Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

že vraj večerná modlitba:

           post-3-0-84838600-1584802966.jpg


neviem, či sa to bude dať spustiť, ale tiež som sa zasmiala. No som rada, že ľudová tvorivosť nespí ani v týchto časoch...

 

https://www.bing.com/videos/search?q=taliansky+muzik%c3%a1l&&view=detail&mid=BAB927CDCE13E42194ABBAB927CDCE13E42194AB&&FORM=VRDGAR&ru=%2Fvideos%2Fsearch%3Fq%3Dtaliansky%2Bmuzik%25c3%25a1l%26%26FORM%3DVDVVXX

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, mne by ani tak neprekážala,nemám v zásade nič proti eko-aktivistom, naopak, mám k nim pozotívny vzťah, ale Gretka ešte keby tak vodu nekázala a víno nepila. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

neviem, či to aptrí sem, ale nakoniec som sa teda zasmiala, takže to dám sem..

Pred týždňom volala dcéra, že si k nám dala poslať nejaký balíček, že či ho môžem prevziať, ked už máme ten home oiffice a aj tak som doma. Síce som sa podivila, prečo si to nedá poslať domov, ale som si povedala, že nebudem robiť dusno a ked k nám najbližšie prídu, pekne si svoj balíček odvezie, či sa jej to bude alebo nebude páčiť...

Lenže my už teraz máme home Office len niekedy, viac chodím do ropboty, a samozrejme, že kuriér volal a,kuirát ked som bola v robote, nuž mi to dovliekol do roboty. Ale ouvej, opacha jak hovado, ani som to nezdvihla zo zeme, nieto ešte vytrepať po schodoch na 2. poschodie (v práci nemáme výťah). Moja prvá rekacia bola "Ja ju zabijem!" Ked adrenalín klesol, som poprosila kolegu o pomoc, ten mi to teda vyvliekol hore. Večer volala dcéra, či už balík prišiel a že či som ho otvárala. ja že prišiel, ale neotvárala som ho, ved je jej, tak čo by som ho ja otvárala. A ona že nech ho skontrolujem, či je tovar v poriadku. Podivila som sa tejto čudnej žiadosti, ale sľúbila som jej, že balík otvorím, skontrolujem, a zavolám, či je zásielka ok. 

Kolega tiež bol zvedavý, čo také tam môže byť. 

Nuž som balík otvorila. A skoro som padla z nôh. V balíku bola kolobežka. 

Vraj je pre mňa. Darček neviem, k čomu, ale darček. Vraj to mám cez víkend vyskúšať. A vraj to má Flinstone natočiť. 

A tak sme dnes s Flinstonom skúšali kolobežku. V živote som na ničom takom nestála. Ale vyskúšala som a bola to celkom sranda. A prežila som. Takže zajtra pokračujem v tréningu. A musím dcére zavolať, že už sme to vyskúšali.

Kúpila aj prilbu, ale našťastie je mi malá. Aj tak by som to nezniesla na hlave. 

Tak mám na staré kolená kolobežku. Darinka, díky.

Dúfam, že nabudúce mi nekúpia motorku.

  • Haha 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

sobota doobeda, v jednom hrnci bublá polievka, v druhom lečo, tak som začal lúskať krížovku, kým sa to dovarí ... lúskam, až som natrafil na políčko: rumunský futbalista /už neviem na koľko písmen/, a potomok zahlásil: "A nebude to ten Osraldescu? však to je predsa najznámejší rumun!"

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

civilné problémy ... kamoška má roky problém, že bývajú vedľa krčmy a chodia jej pod okná na stenu čúrať a oblievajú stenu smradľavým pivom...

toť, pre neznalcov preklad :) :  

Prosím,
veľmi prosím nefajčiť pod oknami trávu
dym ide do kancelárií
všetci sa smejú
 a nie je možné pracovať!!!

nehulte trávu.jpg

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Nikolaj a Jano su kolegovia a maju sa radi. Bolo to uz naozaj davno, co si vymenili telefonne cisla. Jano, okrem ineho polovnik nam rozpraval, ako mal raz volno a:
-striehnem zmrznuty v krickoch v lese, asi o hodinu pocujem praskat konare, zbadam statneho srnca, skrehnutymi rukami zamierim pusku a ked mam kriz puskohladu presne na srdci, zazvoni mi telefon:
-nazdar Jano, tu Kolja, ako sa mas?
-dobre
-a co robis?
-teraz uz nic, chuju!
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

no zabite ma. Ale toto som minulý týždeň našla na nete, a fakt mi to spôsobilo jeden veselý večer:

Tony Blair volá Matovičovi:

Hello, Igor, how are you?

A Igi na to:

Haváriu? Ale nie, tú mal Boris, nie ja!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

Humor.jpg

137260531_272177410913179_2772616559876818484_o.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Policajtov syn píše domácu úlohu. Na chvíľu sa zarazí a pýta sa otca: ”Oci, aký je budúci čas od slovesa kradnúť?” ”Sedieť synu.”

____________________________________________________________________________________

Kubo, povedz mi dajaké zviera na Q. - Qvašna ryba.

______________________________________________________________________________________

Andrejka Maroškovi: - Už me vobec ňeľubiš, aňi guľaš ši ňedojedol... - A šak kukaj, šicko mi pojedol. - A bobkovi list...?!

_____________________________________________________________________________________

Žena: Dva dni mi švici u motoru oranžové švetelko. Chlop: Už nešvici,stalo to 10,-€. Bul ši u serviše? Ne, natankovac.

_______________________________________________________________________________________

Miláčik..!! Čo by si povedal na to, keby sme sa vzali na Veľkú noc..?? - Láska moja jediná, prečo si kaziť sviatky..?!

_______________________________________________________________________________________

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

A že som si hneď na toto spomenul

Dňa 2. 6. 2016 at 17:25, Tomáš napísal:

 V Seredi na výpadovke na Senec som sa stavil pre Coca Colu ma pumpe a jak som ju popíjal tak som sa prešiel popri prostitútkach a jedna ma sana oslovila či nemáme záujem. Za 20€ mi poriadne pomasírovala prirodzenie a aj spravila to čo sa sem nesmie napísať. (...) Povenovala mi kus času.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže dokonca cielene, ty zvrhlík!

Chlap, v tvojom prípade "chlap", ktorý sa spustí s prostitútkou, je rovnaký suterén ako ona. Tieto tvoje sexuálne skúsenosti sú len výsledkom tvojho lúzerského spôsobu života. Jedna veľká satira. Ha. Ha. Ha.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov