Jump to content

Čo vás rozosmialo?

Sniper

Recommended Posts

Vilma Flinstonova
pred 20 hodinami, Tomáš napísal:

Ale ja som nešiel vykradnúť pumpu, a nešiel so zlým zámerom a cielene som sa chcel na tie prostitútky pozrieť. 

no ty teraz len pekne seď doma.  Ale obávam sa, že keby ťa náhodou ten incident na pumpe inšpiroval a po vyliečení to chcel tiež vyskúšať, tak by si sa skôr dočkal scenára "opáčila ho fľaškou po hlave a lupič ušiel". 

• Haha 2
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• game

303

• Sniper

168

• tomassi

138

• lopata555

128

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Materinská láska je všade okolo nás v rieke ... v Afrike ... v Indii ... v Oceáne ... aj na parkovisku pred Lidlom ... :lol:

Pre Tomasa

darujem...

Posted Images

• 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• game
      By game
      MS vo futbale sa konajú od roku 1930, prvou krajinou, kde sa konali, bol Uruguay ... potom sa konali každé štyri roky, s 12-ročnou prestávkou kvôli šialenstvu druhej svetovej vojny.
      nekonali sa v rokoch 1938 a 1946, od roku 1950 nanovo pravidelne každé štyri roky.

myslím, že sme kdesi všetci, čo futbal vnímame či pozeráme, zaznamenali vo svojom živote naše prvé MS ... niektoré bolo pre nás to prvé :)
      úplne prvé, na ktoré si matne spomínam, boli pre mňa tie r. 1970 v Mexiku - aj z toho si pamätám akurát nezvyčajný štadión, to, že tam prvýkrát spomínali mexické vlny a že sa odohrávali aj v nadmorských výškach a klíme, ktorá mala robiť ťažkosti - či robila, kto hral, kto vyhral, nezostalo vo mne nič viac ... : )

pre spravenie chuti k spomínaniu na kdejaké MS vo futbale je tu nádherná zbierka dobovej grafiky a plagátovej tvorby - minimálne po jednom oficiálnom plagáte zo všetkých MS od roku 1930 až po tie nasledujúce MS r. 2018 a 2022 ... verzií bolo často viac, toto je výber - pre každé MS jeden:

kto ich chce vidieť vo väčšom rozlíšení, tu sú: MS vo futbale - plagáty od r. 1930 - r. 2018  /po prejdení myšou na obrázok je rok konania a miesto/

od roku 1930 Uruguay - 1974 Nemecko

pokračovanie plagátov MS vo futbale, roky 1978 Argentína - 2014 Brazília:

a posledný, zatiaľ ešte len v poradí: 2018 - Rusko - tu budú 21. MS vo futbale ..
                                                                                          ... a je tu jeden z predbežných návrhov pre tie - MS 2022 v Qatare:

každé boli pre čosi pamätné, ktoré pre koho? čo o nich vieme, a čo si z nich pamätáte vy? :)
    • cizy
      By cizy
      Inšpirovala ma tá téma s čislami, tu nebudete svoje hobby písať, ale nahradíte ho obrázkami

takze:

• game
      By game
      japonský testík, japonci sú podivíni všetci koľko ich je ... ale nedajme sa odradiť, poďme sa hrať  :)

keď ste "starí", nič si z toho nerobte, testík a váš mozog vás presvedčí o opaku - a keď iné nie, aspoň potrénuje postreh :)

tak hurá na to:

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

/game najprv neprečítala poriadne zadanie, tak blbla ... na druhý nábeh mala 33 ročný mozog :D /

a teraz vy, dámy a páni! :)
    • Sniper
      By Sniper
      Sledujete nejaké reality show?
      Ja osobne nie, a tie uputávky v médiach mi už pijú krv. Najmä Vyvolených je plná riť, teraz som čosi zavetril o nejakom milionárovi pre nevestu či čo... :lol:
      Superstar nedávno skončila, vraj to už nebolo také dobré ako vlani :)

Announcements

• Create New...