Jump to content

Čo vás rozosmialo?

Sniper
 Share

Recommended Posts

pred 21 hodinami, alarm napísal:

Dnes v potravinach pri pokladni, pán cca 75, pred nim pani cca 70....

Pani:"Netlačte sa na mňa" 

Pan: "Už na to nemáte roky, aby som sa na Vas tlacil." 

Pani :" Chodte trochu ďalej!"

Pan:" Čo vas omaciavam? 

a potom obaja, šuchajuc nohami odišli... skratka, sexualne harašenie po zaručnej dobe. 

to na mňa sa asi tak pred 5 rokmi nejaký starý somár tlačil na sedadle v autobuse, skrátka sa furt o mňa pritláčal hornou polkou tela, najprv som sa len posunula od neho, ale on sa tisol ďalej, až nakonioec už ma to dožralo a vravím mu takým konverzačným tónom "Prosím vás, netúľte sa ku mne." Milý chlapík zrazu stratil inertný výraz ksichtu, myslela som, že mi tam snáď jednu vylepí, úplne sa rozzúril a hulákal tam cez celý autobus, smola, že som sedela pri okne. Vykrikoval niečo v tom zmysle, že on sa k nijakej cidzej *** túliť nepotrebuje, tak som mu ešte pritakala - "Fajn, tak keď to nepotrebujete, tak sa posuňte na svoje sedadlo tak, aby som sa aj ja tu vošla". Už neviem, čo mi to tam ešte vyhulákal, ale jednoznačne sa mu moja reakcia nepáčila, ale ani mne tá jeho. Nakoniec sa ma tam ktosi zastal, chlapík sa ukludnil, lebo ten, čo sa ma zastal, bol aspoň o 30 rokov mladší a vyzeral vo veľmi dobrej kondícii...

• 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• game
      By game
      MS vo futbale sa konajú od roku 1930, prvou krajinou, kde sa konali, bol Uruguay ... potom sa konali každé štyri roky, s 12-ročnou prestávkou kvôli šialenstvu druhej svetovej vojny.
      nekonali sa v rokoch 1938 a 1946, od roku 1950 nanovo pravidelne každé štyri roky.

myslím, že sme kdesi všetci, čo futbal vnímame či pozeráme, zaznamenali vo svojom živote naše prvé MS ... niektoré bolo pre nás to prvé :)
      úplne prvé, na ktoré si matne spomínam, boli pre mňa tie r. 1970 v Mexiku - aj z toho si pamätám akurát nezvyčajný štadión, to, že tam prvýkrát spomínali mexické vlny a že sa odohrávali aj v nadmorských výškach a klíme, ktorá mala robiť ťažkosti - či robila, kto hral, kto vyhral, nezostalo vo mne nič viac ... : )

pre spravenie chuti k spomínaniu na kdejaké MS vo futbale je tu nádherná zbierka dobovej grafiky a plagátovej tvorby - minimálne po jednom oficiálnom plagáte zo všetkých MS od roku 1930 až po tie nasledujúce MS r. 2018 a 2022 ... verzií bolo často viac, toto je výber - pre každé MS jeden:

kto ich chce vidieť vo väčšom rozlíšení, tu sú: MS vo futbale - plagáty od r. 1930 - r. 2018  /po prejdení myšou na obrázok je rok konania a miesto/

od roku 1930 Uruguay - 1974 Nemecko

pokračovanie plagátov MS vo futbale, roky 1978 Argentína - 2014 Brazília:

a posledný, zatiaľ ešte len v poradí: 2018 - Rusko - tu budú 21. MS vo futbale ..
                                                                                          ... a je tu jeden z predbežných návrhov pre tie - MS 2022 v Qatare:

každé boli pre čosi pamätné, ktoré pre koho? čo o nich vieme, a čo si z nich pamätáte vy? :)
    • cizy
      By cizy
      Inšpirovala ma tá téma s čislami, tu nebudete svoje hobby písať, ale nahradíte ho obrázkami

takze:

• game
      By game
      japonský testík, japonci sú podivíni všetci koľko ich je ... ale nedajme sa odradiť, poďme sa hrať  :)

keď ste "starí", nič si z toho nerobte, testík a váš mozog vás presvedčí o opaku - a keď iné nie, aspoň potrénuje postreh :)

tak hurá na to:

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

/game najprv neprečítala poriadne zadanie, tak blbla ... na druhý nábeh mala 33 ročný mozog :D /

a teraz vy, dámy a páni! :)
    • Sniper
      By Sniper
      Sledujete nejaké reality show?
      Ja osobne nie, a tie uputávky v médiach mi už pijú krv. Najmä Vyvolených je plná riť, teraz som čosi zavetril o nejakom milionárovi pre nevestu či čo... :lol:
      Superstar nedávno skončila, vraj to už nebolo také dobré ako vlani :)
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy