Skočiť na obsah

NajNepríjemnejšia pieseň, klip a hanobenie hudobnej produkcie


tomassi

Odporúčané príspevky

Mam zostat slusny, alebo povedat pravdu? Skratka ste tu zatali do ziveho! NECH ZIJE HIP-HOP, ked si precitam niektore prispevky, tak tento moj vyrok vam vobec nemoze pripadat sialeny.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Black Eyed Peas - My Hump

nenavidim to!!

 

FUJ HUMUS

black eyed shi_s je skupinka trapnych debilkov na cele s pocikavajucou sa spevackou ,ktori produkuju totalny odpad :lol:

 

odhliadnuc od klipov ,vyzoru clenov tokio hotel a vsetkeho okolo toho tak ta hudba samotna je celkom dobra.>taky priemer

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...
o slovenskom pope hranom v rádiách ako express alebo fun sa nejdem ani vyjadrovať :lol: ... a pričom by som si v chvílach ťažkej depresie hodila? niggaz rap, eeee ;) potom metal s lubovolnými predponami (black, death, heavy, pagan bla bla) ;) ;) ;) ale čo suverénne stojí na čele tejto priečky - TIMKOVCI :) ;) :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Jeziiis, ved to je celkom cool skladba, Desmod su skratka dobri, to by som sa pozrel na tych blbcov popovych, ktori sa hraju na velkych umelcov a je to o nicom, ze Tasler?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Desmodaci

 

 

su dobri , aj Tasler ujde , a piesen ktoru neznasam je z cias ZŠ , vtedy kazde rano prd zaciatkom vyucovania spievala :

 

" Znej pieseň práce...... " a " Internacionala " absolutne som to neznasal a nebol som sam. :) :lol: budte radi, ze ste to nezazili ...... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mojho veku ti musi byt jasne , ze to boli roky 60.min.storocia a ako prvackovia sme este nepoznali ani nasu hymnu, ale spominane piesne ano , v 3.triede zacinala vyuka RUSTINY a prve co sme sa museli naucit bola hymna CCCP - " Sojuz nerušimij .... " absurdum , ale skutocnost ........ ale aj tak prva hymna, ktoru som s a naucil bola hymna papezska a nasa SLOVENSKA piesen " Rež a rubaj do krve ... " .....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Knockin' on Heaven's Door

čože ? nerozumiem ako ju môže niekto neznášať, ja ju naopak zbožňujem... každý je alergické na iné no...

 

mňa nehorázne napĺňa odporom Beyonce - všetko, čo stvorila a naspievala tá žena, to keď len sekundu z toho začujem niekde musím zdrhať odtiaľ, ak sa to náhodou nedá vypnúť

 

TIMKOVCI

no comment, na tých sa ani Beyonce nechytá...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Beyoncé je ťažký prípad. :lol: Vo všeobecnosti nemám rada, keď novodobé tuctové speváčky kmitajú sánkami a trasú hlasom, akoby ich niekto zhora za nohy držal a vytriasal z nich dušu. Tuším to nazývajú vibratom...

 

Ale aby som bola konkrétna:

 

Názov piesne, ktorá mi doteraz pije krv, je Groove is in the heart a hrá to myslím Dee Lite. Ak sa nemýlim, v klipe vystupuje ryšavé stvorenie uväznené v obtiahnutom ružovom kostýme strúhajúce rôznorodé nenapodobiteľné xichty. :) Strašné voľačo... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Názov piesne, ktorá mi doteraz pije krv, je Groove is in the heart a hrá to myslím Dee Lite. Ak sa nemýlim, v klipe vystupuje ryšavé stvorenie uväznené v obtiahnutom ružovom kostýme strúhajúce rôznorodé nenapodobiteľné xichty. :lol: Strašné voľačo... :)

kriste philosofka, na tú pieseň mi nešahaj!!! to je tak super úlet, nenormálne dobré  ;)

 

grooove is in the heaaaart ááaáaáaááa :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nesiaham, nut, ja len píšem, že je to podľa môjho názoru nanič skladba a príšerný klip... :lol: :) Bohužiaľ.

A ešte mi pije krv pieseň Sklíčka (alebo niečo s tým) od Nogu a Skrúcaného - to keď náhodou zaznie v éteri, tak... :)

tá nová od Desmodu neviem ako sa volá ale už to moc preháňajú

Všeobecne kulioviny nepočúvam ... jednoducho mi tá ich muzika nesedí.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte nedávno keď som bol odsúdený počúvať Rádio Express 12 hodín denne tak furt púšťali od Arasha a nejakej Rebeky či čo nejaký singel Suddenly či ako, ja neviem ako sa to volalo, ale určite to poznáte, neskutočne mi to liezlo na nervy, ten Arash má všetky pesničky na jedno kopyto a furt ho hrajú ako nejaké víťaza všetkých Superstars.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte mi pije krv pieseň Sklíčka (alebo niečo s tým) od Nogu a Skrúcaného - to keď náhodou zaznie v éteri, tak...

verziu od Nogu a Skrúceného

ale originál od MODUSu, resp. cover od Wedding Bandu - Ty a Tvoj Brat

je náhodou dobrá

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o slovenskom pope hranom v rádiách ako express alebo fun sa nejdem ani vyjadrovať :lol: ... a pričom by som si v chvílach ťažkej depresie hodila? niggaz rap, eeee

 

ja tiez hip hop nemusim ale co tak stary dobry old school? de la soul a ich ring ring ring? tam je rytmus, saxik, staci sa len usmievat a vlnit

alebo naughty by nature a ich OPP, perfektne sample od jackson5, este lepsia praca s gramcom a uplne uzasny text o spackanych vztahoch

a house of pain s jump around ako zivotabudic na party?

 

to co sa hra teraz je odpad.takze moja odpoved je ze mi lezie na nervy to comu sa teraz vravi hip hop

 

http://www.youtube.com/watch?v=gC1xuVCBl4o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov