Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

Žena "še mi šňilo, že ši mi kupil perscinok zos dijamantovim očkom." Chlop " ta skuš išče raz zaspac, naj ho kus i ponošiš."

...................................................

"Znaš, že tvoj chlop beha za ženami?""Znam!""Tebe to ňevaďi?""Naš pes tiž beha za každim motorom a išče ho žaden nepovožil!"

..................................................

Dvojo kolegove "vidziš totu kočku s čarnima vlasami?To moja žena a tota blondinka zaš milenka." Druhi "aha, ta ja to mam opačňe."

................................................

Do prvej triedy privedú šesťročné dievčatko. Pri prvom rozhovore sa jej učiteľka spýta, koľko pozná ročných období. Dievčatko sebavedome odpovedá:

- Šesť..

Učiteľka jej taktne naznačuje:

- Neponáhľaj sa. Zamysli sa nad tým poriadne !

Dievčatko pokrčí ramenami:

- Šesť. Vážne si na viac nepamätám..

Učiteľka sa demonštratívne pozrie na matku dievčatka, odkašle si a obe pošle na chodbu. Tam sa matka rozhorčene pýta svojej dcéry:

- Lenka ! Povedz mi, čo to malo znamenať ???

Dcéra so slzami v očiach odpovedá:

- Maminka, ale ja si vážne žiadne ďalšie „Ročné obdobia“, okrem tých od Vivaldiho, Haydna, Piazzolu, Lussiera, Čajkovského a Glazunova nepamätám..

- Lenka, prosím ťa, premýšľaj ! A čo skladatelia Leonid Desjatnikov a John Cage ???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

"Sceš mac ščasnu rodzinu chlope? Ta ňigda ňehutor pred ženu o tim, jak smačňe dakedi varila tvoja mac, baba abo perša žena!"

........................................................

Dva na kaveju. "Ci povim, ja išče tota stara škola, ja kec rano staňem, mam už obočje na tvari..."

...........................................................

Dva na kaveju. "Začala mi cvičic na stacijonarnim bicigľu.Chlop me u tim podporuje a furt mi zrobi aspoň 4 rohľiki na drahu!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Humor.jpg

..........................................................

"To co maš za čarku na bruchu, operovali ci šľepe črevo?" "Ňe, to mac mi poznačila s fiksku, pokadzi možem isc do vodi!"

............................................................

 

417566144_742192694671801_8901987576562661136_n.jpg

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Učiteľ na hodziňe chemiji "kislik bul objaveni u 1781 roku." Chlapec "pan učiteľ a co me dichali doftedi!?"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dva na kaveju. "Ket še žena zaľubi, z jej kamoški še takoj staňe psicholog, psichijater, advokat a profesijonalni detektiv...!"

..................................................................

436280441_3653752154878073_2127095169035210099_n.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Chlopi, kec vas švekra zaš začala volac sinku", to ňeznamena, že vas ma rada, aľe že idze jar a pulno roboti u zahradze!

.................................................

Sobaš. "A ti, Pišta, bereš sebe tu pritomnu Johanku, dokim vas jej macir nerozdzeľi!"

................................................

Vona: "Jak mocno me ľubiš?" Vun: "Jak tote hvizdočki na ňebe, keľo jich, ta tak." Vona: "Ti debil, šak išče dzeň!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Muž na tejto fotke bol odfotený v roku 1946. Ten chlapík je Ken Shimizu. Mal 35 rokov a 2 deti. Shimizu nikdy nešportoval. Spávať chodil neskoro. Zjedol, čo chcel. Dokonca pil pivo namiesto vody. Večeral mnoho chodov každý večer... Čo robil Shimizu, aby dosiahol takú postavu? Shimizu nemal žiadne tajomstvá... Shimizu je osoba, ktorá sedí v ľavom dolnom rohu fotografie... Čo sa týka muža, ktorý stojí v strede.. absolútne netuším kto to je.

FB_IMG_1713551624272.jpg

 

  • Haha 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov