Skočiť na obsah

Nakupovanie cez internet, eBay


bad_guy

Odporúčané príspevky

Ďakujem, game je to tam presne ako vravíš. Na konci formulára ešte políčko kde som mohol nechať odkaz a že do zroch pracovných dní dodajú.

doll, ten vynález by sa dal využiť aj u dospelého keď má nádchu a vkuse soplí? Ani som nevedel že také niečo existuje v civilnom použití. Videl som to len v nemocnici pre batolatá a vtedy som si povedal ako by sa to zišlo aj mne. Mne tečia vkuse nos.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Praveze ja som myslel ze toto by pomohlo lebo ja smrkam skoro nonstop. Lebo plny nos mam skoro nonstop. Tak by som si pri TV mohol odsavat nos. To uz je viac do temy o zdravi ale zaujimalo by ma kolko sopla vlastne hlava vyprodukuje a ci sa daju dutiny uplne vyprazdnit.

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nakupovanie cez webstránky s inzerátmi tiež patrí do kategórie nakupovanie cez internet? Na bazoši som videl počítače za ceny medzi 50-100€ a už tajé že mali Win7 či Win10. Na to na čo chcem ja to stačí a nemusím naň šetriť.

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keďže webstránky sa nachádzajú na internete, tak logika by aj absolventovi osobitnej školy mala napovedať, že aj v tomto prípade ide o nakupovanie cez internet.

Môžeš si kúpiť aj taký počítač. Toto sú presne tie počítače, ktoré bolo majiteľom ľúto ich vyhodiť do kontajnera, tak aspoň ich strelia za stovku. A za mesiac sa tu budeš vypytovať, čo za modré okno ti tam vyhadzuje.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemusíš šetriť naň? To znamená že bez debaty si schopný ich odložiť bez toho aby ti chýbali?

To mi nejak nedáva zmysel z toho čo čítam v iných príspevkoch :blink:

Z čoho si kúpiš potom kindermikulasa keď všetko minies na NB? :ociska:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však práve to radikálne riešenie že príde výplata, a hneď ako som zaplatil všetko čo treba... Zakúpi sa kľudne NB za 400 čo mi zostane a budem zrazu bez peňazí, ale budem mať NB a zároveň všetko na daný mesiac zaplatené a vyskúšam si aké je to chudnúť celý mesiac. Lebo kým by som odložil 8x50€ to by som sa nedočkal. Za osem mesiacov ma aj chuť na to prejde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes je Black Friday  uz som  minula kopu prachov....vacsinou na darceky a nejaky sveter pre mna... co ste kupili vy?
Presne taketo ciny sa mi postaraju o nadcasy minimalne na dva mesiace...

Nist, udalosti ako black friday ignorujem.
Spravne! Aspon niekto si uvedomuje ze aj my sme ludia a nie vlecne kone co sa mozu upracovat do umoru.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach



Spravne! Aspon niekto si uvedomuje ze aj my sme ludia a nie vlecne kone co sa mozu upracovat do umoru.


Zasa si tak moc nefandi.
To ze black friday ignorujem urcite nie je kvoli tebe a tvojim kolegom.

A ked sme pri tom, aby kvoli tebe boli otvorene potraviny 365 dni do roka, ze? To by ti nevadilo ze sa tam kvoli takym ako ty mozu upracovat do umoru, len aby si panko mohol nakupit kedy si zmysli?!

...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


jaj, Hellé, netušila som, že je BF, ide mimo mňa, ale nakupovala som už včera....

dopĺňam moje diétne záležitosti z jedného super obchodu z Prahy, nakupujem tam už dlhé roky,
a z iného online obchodu, kde nakupujem už tiež sedem rokov.... zistila som, že nemám ešte bielu takú správnu vec na seba a dopĺňam spodné prádlo... zatiaľ :)

online nakupujem všetko. aj topánky :)
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game viem ze nenakupujes v tom konkretnom e-shope kde ja robim ale bolo to vseobecne myslene...

 

chlapeczjuhu, byvas blizko Bratislavy a urcite tam aj chodis. Tak si mozno pamatas tie nonstop tesca. Ako je mozne ze roky fungovalo v Petrzalke aj Dunajskej Strede nonstop tesco 24h a nikto sa nestazoval ze vela robia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

možno mi to príde v črepinách, uvidíme :)
dnes som objednávala stropný luster, taký k stropu... už bolo načase, lebo ten predchádzajúci nám pil krv...

pred asi piatimi rokmi sme menili, prezrela som tisíc lustrov, nakoniec sme ho kúpili v obchode, chrómovaný, pekný, typ, aký sme chceli, len v bielom,,, žiaľ v bielom jednoducho nebol... v tých časoch som sa tu aj pýtala, ako by sa dal "vybieliť"... nakoniec zostal taký aký bol, ale mal kopec malých žiarovečiek, a tie nám sali krv ako upíri.... odchádzali jeden po druhom, dve vetvy svietili každá ako chcela, niekedy zablikávali, niedkedy zo šiestich svietila jedna.... pekná vec, absolútne nepoužiteľná, každý deň bola lotéria, koľko žiaroviek odíde, koľko ich bude svietiť, akou intenzitou.... drahé to bolo ako z platiny, ale včera dohrali nervy....
tak sme dnes hľadali lustre.... ten typ už vôbec nie je v móde, skúsili sme to s podobným, a o tri štvrtiny lacnejším.... takže aj keď príde v črepoch, bude to znesiteľné.... len dúfam, že bude svietiť ako luster svietiť má :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na internete nakupujem väčšinou len elektroniku a spotrebiče. posledne to bol vysávač a ručný šľahač. zo starého vysávača vychádzalo viac prachu von než dnu. kúpil som cyklónový, zatiaľ ok. ručný šľahač nám odišiel, ale ostala kopa príslušenstva, tak som sa poradil telefonicky v jednej predajni, kde som chcel objednať samotný stroj ako "náhradný diel", ale taký sa už nerobí, tak som objednal z tej istej značky, s rovnakými vstupmi na príslušenstvo, len so slabším motorom. ešte sa chystám na nový mobil a nejaký spratný foťák. oblečenie a topánky by som si cez net netrúfol kupovať. také veci si musím vyskúšať. z času na čas kupujeme aj veci do záhrady - rastliny, semená, prípravky,... a ešte kupujem plotrový papier, keďže u nás to už pomaly nikto nepredáva a ak, potom za oveľa vyššiu cenu a aj tak to musia najprv objednať, lebo skladom to nedržia, takže to mám jedno, za kým čakám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja kupujem aj handry ;) ak sa mi niečo páči . potraviny jasné , ale to odjakziva , nie len kvoli lockdownu . naposledy som kupovala cez net sterilizátori na mobil ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Mám zatiaľ dobré skúsenosti s nákupom cez internet. Nakupujeme tiež všeličo v pohodlí domova. Dnes som objednala manželovi opasok, tašku na rameno, pre seba  letné klobúky, proste stále niečo  sa zíde,  poteší. :smile:

 

Pánsky opasok.jpg

Pánska taška na rameno.jpg

damsky-klobouk-m3.jpg

damske-klobuky-na-leto-22.jpg

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Opasok, taška na rameno, došli k spokojnosti,  slúžia, tešia manžela, mne biely klobúk zatiaľ nedošiel, očakávam najbližšiu dobu.

Včera som objednala pánske kotníkové tenisky.

Kotníkové tenisky.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov