Skočiť na obsah

NajNepríjemnejšia pieseň, klip a hanobenie hudobnej produkcie


tomassi

Odporúčané príspevky

Pri ako songu myslíte, že zošalite
no nie od úžasu, ale od útrap

dnes, keď som si sadol na diaľkové a spustila sa MARZA, tak tam bol ten fukcer LoBO a Meniny
som myslel, že ho zdrapím za to žabó a hneď mu jednu pripeckujem
a úplne ma dorazilo, keď som videl, že je s tou srčkou prvý :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Patria sem songy americkych cernoskysch pseudorapperov, ktory placu do mikrofonu hlasom, akoby boli zaveseny za reprodukcne organy v prievane a do toho celeho hra ukradnuty podmaz z nejakej davnej, a velmi znamej pesnicky... :lol:

 

Este sa mi nepaci Goodbye my lover od (neviem si spomenut).... Je to taky song, ze len si spravit slucku a hop...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nenavidim Tokio Hotel, boze to su taki buzici

a lobo je tiez dost husty, ta pesnicka meniny ani melodiu nema, v klipe vyzera jak totalny uchyl ale hlavna vec oooo LOBO ty boh ooch

boze fuuuuuuuuuuuuuuj

 

a goodbye my lover spieva James Blunt a je to pecka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ooo Bazalka, dik, ako song je to pekny, ale taky strasne depresivny...

 

a k Tokiu Hotel (raz som na jednej nemeckej stanici videl parodiu na nich ze Pchjongjang Botel :lol: )... no nemam slov... ja doma chytam len Vivu a tam ich furt davaju... cloveka to vzdy potesi ked vidi 13 rocnych dementne vyzerajucich chlapcov, ktory hraju falosny pop (ano aj to sa da) a prezentuju sa ako velky rockeryi... Ovela smutnejsie je ked vidis tie zastupy faniniek, co po nich hadzu podprdy a maju nimi vytapetovane izby... (raz o tom davali interview)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ajk

jezis presne tie faninky ;)

minule som tiez videl interview s faninkami pred koncertom a oni tam vrieskali bill, bill(to je ten najvacsi fesak :lol: )a odpadavali pri tom :)

no proste uzas

 

leg

Vcera mi volal najvyssi,

ze samu stratil anjel najmilsi

:) to je ina pecka
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od hocijakeho rapu (ci uz americkeho alebo ciganskeho u nas) cez Stefana Raaba, moderne nabozenske piesne, priteplene skupiny stylu spomenuteho vyssie po japonske popularne piesne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... cez Stefana Raaba ...

čože???ja som Števka zbožňovala, to bol iný kentus :lol:

 

ale mám podobný názor ako nemesis, piesne No Name mi pijú krv, ja to nemôžem cítiť... a ešte som neznášala debut od Sama Tomečka Iný, ale to bude asi tým, že ten chalan mi je absolútne nesympatický, sa naňho ani pozerať nemôžem, keby ho počúvam v radiu, možno to aj vydržím

viac nemám, nepočúvam hudobné stanice ani radia už, takže mám pokoj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si zase myslím, že ten básnik z bazmeksity má celkom dobré texty. Horšie to už je s "taktiežspevákom" z Pereša. Jeho pieseň o tom, že každý chce byť v dome je ako mučenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Robo Opatovsky - nepoznam od neho takmer nic, ale raz som pocula kusok takej pesnicky ze "nie som dzus, tak ma skus, minus plus" a mala som dost :lol:

 

Britney Spears - Toxic a este jedna pesnicka co v klipe na nu sa snazila vyzerat strasne sexi, miestami to vyzeralo ako dobre orgie :) (celkovo ju moc nemusim ale tieto dva skvosty vyslovene neznasam)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fiala to je taký

SVK 2PAC :lol:

som zvedavý kedy mu vydajú posmrtný album, aby sa na tom mohol niekto pekne nabaliť

 

inak u nás za garážami sú rôzne maľby a nápisy ako napr. PuNk'S not DEAD

a na jednej je načmárané

PETER FIALA IS NOT DEAD

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov