Jump to content
bad_guy

Nakupovanie cez internet, eBay

Recommended Posts

Tomáš

Ďakujem, game je to tam presne ako vravíš. Na konci formulára ešte políčko kde som mohol nechať odkaz a že do zroch pracovných dní dodajú.

doll, ten vynález by sa dal využiť aj u dospelého keď má nádchu a vkuse soplí? Ani som nevedel že také niečo existuje v civilnom použití. Videl som to len v nemocnici pre batolatá a vtedy som si povedal ako by sa to zišlo aj mne. Mne tečia vkuse nos.

chlapeczjuhu

Ano Tomas, da sa to pouzit aj u dospeleho len tam nepotrebujes nastavec na vysavac ale pouzijes len priamo vysavac.

...

• Haha 3

doll

@Tomáš... Používa sa to z dôvodu že male deti nevedia ešte smrkat. Smrkanie je najúčinnejší spôsob zbavenia hlienov v nose.

Inak platí to čo píše @chlapeczjuhu :ozembuch::smilieee:

• Upvote 1

Tomáš

Praveze ja som myslel ze toto by pomohlo lebo ja smrkam skoro nonstop. Lebo plny nos mam skoro nonstop. Tak by som si pri TV mohol odsavat nos. To uz je viac do temy o zdravi ale zaujimalo by ma kolko sopla vlastne hlava vyprodukuje a ci sa daju dutiny uplne vyprazdnit.

doll
Dňa 17. 11. 2020 at 17:26, Tomáš napísal:

Tak by som si pri TV mohol odsavat nos. To uz je viac do temy o zdravi ale zaujimalo by ma ....

To je skôr do témy Úchylky :crazy:

chlapeczjuhu

Tak by som si pri TV mohol odsavat nos.

Matickabozia, no ja mam dost

...

Tomáš

Nakupovanie cez webstránky s inzerátmi tiež patrí do kategórie nakupovanie cez internet? Na bazoši som videl počítače za ceny medzi 50-100€ a už tajé že mali Win7 či Win10. Na to na čo chcem ja to stačí a nemusím naň šetriť.

• Downvote 1

Sniper

Keďže webstránky sa nachádzajú na internete, tak logika by aj absolventovi osobitnej školy mala napovedať, že aj v tomto prípade ide o nakupovanie cez internet.

Môžeš si kúpiť aj taký počítač. Toto sú presne tie počítače, ktoré bolo majiteľom ľúto ich vyhodiť do kontajnera, tak aspoň ich strelia za stovku. A za mesiac sa tu budeš vypytovať, čo za modré okno ti tam vyhadzuje.

• Haha 1

doll

Nemusíš šetriť naň? To znamená že bez debaty si schopný ich odložiť bez toho aby ti chýbali?

To mi nejak nedáva zmysel z toho čo čítam v iných príspevkoch :blink:

Z čoho si kúpiš potom kindermikulasa keď všetko minies na NB? :ociska:

• Thanks 1

Tomáš

Však práve to radikálne riešenie že príde výplata, a hneď ako som zaplatil všetko čo treba... Zakúpi sa kľudne NB za 400 čo mi zostane a budem zrazu bez peňazí, ale budem mať NB a zároveň všetko na daný mesiac zaplatené a vyskúšam si aké je to chudnúť celý mesiac. Lebo kým by som odložil 8x50€ to by som sa nedočkal. Za osem mesiacov ma aj chuť na to prejde.

Hellé

dnes je Black Friday  uz som  minula kopu prachov....vacsinou na darceky a nejaky sveter pre mna...:yes_yes:

co ste kupili vy?

chlapeczjuhu

Nist, udalosti ako black friday ignorujem.
Ale zajtra ideme do ziliny pozriet kociky :-)

...

Tomáš
dnes je Black Friday  uz som  minula kopu prachov....vacsinou na darceky a nejaky sveter pre mna... co ste kupili vy?
Presne taketo ciny sa mi postaraju o nadcasy minimalne na dva mesiace...

Nist, udalosti ako black friday ignorujem.
Spravne! Aspon niekto si uvedomuje ze aj my sme ludia a nie vlecne kone co sa mozu upracovat do umoru.

chlapeczjuhu

Spravne! Aspon niekto si uvedomuje ze aj my sme ludia a nie vlecne kone co sa mozu upracovat do umoru.

Zasa si tak moc nefandi.
To ze black friday ignorujem urcite nie je kvoli tebe a tvojim kolegom.

A ked sme pri tom, aby kvoli tebe boli otvorene potraviny 365 dni do roka, ze? To by ti nevadilo ze sa tam kvoli takym ako ty mozu upracovat do umoru, len aby si panko mohol nakupit kedy si zmysli?!

...

• Upvote 1

Sniper

Najprv sa drbe na nadčasy, lebo bude pečená kačka a potom fňuká, že musí pracovať do úmoru :zubiska:

Šlahnite mu niekto už konečne.

game

jaj, Hellé, netušila som, že je BF, ide mimo mňa, ale nakupovala som už včera....

dopĺňam moje diétne záležitosti z jedného super obchodu z Prahy, nakupujem tam už dlhé roky,
a z iného online obchodu, kde nakupujem už tiež sedem rokov.... zistila som, že nemám ešte bielu takú správnu vec na seba a dopĺňam spodné prádlo... zatiaľ :)

online nakupujem všetko. aj topánky :)

Tomáš

game viem ze nenakupujes v tom konkretnom e-shope kde ja robim ale bolo to vseobecne myslene...

chlapeczjuhu, byvas blizko Bratislavy a urcite tam aj chodis. Tak si mozno pamatas tie nonstop tesca. Ako je mozne ze roky fungovalo v Petrzalke aj Dunajskej Strede nonstop tesco 24h a nikto sa nestazoval ze vela robia.