Jump to content

Recommended Posts

• 3 months later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

26

• bazalka

4

• Ryan Giggs

4

• tomassi

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes som po dlhých rokoch práce a čakania zverejnil môj projekt Frasier - databáza epizód. Sú tam podrobné popisy všetkých epizód, hlášky, kopa zaujímavostí o sitkome a pod. Textu je tam, že by to sta

Epizóda Three Valentines bola práve teraz nedávno.       Pred pár dňami som dokončil fan stránku frasier.sk obsahuje kopec informácií, neskôr bude toho ešte viac :)

Dnes Frasier začína od samého začiatku na Doma, každý Pondelok až štvrtok o 22.45.

• 3 months later...

Slovenský dabing je veľmi dobrý, ale jednu vec by som musel vytknúť. To si fakt nevedia ujasniť či tie postavy si budú tykať alebo vykať? Roz Martinovi v jednu epizódu tyká, v ďalšiu mu vyká, ale naposledy to zabili úplne, Roz mu tykala aj vykala dokonca v jednej epizóde. Toto som ešte nezažil.

• Upvote 1
  • 3 weeks later...

Dnes je posledná "normálna" epizóda z Frasiera. Ďalšia bude zostavená takmer iba z flashbackov, keď Frasier bude spomínať na 11 rokov v Seattli a posledné dve epizódy budú o tom ako opustil rádio KACL, rodinu a odišiel žiť do Chicaga. Tak si to užite.

• 5 weeks later...
  • 3 months later...
Sniper

Epizóda Three Valentines bola práve teraz nedávno.

Pred pár dňami som dokončil fan stránku frasier.sk obsahuje kopec informácií, neskôr bude toho ešte viac :)

• Upvote 2
  • 1 month later...
Sniper

Keď si čítam spätne niektoré príspevky v tejto téme, tak sa divím čo všetko som vtedy o Frasierovi ešte nevedel :lol:

aljak63

Práve som išiel napísať, že je na to skvelý čas. 19:15 je akurát. Človek o nič nepríde lebo v tom čase práve zovšadiaľ útočí mediálna propaganda, tak Frasier je snáď tá najlepšia alternatíva. Kedysi som tento seriál nemusel, asi som nechápal ten skrytý humor, sarkazmus, iróniu a všetko s tým spojené. Teraz to však hodnotím ako jeden z najlepších seriálov vôbec - a tá postava Nilesa nemá chyby.

Sniper

Niles: Mám opäť miesto na cintoríne Werdenhills.

Frasier: Ooo, to ti blahoželám. Teraz už len to otravné čakanie.

:zubiska:

• 4 months later...

DAPHNE: Keď bol pohreb u nás v rodine, museli sme tam byť všetci. Keď umrela stará mama Moonová moji bratia boli na trojdňovom záťahu. Nemohli stáť na nohách. Boli spití ako dogy, ale na ten pohreb sa všetci doplazili po štyroch. Bola to ich povinnosť. Oni totiž niesli rakvu.

:lach:
  • Upvote 1
  • 4 months later...

stiahnute, pozrete vsetkych 11 serii, najvtipnejsia postava: Buldog :), najvtipnejsia cast: 4x01

naj sceny:

Buldog Frasierovi (2x06):

doktor, ide na mna chripka a neviem ci si dat vitamin C alebo sa rovno odstahovat

Frasier Nilesovi (4x02):

Ser ho!

este jedna zaverecna scena, kde v suterene naplasili Buldoga nemala chybu :)))

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Sniper

• Niles: Bože, musím ísť za Marisou. Keby ma niekto potreboval, tak dnes v noci spím v nemocnici.
  • Frasier: A to už prečo?
  • Niles: Marisin lekár si myslí, že pre pacienta je dobré, keď má v nemocnici podmienky čo najpodobnejšie tým doma, takže Marisa má pod vankúšom revolver a ja mám izbu cez chodbu. 
  • Upvote 1
  • 8 months later...