Skočiť na obsah

Vaše najoblúbenejšie ročné obdobie?


Ajk

Vaše najoblúbenejšie ročné obdobie?  

29 členovia hlasovali

  1. 1. Ktoré ročné obdobie máte najradšej?



Odporúčané príspevky

ani neviem prečo, ale veľmi sa teším tento rok z jesene (aspoň z tej časti, čo sa dala za ňu považovať zatiaľ): ostrý vzduch, ale sluníčko, sviežosť, úžasné zemité farby... viem si predstaviť, že by takto bolo celý rok a vôbec by mi to nevadilo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazde rocne obdobie ma nieco do seba (z tych dvoch, ktore ostali, pretoze zvysne dve zrejme zanikli). dal som leto, pretoze mi vyhovuje predlzena denna doba a skratena nocna a to, ze sa nemusim dlho obliekat a vyzliekat, ked idem von.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ono to zase raz príde, takže ja dúfam že už aj tento rok, ak nie tak už mám vybavenú dovolenku v Tatrách v decembri :lol: ... takže hádam aj tento rok zažijem zimnú rozprávku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripomenulo mi to jednu zimu pred pár rokmi, to sa ešte chodilo bežne do videopožičovne pre filmy, večer začalo snežiť a ten nádherný ľahký diamantový sneh, kým sme išli do požičovne, všade ho bolo takmer desať centi a nezašpinený, čerstvý a jagavý a pred požičovňou stáli dva vysoké zasnežené smreky a striasala som ten sneh na seba a každého okolo ... a doma som z okna na druhej strane baráku, kde nie sú svetlá, baterkou svietila a vyvolávala diamanty ... paráda :lol:

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeseň - suverénne. Zamračená obloha, príjemné "ani-ani" teploty, spadané lístie lemujúce cesty a tie lesy, ktoré hrajú všakovakými farbami. Symbol pokoja múdrosti a skúsenosti. To nemá konkurenciu. Desím sa okamihu, keď jeseň a jar vďaka otepľovaniu prakticky zmizne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov