Skočiť na obsah

Vaše najoblúbenejšie ročné obdobie?


Ajk

Vaše najoblúbenejšie ročné obdobie?  

29 členovia hlasovali

  1. 1. Ktoré ročné obdobie máte najradšej?



Odporúčané príspevky

Aké je vaše najobľúbenejšie ročné obdobie?

Také kedy všetky (alebo vačšina) problémov ide do úzadia, kedy si dokážete vychutnať radosť z toho že žijete?

 

a prečo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že každý vie, ako som hlasovala :lol:

 

leto samozrejme. ale ak to pôjde takto ďalej, tak začnem neznášať každé obdobie, kedy bude pod tridsať stupňov. zabúdam na problémy, keď sa vycapím na slnko a škvarím sa celý deň, mohli by aj tehly padať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obavam sa ze toto hlasovanie je neobjektivne v kazdom case kalendarneho roku, pretoze jednotlivi hlasujuci su ovplyvneni aktuellnym pocasim v konkretnom case a na konkretnom mieste a tiez jeho vyvojom v poslednych dnoch. toto hlasovanie nemoze nadobudnut vypovednu hodbnotu takmer nikdy, jedine vtedy by to bolo mozne, ak denne hlasoval by urcity pocet hlasujucich a to kazdy den v roku rovnaky, potom tato anketa nadobudla by vypovednu hodnotu o 365,6 dni odo dnesneho dna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

L.E.G., vybodni sa raz na tie tvoje objektívnosti, štatistiky a podobné kraviny a ži...ja som zahlasovala podľa toho, ako sa cítim po celý rok...celú zimu čakám na vysoké teploty, na jar sa už neviem dočkať, kedy nahodím šortky a krátke tričká a na jeseň, v čase dažďov smútim za končiacim sa letom. howgh, môžem sa ti vykašlať na nejakú objektívnosť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OMG Leg... tazka filozofia... ja mam najradsej jar, ci je leto, zima, jesen a jar.... poznam vela ludi co menia nazory, no ovela viac je ich takych co maju jedno rocne obdobie... alebo nechces rovno spravit 4 rozne ankety v styroch intervaloch a potom spriemerovat vysledky?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obavam sa ze toto hlasovanie je neobjektivne v kazdom case kalendarneho roku, pretoze jednotlivi hlasujuci su ovplyvneni aktuellnym pocasim v konkretnom case a na konkretnom mieste a tiez jeho vyvojom v poslednych dnoch. toto hlasovanie nemoze nadobudnut vypovednu hodbnotu takmer nikdy, jedine vtedy by to bolo mozne, ak denne hlasoval by urcity pocet hlasujucich a to kazdy den v roku rovnaky, potom tato anketa nadobudla by vypovednu hodnotu o 365,6 dni odo dnesneho dna.

Inak jesť ti chutí? Toto čo je za definície o desiatej večer?

 

(:lol:)

 

 

The spring is my love.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja musím plne súhlasiť s nutrinkou. Najradšej mám leto, keď je vonku minimálne tridsať stupňov a pofukuje veľmi mierny vánok.

A LEG, naozaj sa skús vybodnúť na tie štatistiky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jar je krasna ale stve ma ze tento rok bola snad ani nie dva tyzdne, uz to je len zima a potom leto :lol:

ale aj leto mam rad, hlavne take chodit sa kazdy den kupat a vecer na kofolky, tomu sa nic nevyrovna a to sa da len v lete :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na jari mám najradšej to že je už koniec tej zimy, všetko kvitne a postupne sa otepľuje. Nemám rád horúčavy a preto nie som rád keď je jar na konci. Inak ani jeseň nie je zlá, také skoré októbrové počasie celkom ujde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ked som si tak čital tie prispevky tak až na dvoch ste tu všetci blázni len tý dvaja su tu ponorky... jednoznačne som dal hlasovať za zimu...veď v zime je všetko kludné žiadne komáre, hady, slimáky, pavúky a neviem aká iná háveď....a bol by som rad, kebyže je fakt iba zima, leto, zima .... a v lete by bolo tak niečo okolo 25 stupňou a v zime aspon - 30 a také 2 metre snehu...to by som bral :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov