Jump to content

NajNepríjemnejšia pieseň, klip a hanobenie hudobnej produkcie

tomassi

Recommended Posts

No jasné, Lunetic, to je shit. A ešte Maduar, MC Derrick A Barbara. Nebyť ich, nič by sa asi nestalo. Vlastne každá sračka podobného razenia je pre mňa nepočúvateľná.

"Volal mi tvoj gitarista a basista,

vraveli, že si bhývhalý fhašhistha"... :lol:

koniec... ako Ivan T. toho urcite spravil viac pre slovensku hudbu

"Volal mi tvoj gitarista a basista,

vraveli, že si bhývhalí fhašhistha"... :) ;) :lol: :) haluz

btw ivan t je super ;)

(myslim tasler nie piesen)

A čo hovoríte na Kontrafakt - Ivan T. z Prešova?

to je nižšie ako suterén

niekde som čítala, že Kontrafakt môžete buď milovať absolútne, alebo nenávidieť absolútne ...

je mi to jedno ...

ale touto "skladbou" to prehnali

Pesničku som nepočul, len som čítal jej slová v linku, ktorý raz dal Axel.

Je to úplna spodina, bahno. V Kontrafakte by si už mali prestať otvárať hubu, lebo to, čo odtiaľ vyjde, nehorázne smrdí.

Neznasam slovensky rap. Len sem tam sa najdu niektore co si rada vypocujem. Fakt len zriedka. Minule leto som nemohla ani pocut tu blbu pesnicku od Greta a mantinels nieco ze "ja som zviera ty si zviera..." uplne odveci. Aj toto leto mam daco co neznasam ale si nejako neviem spomenut teraz :lol: Ta moja pamat...

Riadny shit bola aj pesnička, v ktorej sa spieva "I´m a Barbie girl, in a Barbie world", myslím že od Aqua, či niečo podobné, proste humus :lol:

• 3 weeks later...

Najneprijemnejsie su pre mna vsetky texty od velkeho kosickeho basnika Igora Timka. :)

:) ;) ;) ;) ja ked ho pocujem tak uplne ze vazne z toho nemozem....ja neviem akym sposobom tie texty vymysla ale jednoznacne sa mu dost "dari" :lol:

Ja pre zmenu naozaj nemusim tie veci typu: bum, bum stale dookola, sem-tam nejake dve vety a to aso tak 10 min v kuse. :lol:

A este by som vrazdila, ked pocujem pesnicku Hallo Dolly - to z toho muzikalu :)