Skočiť na obsah

Na akú školu ísť?


Sniper

Odporúčané príspevky

AW zas ak budes moc slusne vyzerat pozor aby ta nevyhodili z autobusu alebo z vlaku. daj si tricko rifle a do ruksaku zober oblek a vazanku. a ked bude problem povedz ze si z blavy nech sa nemusime trencani za teba hanbit. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

 

dovolim si povedat - v com sa citis najlepsie, v tom prid , syn pokial viem tak v obleku robil jedine zaverecne statne skusky, a ze su nejaki zamindrakovani prednasajuci a skusajuci a pripomínaju , ako by sa mal VS student obliekat, nie je to na skodu , ale na tom svet nestoji, i mna pan Doc. Supuca vyhadzoval koli mojej dlzke vlasov a kravate , no VS som dokoncil bez problemov , boli to rozpravky starej mamky, len potom uz normalizacia KSČ a spolocnosti letela na plny plyn a moje ja pre bossov KSČ nebolo prijatelne dalej studovat, ale pokusal som sa a pan Doc.Granat CSc. bol velmi sklamany..... :) :lol: :) studuj chlapä studuj , vzdelanie je vasa buducnost.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

choze...ze vlakom :)

ved ak som spravne zaregistrovala, tak axel sa dostal na politologiu, do trencina...a...axel je z trencina...

 

btw....co sa tyka oblecenia....no ja by som si pomyslela svoje o takom co by prisiel na i ked iba na zapis v rifliach, triku....a dufam axel, ze v tvojom pripade aj v tej tvojej suber uber kozenej bunde :) ... svoje ;)

 

nepoviem, rifle a nejaky pekny elegant look tam hore ;) napr kosela /nezapravena...../

a chlap ktory sa o seba stara...ajajaj :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem ako na inych skolach ale u nas sa na zapis chodi normalne, z 50 ludi tak mozno traja prijdu v obleku ci nejak slusne obleceny, ja tam chodim vzdy normalne, rifle, tricko vsak hned po tom idem do roboty tak naco robit drahoty :)

aj tak tam su len tety zo studijneho ktore si tiez nedaju moc zalezat co maju na sebe :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ono vlastne teraz ked sa tak nad tym zamyslim, zapis je vlastne iba o zapise....cize tam na tom ani nezalezi

 

axel...no vsak ta kozena bunda bola brana v zmysle, aby si si ju na seba v ziadnom pripade nehodil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...no ja by som si pomyslela svoje o takom co by prisiel na i ked iba na zapis v rifliach, triku....

a co si myslis o mne? :lol: Ja som mal zapis asi pred dvoma tyzdnami a dosiel som normalne v rifloch. Rovnako ako takmer vsetci ostatni. Na zapise je to jedno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a co si myslis o mne? :lol: Ja som mal zapis asi pred dvoma tyzdnami a dosiel som normalne v rifloch. Rovnako ako takmer vsetci ostatni. Na zapise je to jedno.

no vsak uz som sa poopravila...akosi som si nevedela predstavit zapis.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dosiel som normalne v rifloch. Rovnako ako takmer vsetci ostatni. Na zapise je to jedno.

stavim sa, ze studujes nejaku vypoctovu techniku na nejakom informatickom odbore na nejakej skor tak pocitacovo zalozenej skole. ze? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LEG aj na inych skolach sa chodi na zapis rozne, v rifloch, trickach, teniskach

ale to tvoje obmedzovanie na IT skoly znaci jedno, si si vedomy ze ITckar sa ukaze tym co vie, student managementu len ako vyzera :lol: :)

 

ale poviem ti z praxe, dobry manager moze chodit v teplakoch a budu ho akceptovat aj najvyssi predstavitelia inych firiem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som bol na zápise tak som bol jeden z tých čo boli slušne oblečení. Dokonca sa mi zdalo že tam niekto behal aj v montérkach, ale tuším nešiel na zápis.

Myslím že tým tetkám to aj tak bolo jedno.

 

Čo bolo horšie, počas zápisu keď sme si museli nalepiť fotografiu na študentské preukazy, sa mi lepidlo roztieklo skoro po celej strane, takže namiesto toho aby som si zapisoval vyučovacie hodiny som to tam utieral ako sopel. Ale nakoniec som to stihol všetko :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stavim sa, ze studujes nejaku vypoctovu techniku na nejakom informatickom odbore na nejakej skor tak pocitacovo zalozenej skole. ze? :lol:

veru tak :) , idem studovat informatiku
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zapis uz v juli? to je nejake divne

Prečo by bolo? Na FIITke mávajú prváci vždy zápis v júli a ostatní až v septembri... A to aj občas potom tak vyzerá - prídu tam v kraťasoch a tielkach, na chrbtoch si nesú stany a ruksaky a navyše sú začadení od dymu z opekačiek :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

K čomu je Elektronická návratka?

 

Musel som tam pridať moju fotografiu do konca júla (tohto roku), keď som ju tam pridával začiatkoum júla tak systém mi nechcel zobrať rozmer menší ako 395x395 pix.

 

Dnes (t.j. 9.8. tohto roku) mi prišiel e-mail že moja návratka bola zamietnutá pretože fotografia nespĺňa požadovaný rozmer 295x295 pix. Tak som ju uploadol znovu (teraz už ten menší rozmer zobralo).

 

Vidím že univerzita má dobrý bordel v systéme :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov