Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

uz zase lietaju politicke vtipy, celkom ako za byvaleho rezimu

 

Hospodarska kriza lieta ponad svet a diva sa co dokazala.

 

Leti ponad USA a konstatuje:

" No, dobre som ich tu dodrbala".

Leti ponad zapadnu Europu a smeje sa:

"Super, super, len tak dalej.Trapte sa."

Leti ponad Slovensko a divi sa:

 

"Tu som ešte ani nebola a ako pekne si to dodrbali sami"....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prezidenta Kalmykie navštívili mimozemšťania, teraz má problém

MOSKVA. Prezident ruskej Kalmyckej republiky Kiesan Iljužinov tvrdí, že ho navštívili mimozemšťania. Poslanci ruskej Štátnej dumy sa obrátili na ruského prezidenta Dmitrija Medvedeva, aby tieto informácie preskúmal.

 

V liste Medvedevovi, ktorý inicioval poslanec ultranacionalistickej Liberálnodemokratickej strany Ruska Andrej Lebedev, sa zaujímajú aj o to, či Iljužinov nemohol mimozemšťanom vyzradiť štátne tajomstvo.

 

Iljužinov, ktorý je aj prezidentom Medzinárodnej šachovej federácie, v apríli v rozhovore v štátnej televízii vyhlásil, že mimozemšťanov videl na balkóne svojho moskovského bytu.

 

"Čítal som knihu, pozeral televíziu a takmer som pri tom zaspal. V tom som počul, že ma niekto volá," opisoval príhodu ruský politik. "Sám by som tomu neveril, keby som na to nemal troch svedkov - môjho šoféra, jedného z mojich ministrov a poradcu." Iljužinov tvrdí, že mimozemšťania boli ukrytí v priesvitnej rúre.Lebedev sa Medvedeva prostredníctvom listu pýta, či prezident Kalmykie "napísal prezidentskému úradu oficiálnu správu o jeho kontaktoch s predstaviteľmi inej civilizácie".

 

"Existuje procedúra, ktorú treba dodržiavať v prípade informovania o takýchto kontaktoch zo strany vysokopostavených predstaviteľov, ktorí majú prístup k štátnemu tajomstvu? Čo keď náhodou Iljužminov počas svojej údajne nevinnej konverzácie vyzradil štátne tajomstvo?" pýta sa poslanec.

 

štvrtok 6. 5. 2010 13:55 | Copyright © SITA 2010

© 2010 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz0n9Y5P3ac

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včerajší rozhovor s kamarátom:

 

ON: A čo robíš teraz vlastne?

JA: Webdizajn

ON: Bielizeň?

JA: Web-dizajn, ty bielizeň

ON: Medizajn?

JA: Web-di-zajn!!!

(On si srandu nerobil)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

John pozval svoji matku na veceri. Behem vecere si matka nemohla nevsimnout, ze jeho spolubydlici Julie je velmi pekna. Uz dlouho

mela podezreni, ze John ma vztah se svoji spolubydlici a ted byla jeste

zvedavejsi. Pri jidle proto sledovala jejic...h reakce, byla zvedava, zda

je mezi Johnem a jeho spolubydlici neco vic nez jen pohledy.

 

Jakoby cetl jeji myslenky, John povida: "Ja vim, co si musis myslet, ale mohu te ujistit, ze Julie a ja jsme jen spolubydlici."

 

Asi o tyden pozdeji prisla Julie za Johnem a povida, "Od te doby, co tu

byla tvoje matka na veceri, nemohu najit tu krasnou stribrnou naberacku

na omacku.

 

Nemyslis, ze ji sebrala?"

 

John povida: "Sice o tom pochybuji, ale pro jistotu ji napisu."

 

Tak si sedl a napsal: "Mila mami, ja nerikam, ze si sebrala naberacku na omacku z meho domu a nerikam ani, ze si ji nesebrala. Faktem vsak zustava, ze chybi od te doby, co si tu byla na veceri. S laskou John."

 

O par dni pozdeji dostal John dopis od sve matky a v nem stalo:

 

"Drahy synu, ja nerikam, ze "spis" s Julii a nerikam ani, ze "nespis" s

Julii. Faktem vsak zustava, ze kdyby spala ve svoji vlastni posteli, tak by uz davno nasla naberacku na omacku. S laskou mama."*

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čítam narýchlo nové správy na sme.sk ... a pozerám, hm, toto je nejaké divné : velebný štáb ČSSD ... aké velebnosti malo ešte k tomu ČSSD ...

pozriem znovu a to je volebný ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

toto dnes hneď skoro ráno tak dokonale vhodilo do nového dňa ...

 

 

za ježišom, po rebríku, a ešte smerom k smeru s celou špičkovou štvorkou, tomu sa dá odolať ??? :lol:

 

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani nie ze rozosmialo, ale pride mi to taka ironia toho celeho...dnes doobeda sme mali skolenie ohladne protipoziarnej ochrany atd

a par hodin na to hukaju hasici a ponahlaju sa k vedlajsej fabrike, z ktorej idu kudoly dymu

 

dnes malo ocividne prebehnut skolenie niekde inde :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov