robil iba na CT, DSF, .. teda na vsetkých okrem STV2

a tí čo majú HDready, resp FullHD, podávajú oznámenia, že chcú prijímať 16:9

 

a myslím, že dosť TV prijímačov má funkciu prepínať si medzi týmito dvoma formátmi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ešte som zabudol, že STV nebude kvôli ME dávať VC Kanady v PP, ale iba zo záznamu,

takže RTL, resp. iné stanice to istia

aaaaale sakra :) a prave Canada, takze ani na satelit to nebudem moct ist kukat ;)

No tak jedine co mi ostava je RTL (aj s tymi ich blbymi komercnymi pauzami) :lol:

 

a to kvoli takemu nudnemu zapasu ze Austria vs Croatia??? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tento weekend je poriadne nabity sportovymi udalostami! Najhorsie na tom je ze niektore sa križuju!!! :lol: :) :)

 

Hlavne v nedelu je to huste:

10:30 - 11:30 - GP2 (GP France)

13:00 - 14:00 - 125cc (GP Great Britain)

14:15 - 15:15 - 250cc (GP Great Britain)

14:00 - 16:00 - F1 (GP France)

16:00 - 17:00 - MotoGP (GP Great Britain)

19:30 - 21:30 - IndyCar (Iowa Corn Indy 250)

20:45 - 22:45 - EURO 2008 (Spain vs Italy)

 

to teda bude nedela !!!

 

skoda ze sa krizuju 250ky a F1

a vecer potom IndyCar a EURO

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak podľa zostrihu na TA3 to bol veľmi rušny zapas. Neviem, či mam plakať, alebo sa smiať, ale najlepši zapas Petržky za posledne roky a oni ho neodvysielaju. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnes tu Zilinu asi vysielat nebudu... :lol: Dufam, ze postupi aspon ona.

 

Som sa vcera usadil pred TV, reku pozriem zapas a... :) ...tam Lasica so Satinskym

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnes tu Zilinu asi vysielat nebudu... :lol: Dufam, ze postupi aspon ona.

Artmediu vraj nedavali preto, že vo Finsku im nemal kto vyrobiť signal (žiadna domaca TV ho udajne nevysielala). Horšie však je, že to vedeli už včera rano, ale divak sa to dozvedel až v čase zapasu.

 

Žilinu vysielať nebudu, lebo štadion je v rekonštrukcii a preto STV vraj nema vytvorene podmienky na vyrobu signalu. Zaujimave, to iste tvrdili už pred 2 rokmi.

Stv taktiež sľubovala bohatu futbalovu nadielku z Corgoňligy. Hrali sa už 2 kola, no zapas na obrazovke som nevidel ani jeden. WTF?

 

Tak si urobte obraz o našej verejnopravnej televizii, ako sa sprava k divakom, z ktorych dani a poplatkov žije.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žilinu vysielať nebudu, lebo štadion je v rekonštrukcii a preto STV vraj nema vytvorene podmienky na vyrobu signalu. Zaujimave, to iste tvrdili už pred 2 rokmi.

Stv taktiež sľubovala bohatu futbalovu nadielku z Corgoňligy. Hrali sa už 2 kola, no zapas na obrazovke som nevidel ani jeden. WTF?

Aby som nalistoval stary sport, kde pisali, ktore zapasy z ligy maju davat... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žilinu vysielať nebudu, lebo štadion je v rekonštrukcii a preto STV vraj nema vytvorene podmienky na vyrobu signalu. Zaujimave, to iste tvrdili už pred 2 rokmi.

Stv taktiež sľubovala bohatu futbalovu nadielku z Corgoňligy. Hrali sa už 2 kola, no zapas na obrazovke som nevidel ani jeden. WTF?

fakt

ako keby čakali na spustenie 3jky

 

viem, že sú prázdniny,

ale aspom odpískané mohli dávať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nehadam sa, je dosť možne, že to maju naplanovane na neskôr, ale nechapem, prečo nemohli vysielať ligu od začiatku?! Veď to popiera akukoľvek logiku, že doteraz nedavaju nič, a neskôr budu vysielať 2 zapasy z každeho kola. Čo za rozum toto vymyslel... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Kocúrkovo v Čechách, televízni diváci duel Slavia-Fiorentina neuvidia

Český klub sa totiž rozhodol vysielacie práva predať talianskej spoločnosti, Česká televízia práva nezískala.

Odvetu na štadióne v Edene tak uvidia len talianski diváci a tí, čo budú priamo na štadióne.

a potom, že nie sme bratské národy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

v utorok začína CL

a vyberať si skutočne máme z čoho

 

utorok:

TROJKA

Olympique Marseille-FC Liverpool

ČT2

FC Chelsea - Girondins Bordeaux

 

streda:

DVOJKA

Manchester United - Villareal

TROJKA

Juventus Turino - Zenit Petrohrad

ČT2

Juventus Turín - Zenit Petrohrad

SAT1

FC Bayern München - Steaua Bukurest

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Dneska ma zachránila STV (Dvojka). Nikde nedávajú Exibičný galaprogram ME krasokorčuľovania, len tu! Ďakujem Vám STV veľmi pekne.

 

btw. neviete kde by som zohnal úvodnú znelku ME v krasokorčuľovaní 2009? :lol: Veľmi chytľavá melódia!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Budem hnusny, zahrniem tu aj filmy so sportovou tematikou. Zacal sa nejaky film o dievcati, co hrava volejbal. Dievcensku ligu do 18 rokov. No a prave prisla o otca.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov