Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

Náš dedo 5x prepisoval závet.... nemal si brať učiteľku slovenského jazyka...

 

Ujko Vasyľ, starý odbojár:

- Nerozumiem, ako môžeš prísť na biatlone do cieľa druhý, keď máš pušku...

 

Vasyľ a Paraska na prechádzke v laboreckom parku:

Vasyľ:
-Hej, milačik...
Paraska:

- Keď ešte raz na krákanie vrany odpovieš "hej, miláčik...", tak sa s tebou rozvediem!

 

...zamálo

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Chlop: "Tu čitam, že ženi povedza cez dzeň 30.000 slova a chlopi 15.000." Žena: "Bo vam mušime šicko hutorec dvaraz!"

Chlop: "Co?"

...........................................

"Je to hrich vžac sebe daco u kosceľe?" "Hej, to je krádež, mušiš to vracic!""Dobre otče, vracim ženu, bo mi sebe ju vžal u kosceľe."

...........................................

Dvojo na pive:"Nerozumim, do vešeľa bula moja žena najľepšim dzivčecom u valaľe." "No a vecok u kosceľe asi dostala z očoch, či co."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minule som išiel do reštaurácie na pizzu, pozerám, všade plno do posledného miesta. Dal som si telefón k uchu a nahlas hovorím: "Počuj, rýchlo dojdi sem, sedí tu s nejakým chlapom!"

V tom sa 6 párov zdvihlo a urýchlene vypadlo.

:hahaha:

  • Haha 5
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Dňa 4. 2. 2022 at 8:24, Sniper napísal:

@iskra prosím ťa píš spisovne, pre východniarov je to určite čitateľné, ale pokým si ľudia zo západu dešifrujú tie východoslovenské dialekty, tak vtip aj stratí pointu. Možno by stačilo aspoň gramatiku správne písať. Vtip je vtipný len vtedy, keď sa pointa zachytí hneď po prvom prečítaní.

ja som Bratislavčanka, napoly Moraváčka, a nemám s tým problém, v pohode rozumiem :) potom by to stratilo šmrnc. Ale mám nápad, môže ešte dolu prihodiť preklad, ked sa neuraziš.

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj 3 ročný syn objavil v tablete možnosť fotografovania a natáčania videí :doh: To keby vidíte to video :lach: samozrejme o ničom som netušila, až večer pozerám fotky na mobile a tam tieto skvosty z tabletu. No zasmiali sme sa riadne :zubiska:

 

 

Resizer_16496274940851.png

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 24. 3. 2022 at 19:44, Vilma Flinstonova napísal:

ja som Bratislavčanka, napoly Moraváčka, a nemám s tým problém, v pohode rozumiem :) potom by to stratilo šmrnc. Ale mám nápad, môže ešte dolu prihodiť preklad, ked sa neuraziš.

Ja som maďar z juhozápadu a rozumiem im tiež. Sám som fanúšikom dialektov a veľa komédií čo pozerávam robí práve vtipným. Iskrine vtipy sú dobré.

Dňa 31. 3. 2022 at 8:51, chlapeczjuhu napísal:

co ma rozosmialo? 

vypnutie infovojny 😂

To je skôr smutné a pietne. 

Dňa 31. 3. 2022 at 11:21, Proteus napísal:

Tomas stratil zarucene informacie, co sa deje vo svete. 😁

A ešte k tomu ani nemôžem napísať že bohužial New World Order za čím stoja vieme kto ani nemôžem napísať lebo sa rozhodli že to bude trestné. Vždy je to o tom že mocnejší má pravdu. Na skutočnej pravde im nezáleží. Pravdu má ten kto má moc. 

Dňa 13. 2. 2022 at 12:33, iskra napísal:

 

273575402_974762756788063_3438289816511443856_n.jpg

 

Ešte toto je dobré. A donútilo ma to zamyslieť sa že celá tá túžba baliť ženy je len prírodný pud na rozmnožovanie sa. Ale zaujímavé že keď to samec dosiahne tak už zrazu ten pud nemá. Takže vlastne samci chcú len oplodňovať ale starať sa už nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Tomáš napísal:

Ešte toto je dobré. A donútilo ma to zamyslieť sa že celá tá túžba baliť ženy je len prírodný pud na rozmnožovanie sa. Ale zaujímavé že keď to samec dosiahne tak už zrazu ten pud nemá. Takže vlastne samci chcú len oplodňovať ale starať sa už nie.

Vazne? No toto, na co si ty len neprisiel. A vies ty vlastne, ze je to hlupost, co si teraz napisal? Teda vacsina chlapov to ma trochu inak nastavene ako ty. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja východniarsky celkom slušne rozumiem .. :biggrin: keď som bola stredoškoláčka zišli sme sa z rôznych častí Slovenska, bola to zábava, keď sme si vysvetľovali navzájom, čo je napr. džveritko, harčičok, garadiče .., a iné spolužiačky, nás obohacovali inými nárečiami.. ..boli to krásne časy, milé spomienky..

Jedna moja kamoška z detstva  pracuje v zahraničí. Pýtam sa jej:  "Vieš výborne po  nemecky?" Ona: "Nie, naučila som ich po východniarsky."

Ja väčšinou rozprávam,  v rodnej dedinke s tetkami hutorim..,  rada si prečítam aj vtipy po východniarsky. Tí, ktorí rozumejú, super, ktorí o niečo slabšie, nevadí, možno sa málinko naučia  .. fakt, by to stratilo šmrnc ..ja tiež  nerozumiem, rôznym slovám v iných nárečiach napr. tiež som donedávna nevedela, Cácanka, a to  je vlastne hojdačka ..:smile:

278106742_4934450193308179_6885408536948577496_n.jpg

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 4. 2022 at 16:37, Tomáš napísal:

Ešte toto je dobré. A donútilo ma to zamyslieť sa že celá tá túžba baliť ženy je len prírodný pud na rozmnožovanie sa. Ale zaujímavé že keď to samec dosiahne tak už zrazu ten pud nemá. Takže vlastne samci chcú len oplodňovať ale starať sa už nie.

Jo..toto povedz svojmu tatkovi, ze daco robi zle, ked sa o teba stara este aj v 40tke😁👍

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pravda na ňeška: "Nebudzce smutni, ket stracice peňeži. Von jich bizovňe dachto najdze!"

........................................................

Dvojo na pive: "Práve mi še vracil z paradnej prechádzki." "Ta dze ši bul?" "Viprevadzic švekru na vlak!"

.......................................................

Každí, chto hutori "zidze z oči, zidze z uma", asi nezažil pavúka u chiži, chtorí še práve dzeškaľ stracil.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes ma fakt rozosmiala hláška na PC (spojazdnil som ten starý šrot o ktorom som nedávno písal) a spustím prehliadač a tam hláška: Váš firefox nieje aktuálny, ale jeho najnovšia verzia nieje podporovaná vašim operačným systémom. Inovujte svoj systém a skúste to znova. Ja už iba ha ha ha. Ako keby chceli že na televízori z roku 1985 chceli aby ste si naladili DVB-T vysielanie! Ktoré bolo vynájdené niekedy po miléniu. :biggrin: Samozrejme veľmi môžem inovovať operačný systém na počítači ktorý je z doby keď ani Vista možno na svete nebola! Hardware je na XP ta čo trapošia. Ale pobavili ma.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Staré ale dobré :smile:

Žandare:"Dežku, chto vžal toti drevení podvali?" "Ta asi dzeci." "Šak jeden ma aj 100 kg!" "No a voňi znaju keľo važi, vežňu a idu!"

..............................

Rada pre ženi: "Pred seksom sebe uvarce kavej. Ket budze po sekše žimna, ta dobre. No a ket budze išče horúca, aspoň vas ukľudňi!"

...........................

Pridze chlop domu a hutori: ,,Chiža popratana, šmati porajbane, obid navareni... Ta co Marčo? Ce zablokovaľi na fejzbuku?"

 

 

P.jpg

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov