Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

pred 21 hodinami, alarm napísal:

Dnes v potravinach pri pokladni, pán cca 75, pred nim pani cca 70....

Pani:"Netlačte sa na mňa" 

Pan: "Už na to nemáte roky, aby som sa na Vas tlacil." 

Pani :" Chodte trochu ďalej!"

Pan:" Čo vas omaciavam? 

a potom obaja, šuchajuc nohami odišli... skratka, sexualne harašenie po zaručnej dobe. 

to na mňa sa asi tak pred 5 rokmi nejaký starý somár tlačil na sedadle v autobuse, skrátka sa furt o mňa pritláčal hornou polkou tela, najprv som sa len posunula od neho, ale on sa tisol ďalej, až nakonioec už ma to dožralo a vravím mu takým konverzačným tónom "Prosím vás, netúľte sa ku mne." Milý chlapík zrazu stratil inertný výraz ksichtu, myslela som, že mi tam snáď jednu vylepí, úplne sa rozzúril a hulákal tam cez celý autobus, smola, že som sedela pri okne. Vykrikoval niečo v tom zmysle, že on sa k nijakej cidzej *** túliť nepotrebuje, tak som mu ešte pritakala - "Fajn, tak keď to nepotrebujete, tak sa posuňte na svoje sedadlo tak, aby som sa aj ja tu vošla". Už neviem, čo mi to tam ešte vyhulákal, ale jednoznačne sa mu moja reakcia nepáčila, ale ani mne tá jeho. Nakoniec sa ma tam ktosi zastal, chlapík sa ukludnil, lebo ten, čo sa ma zastal, bol aspoň o 30 rokov mladší a vyzeral vo veľmi dobrej kondícii...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

 

:smile:

Do prvej triedy privedú šesťročné dievčatko. Pri prvom rozhovore sa jej učiteľka spýta, koľko pozná ročných období. Dievčatko sebavedome odpovedá:

- Šesť..

Učiteľka jej taktne naznačuje:

- Neponáhľaj sa. Zamysli sa nad tým poriadne !

Dievčatko pokrčí ramenami:

- Šesť. Vážne si na viac nepamätám..

Učiteľka sa demonštratívne pozrie na matku dievčatka, odkašle si a obe pošle na chodbu. Tam sa matka rozhorčene pýta svojej dcéry:

- Lenka ! Povedz mi, čo to malo znamenať ???

Dcéra so slzami v očiach odpovedá:

- Maminka, ale ja si vážne žiadne ďalšie „Ročné obdobia“, okrem tých od Vivaldiho, Haydna, Piazzolu, Lussiera, Čajkovského a Glazunova nepamätám..

- Lenka, prosím ťa, premýšľaj ! A čo skladatelia Leonid Desjatnikov a John Cage ???

  • Haha 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na zábave: Dvojko spolu tancujú a vona hutori.

"Cítim še pri vás jak cukrová repa."

"Taká sladká?" 

"Ne, tak často okopovaná!"

-------------------------------

Domáca pohoda: "Kupil mi ci gačky od COCO CHANEL."

"Ta pravda, ja budzem nošic gačky po dajakej nalpe, kedz u Lidlu maju nove za 3, - Euri!"

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:biggrin:

Domáca pohoda: "Mami, čom ši še povadzila s ocom?" 

                               " Bo idze trepac koberce, a jak  je nasrati, ta ľepši jich vitrepe."

--------------------------------------------

Mudrojsc na ňeška: "Kedz vipiješ veľo piva, može ci buc plano, no priznajme sebe, kedz vipiješ 5 litri kakaa, tiž ci nebudze najľepši."

-----------------------------------------------

Dvojo na pive: "Doďu a co še ci najvecej bači na ženoch?" "Gambočki." "A veľkosc, tvar, farba?" "To jedno, ľem naj budu zavarte.

 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dzedko zos babku še perši raz viberu na dovoľenku gu morju a tam odľiv. "Ta cali život šporime na dovoľenku a voňi ho vipuščaju!"

.................................

Domáca pohoda: "Nepoznam žjarľivejšu ženu jak ši ti!" "Heeej, a ti skadzi tak dobre poznáš druhé ženi, cooo?!"

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mac počitačovoho maniaka "sinku, už máš 16 roki, ta už konečňe pochop, že mi ce porodzila ...PO-RO-DZI-LA a nescahla z internetu!"

.........................................

Dvojo u karčme: "Co ci povedzela žena, ket ši prišol neskoro v noci domu?" "Ani slovo a tote dva predňe zubi me aj tak boľeli!"

........................................

SMS: "Dobre ranko princezňičko,jak še ci spinkalo?""Tu jej chlop,co sceš?""Dobre ranko chlope,jak še spalo našej princezňički?"

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@iskra prosím ťa píš spisovne, pre východniarov je to určite čitateľné, ale pokým si ľudia zo západu dešifrujú tie východoslovenské dialekty, tak vtip aj stratí pointu. Možno by stačilo aspoň gramatiku správne písať. Vtip je vtipný len vtedy, keď sa pointa zachytí hneď po prvom prečítaní.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Našŷ ďido pjať raz perepysuvaly testament... Netrebalo im soj učiteľku sloveňskoho jazyka braty...:cert0r:

Ujko Vasyľ, starŷj odbojar:
-Ja ne rozumľu, jak u biatloňi možeš pryty do ciľa druhŷj, kiď maš pušku...

 

Vasyľ i Paraska na prohulci u labirskim parku.
Vasyľ:
-Hej, milačik...
Paraska:
-Kiď iši raz na karkaňa vorony odpoviš "Hej, milačik...", ta ja sja z tobov rozvedu...

@saharavam prelozi😃

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov