Skočiť na obsah

Na akú školu ísť?


Sniper

Odporúčané príspevky

Takže zase som tu :lol:

Potrebujem poradiť ako vyplniť prvú stranu:

Obrázok

 

Idem študovať politológiu, takže:

 

Štúdijný program: Politológia (hej?)

Forma štúdia: externá

Metóda štúdia: toto neviem, mám na výber, prezenčná alebo dištančná

 

A akú školu v kolónke Absolvovaná stredná škola mám zafajknúť, keď mám Strednú priemyslenú školu?

A čo je Stupeň dosiahnutého vzdelania?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo viem tak prezenčná - je denná

dištančná - je externá

 

Tam zakšrtni - stredná odborná škola

 

Toto som ti našiel k tomu dosiahnutému vzdelaniu - 07 Uplné stredné odborné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z univerzity mi odpísali že prezenčná

Dosiahnuté vzdelanie by malo byť 06, tak sme sa zhodli viacerí.

Len neviem čo s tým Kódom štúdijného odboru, teraz je iný ako vtedy. Asi tam dám ten pôvodný, čo je na mat. vysvedčení.

No čo prinajhoršom mi to vrátia späť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Našiel som štatistické klasifikácie

 

z 2.októbra 2006 platí pre teba

 

06 - úplné stredné odborné vzdelanie ukončené maturitou

 

 

z 12. januára 2007 platí pre teba

07 - úplné stredné odborné

 

Takže neviem rozhodni sa sám, alebo si tam ešte zavolaj ktoré tam máš dať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel

toto som ti presne chcel napisat, lebo som uz teraz pomahal trom znamym vyplnovat prihlasky (dokonca som ich bol osobne zaniest :lol: )

 

co sa tyka tej maturitnej znamky, staci sa kuknut hore na prihlaske na tej istej stranke je poznamka: vravi sa tam ze sa ma napisat meno predmetu a znamka do kolomnky ustna forma (pokial sa dobre pamatam)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe, pamatam sa, ze ked som to odovzdaval ja, cela trieda sa s tym natahovala, niektori dokonca niekolko prihlasok pokazili, kym sa im to podarilo spravne vyplnit, len ja samojediny som to vyplil spravne, hned a na prvykrat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...

Na politologiu do TN sa chodi preto,aby mlady clovek nemusel ist po strednej skole makat,lebo ho nikde nezobrali a vela ludi po roku studia odchadza na vysoku skolu,kam chceli ist pred rokom...Ale to ta trapit nemusi...Politologiu v TN vyucuju ludia,ktori presli zo strednych skol,kde ucili nauku o spolocnosti,resp. ludia,ktori si chcu prilepsit do rodinneho rozpoctu...To teba moze tiez trapit menej...Titul z politologie na TnU mozes vyuzit v pripade,ak niekto pozaduje vs vzdelanie bez ohladu na vystudovany predmet,vaznost toho titulu je pobiedna...

Ale také pridrbané otázky na prijímačkách nemali ani na Harvarde! :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S tymi skolami je to fakt hroza. najskor sa treba rozhodnut co studovat a kde a potom este poslat toto a este tamto. Ked som posielal poukazky tak sme s kamosom sedeli na poste vyse dvoch hodin aby sme vy plnili 3 papiere :lol: Najlepsie bolo ked po hodine umorneho vyplnania povedala postarka ze to mame zle a museli sme zacat odznova

 

primacky boli v pohode aj ma zobrali ale este mi to akosi nenapisali, takze v pondelok cakam list

dufam ze ma IT bude bavit a nevyrazia ma po semestri

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže prijímačky nedopadli tak ako som predpokladal :) (v dejáku namiesto očakávaných udalostí z Rakúsko-Uhorska a ČSR mi tam drbli stredovek ;)), náuku som len triafal, anglina ešte ako tak, ale skôr sa mi zdá že o rok si to zopakujem :lol:

Takže už sa kľudne môžem venovať webu. Len ešte dúfam že záverečný test na jazykovke dopadol dobre ;) to by ma viac mrzelo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zajtra ma cakaju prijimacky na Batovu univerzitu v Zline, obor management a marketing

tak som si skusala skusobny test, cakaju ma otazky zo 7 predmetov (mikro, makro, riadenie a ekonomika podniku, financie, uctovnictvo, management)

 

slaka, a zrovna cas Riadenie a ekonomika podniku som domrvila :) /pocas troch rokov sme nemali predmet ktory by rozoberal tuto oblast/...takze to bude cisto blink

 

a taktiez mi nesedi mikroekonomia.... ;)

 

no uvidime, ale nech to dopadne akokolvek, som rozhodnuta, idem pokracovat v studiu na mojej skole... i ked to bude "iba" management ludskych zdrojov :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov