Jump to content

Nakupovanie cez internet, eBay

Recommended Posts

iskra

Jéj, teším sa, mám objednaný pulóver,  hebký, hrejivý , červenej farby, kašmírový

alba-moda-pulover-z-hebkeho-maekkeho-kasmiru-224434.jpg

• Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• game

75

• iskra

24

• Ryan Giggs

23

• D'Ady

20

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zo slovenskych eshopov objednavam bezne, ale raz som si objednal nieco z Ciny a o par tyzdnov mi prisiel doporuceny pozdrav od statu o zadrzani zasielky. Vraj treba platit. Tak som sa isiel na urcene

Ano Tomas, da sa to pouzit aj u dospeleho len tam nepotrebujes nastavec na vysavac ale pouzijes len priamo vysavac. ...

tak ... a došla mi nová nočná košeľa letná, a došli mi z Notina Rexony a rúže, a došla mi zásielka z Avonu,   a práve som sa tak nasrala, že to, čo som v online obchode v koši sušila už mesiac, som si

Posted Images

Tomáš

Alza spravila veľmi dobrý ťah s tými alzaboxmi. Od tohto momentu už bude aj pre mňa prístupné nakupovanie cez net, keďže jediný problém bol s prebratím zásielky. Tie boxy sú 24/7 takže kuriér vloží tam a ja si idem preto keď mám čas.

Sniper

Ja neviem o čom tu krákaš, ale ja s preberaním zásielok som nemal nikdy problém, normálne som zašiel na poštu, vybral a bolo.

Alebo prišiel kuriér, ja som vybehol pred dom a bolo tiež. V tej Galante to máte nejaké divné.

sahara

telefón a foťák objednaný. mal som nutkanie objednať ešte niečo z elektrického náradia, ale odolal som.

game

O moja stropna lampa je uz na skladke a peniaze spat na ucte.

Merkury, trvalo to mesiac, ale uplne v pohode... sklo doslo roztrieskane, hladame dalsi luster...

• 3 weeks later...
Tomáš

Ja som nikdy nebol toho fanúšikom ale už sa mi to začína páčiť. Ja som jeden z tých ktorých pandémia prinútila kupovať veci (ktoré sa dajú v pohode kúpiť aj v elektre) z eshopu keďže iná možnosť neni. Ale niektoré eshopy nemali možnosť uložiť na pošte ale iba kuriérom a ja keď horedole robím na smeny nemá byť kto doma aby to prevzal ale už začínajú byť aj také že uložené na pošte čo sa mi páči. Síce nebolo to pre mňa ale brat niečo potreboval ale keďže on je na cestách ja som to riešil a došlo pekne na poštu a ja keď mám čas vtedy si preto idem. No švagriná potrebovala niečo (tiež pracuje v zahraničí) tak som jej z alzy ondil vec a dosť ma prekvapilo toto:

alza.thumb.jpg.eb46ebecdbc71957ce4154a40ddd486d.jpg

Prvá vec sú tie alzaboxy že to tam dajú a ja preto môžem ísť aj o pólnoci keď mi to tak bude pasovať ale tá druhá vec je to že ja som mal eshop zafixovaný tak že týždeň aj dva na to treba čakať a objednávku som spravil cez víkend a aj napriek štátnemu sviatku mi došlo toto. Takže zajtra si už preto môžem ísť.

Edit: Opravujem sa. Skoro som povedal hop:

alzasms.thumb.jpg.fbb6bdd3d5fcc36e868c628d5340d4df.jpg

To mi je vec. Zrazu mi oznamujú že to viazne. Keby nebol lockdown, tak sadnem na bicykel a ešte v tú hodinu to mám doma. Takže mňa eshop ako zákazníka uvidí fakt len vtedy keď nebudem mať inú možnosť ako napr. cez lockdown.

Sniper

Ja sa len bavím na tom ako ty to strašne prežívaš :zubiska:

U mňa sa vôbec nič nezmenilo, čo sa týka nakupovania cez internet, či je koróna alebo nie, a vôbec neriešim, či mi niečo príde za dva dni alebo štyri. A neviem odkiaľ máš v prašine zafixované, že treba čakať dva týždne, to je normálna vec, že keď objednávaš zo Slovenska a majú to na sklade, tak do 2-3 dní je to doma.

A možno je to tým, že obdobne fungujem už celé roky, ale pre teba je to kvôli koronakríze novinka, keď si sa od kontajnerov musel presunúť do virtuálneho sveta :zubiska:

Tomáš

Hát tak ja som nič jednoduchšieho nevidel ako sadnúť na bicykel 5-10 minút cesta do ktoréhokoľvek elektra a za 10 minút som už bol doma s adaptérom/káblom/CD-RW či čokoľvek... Žiadne klikačky-čakačky.