Skočiť na obsah

Nakupovanie cez internet, eBay


bad_guy

Odporúčané príspevky

prišli už dva, dnes som objednávala zasa... ale tentokrát samé zdravé veci, namojdušu...

ajurvédske čaje do zásoby a bilinné a rastlinné výživové ajurvédske doplnky, do zásoby, samá zelenina a koreň a tak podobne, beriem a pijem poctivo, tak sa míňa...

keby tak chceli urobiť veľký zázrak... maličké robia... zatiaľ. možno by som si mala priobjednať aj nejakého osobného guru či čo :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čaje odtiaľto https://biocare.sk/eshop/produkty/ajurvedske-caje-a-kavy

 

niečo z toho má aj tara, pozerala som pred časom.

 

dvoje už pijem pár mesiacov, vybrať si treba podľa seba a potrieb...

nie je to úplne presne, ale robila som čo sa dalo - potomok, keď bol na Sri Lanke, bol priamo vo firme, kde pestujú stovky liečivých stromov a rastlín a  vyrábajú na mieru šité liečivá, a pýtal sa, čo a ako na to... dostal aspoň základné informácie, tak sa snažíme podľa toho si vyberať čosi z ajurvédy, keď už všetko ostatné zlyháva.

majú aj výživové doplnky, tiež beriem pár mesiacov, ako čaje, ale ja ich objednávam odtiaľto: https://ajurshop.sk/kategoria/vyzivove-doplnky/

 

 

 

a potomkovi som objednala povianočné, keď už u nás vianočné nepestujeme - dnes došli parádne bežecké botínky :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

došla nám nová tlačiareň. všetko ok. jupíí. :)

kuriér bol milý, usmievavý, so zmyslom pre humor,  cestou trošku aj  "blúdil"  nováčik, ale nakoniec to bravúrne zvládol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

tak som si konečne objednala kabelku, hľadám vhodnú už dlho, pomaly celé mesiace, asi mám priveľmi veľké nároky...

šedá, crossbody, neveľmi veľká, nevrecovitá, nepreplácané... tak som zvedavá na skutočnosť.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nakupujem... možno keby som bola alkoholik, jóbove zvesti a nervy zapíjam... keďže som ženská a nepijem, objednávam...

 

zajtra mi príde kabelka, na budúci týždeň balíček z Avonu, objednala som pár vecí z Notina,

objednala som z osvedčeného českého obchodu moje diétne džemy,

a idem pozrieť do koša, kam som si pohádzala už pred časom veci na oblečenie.... tam je to trochu iné, vždy tam suším veci hodne dlho, až tak, že kým sa rozhúpem k nakupovaniu, kdečo už majú vypredané.... nevadí.

nakupovanie online je super vec. tak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak ... a došla mi nová nočná košeľa letná, a došli mi z Notina Rexony a rúže, a došla mi zásielka z Avonu,

 

a práve som sa tak nasrala, že to, čo som v online obchode v koši sušila už mesiac, som si odklikla a objednala!

boty, šaty, tričká, čipkovaný kabátik!

 

aj keby som mala zajtra umreť, tak ma Tomáš práve nasral, že som to objednala a basta!

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Muhaha, mierka 1:16, t.j. OBROVSKE hovado. Nezmesti sa mi ani na pracovny stol.

Niekolkorocne zbozne zelanie ktore sa mi splnilo vdaka neuveritelnej nahode na internete.

Praca tak na cca 1 rok.

 

0001875abdf4a666428288a2bb3d34bc.jpg

 

...

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

po pekne dlhom čase som sa dnes odhodlala a konečne som objednala z Klingelu pár vecí, ktoré som mala v košíku naložené už asi tri mesiace...drobnosti pre seba a krásne uteráky a osušky a tak... skoro ma hodila o stenu suma, ale keďže som dlho nekupovala nič, to sa rozráta, nie? :)

 

už počítam jak Tomáš, len on by nevydržal čakať s tovarom v košíku celé mesiace :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež si občas spomeniem, bolo to tu pred dvanástimi rokmi a na online predaji sa priživoval kdekto... ako sa to pekne vytriedilo.

zopár ľudí doplatilo na kdejakú zberbu, ale dobré obchody sa pomaly vyklubali, dnes súťažia o vysoké percentá od kupujúcich, pre zmenu ...

 

čo mi to ovšem pripomenulo, približne v tých časoch, dobrých desať či viac rokov dozadu som videla či čítala americký film alebo knihu, neviem už,

ale pamätám, že to bola krimi, kde zabili doma jednu mladú ženu - podstata bola, že pri vyšetrovaní vyšlo najavo, že celé roky nevychádzala z domu, žila z donášok do domu a z online obchodov - pre nás vtedy hodne sci-fi záležitosť, doteraz to vo mne zostalo práve preto, lebo u nás to bolo v začiatkoch a veľmi pofidérnych, viem, že som nad tým vtedy premýšľala, akože to funguje? :)

 

nuž takto... dnes sa kvalitne dá objednať sediac doma na stoličke takmer všetko... ešte keď budú konečne fungovať aj lekári a lekárne elektronicky, nemusíme vytiahnuť paty - ako američania pred 15 rokmi :)

 

ja nakupujem prakticky všetko online, vrátane topánok a techniky a šatstva a drogérie a časti potravín... ja osobne doslova všetko, v kamennom obchode som nebola už roky.

 

 

 

mimochodom, to mi pripomenulo jednu šialenosť - na jedno odborné vyšetrenie sa v nemocnici v Ružinove objednáva OSOBNE... chorý človek tam musí zacestovať, zapísať sa, odcestovať, a tri mesiace čakať na termín... ako u blbých.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V poslednom čase často nakupujem(e) cez internet, je to veľká pomoc, že nemusím(e) behať po obchodoch, aj cestovať za rôznym nákupom .., ale v pohodlí  domova si vyberiem(e), čo potrebujeme do svojich nových kancelárií a bývania. ušetríme čas ... zatiaľ, až na jednu objednávku, prebehlo všetko nadmieru k spokojností, a to,  že 1x  nebolo všetko ok, zavolali sme na patričné miesto, uznali to, ospravedlnili sa, a v rýchlom čase vyhoveli k našej spokojnosti. keď sa pozriem vôkol seba, veľa vecí tu máme  nakúpených cez internet. takže, moja skúsenosť s nakupovaním cez internet je pozitívna.   :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak nech svieti k spokojnosti   :) naša lampa, lampy v kuchyni ešte čakajú  na namontovanie, ja sa veru na zapojenie elektroniky nechytám, manžel sa smeje, lebo občas sa mi stáva, že  aj keď sa len dotknem vypínača, tak vybijú sa poistky  :D

knihy tiež objednávam aj cez internet, posledná tuším bola  -  Noční vlak do Lisabonu 

dnes výnimočne sme boli na nákup osobne, moja polovička mi kúpila vysnívanú páperovú bundu s kapucňou,  farba bordo

ja som stihla vianočné darčeky pre svojich blízkych  :)

cez internet sme si posledne objednali práčku, chladničku s mrazničkou, kávovar, všetko OK  :thumbsup: kuriér k nám chodí v poslednom čase ako na klavír 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na moje pomery enormne drahý balíček prišiel, ale k dokonalej spokojnosti... uteráky osušky paráda, šaty super, všetko super...

 

teraz tu špekuľujem nad ďalším nákupom, tentokrát drogéria, ale vyslovene domácnosť, tiež to mám ponakladané v košíku už od leta...

odvtedy som musela už asi štyrikrát ponakladať znovu, lebo to vždy po nejakom čase zmizne... ale ešte má čas, to vydrží aj po vianociach :)

 

ovšem nad čím premýšľam, tiež hodne dlho, je nočná lampička, biela... moja stará ikeácka už akosi dostala zabrať od tepla žiarovečiek, a je na nej vidieť vek.... tak idem pozerať a nakladať do košíka aj lampy... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Obraz "Obloha" je doma. Nádherný s excelentným podpisom. Neviem sa vynadívať na tú krásu.   :)

Objednaný  v pohodlí domova,  doprava až domov prebehla perfektne. Maximálna spokojnosť.

post-2385-0-40846900-1546769051.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov