Jump to content

Recommended Posts

Nails je určite najlepší. Úplne dobrý moment bol, keď Fraiser organizoval domácu party, na ktorej každý mal predstavovať svojho hrdinu, človeka, čo najviac obdivuje. A Nails vošiel do dverí v károvanej košeli, šedivej parochni, s barlou a plyšovým Jack Russelom na vodítku :lol: :) :) také podarené to bolo

teraz ho zacali zase davat tak ak sa da nenecham si ho ujst

neskončili ho už dávať náhodou? lebo striehnem už pár dní okolo tej druhej, čo to dávali a chodí nejaká blbosť namiesto toho. Na inej TV to nechodí ?
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

26

• bazalka

4

• Ryan Giggs

4

• tomassi

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dnes som po dlhých rokoch práce a čakania zverejnil môj projekt Frasier - databáza epizód. Sú tam podrobné popisy všetkých epizód, hlášky, kopa zaujímavostí o sitkome a pod. Textu je tam, že by to sta

Epizóda Three Valentines bola práve teraz nedávno.       Pred pár dňami som dokončil fan stránku frasier.sk obsahuje kopec informácií, neskôr bude toho ešte viac :)

Dnes Frasier začína od samého začiatku na Doma, každý Pondelok až štvrtok o 22.45.

ja este verim ho davaju..aj ked je to tak ako pises..co som zaregistroval posledne dva dni..sadnem si cakam a nejaka debilina tam bola namiesto toho..no v programe na buduci tyzden som ho zahliadol...tak duuuufam :lol:

Frasier je geniálny seriál :lol: keď to dávali v "normálnom" vysielacom čase,tak som sa to skoro vždy pozeral a veľa som sa na tom nasmial :) ...páči sami napr.keď Nails spomína Melisu,to nemá chybu :) ale aj ten pes Eddie...aj to ako Frasier a Nails chodia na operu,do noble reštaurácii a podobne...proste je to skvelý seriál ;)

Zajtra ide Frasier takže by to malo byť v pohode :lol:

Škoda dávajú to trošičku skorej takže nestíham to pozerať...... nie je mi to súdené :)

dúfam, že na stretko príde aj náš fórumácky Nails

nemôžem si pomôcť

osobne som sa s pánom von Trips-om ešte nerozprával, ale na fóre a tak

na mňa neskutoční pôsobí Nails-ovským dojmom

teraz by to malo začať časťou kde sa Nails a Dafne vezmú a to hneď niekoľko-krát

ako nejak som nepostrehol, že by marza dávala Frasier-a

pozerával som,

ale asi pred týždňom skončil, ale znovu nezačal ako ste písali

odkiaľ ste to vyčítali, že bude pokračovať?

• 1 year later...
Strasidlo

Rád to pozerávam, no v telke to ide v hlúpom čase, takže som si prvú sériu (zatiaľ) stiahol a postupne ju pozerám. :lol:

• 2 months later...

Ja mám na disku 6. sériu, obyčajný TV rip, takže nič moc, ale aspoň je to kompletné. Ostatné série budú potom, ináč mám zlý pocit, že prvých 5 sérií sa u nás nikdy nevysielalo(?)

Lenže ja si akosi na to nespomínam, žeby sa vysielalo vyše 260 epizód. Na wiki sa môj zlý pocit ešte zvýrazňuje. Viem akurát to, že niektoré sessions sa na Marze opakovali, preto sa ti zdá že sa vysielali všetky.

Ryan Giggs

Nie, nemaš pravdu. To, že ty si na niečo nespominaš, neznamena, že sa to neudialo. Prečo je potom net plny dvd ripov so slovenskym dabingom už od 1. serie? Žeby si to niekto zo špasu nadaboval doma? To asi nie, však? :lol:

EDIT: Sorry! Teraz, keď to tak skumam, možno maš pravdu. Je možne, že sa tie serie nevysielali. Zrejme vyšli iba na dvd.

Možno sa vysielali možno nie, okrem toho aj tie nadabované je ťažko zohnať, na gorila.sk to majú LEN v pôvodnom znení a ako som hovoril, zdá sa mi že to nevysielali od prvej epizódy lebo Frasiera som sledoval a viem že to bolo až od nejakej 6. série. Málokedy sledujem sitcomy od polovice.

Na markíze určite vysielali niektoré z prvých piatich sérii.

Možno nie všetky, ale niektoré iste hej.

Keďže mám stiahnuté všetky doma a pri pozeraní vačšiny dielov si poviem "na toto si spomínam", "toto som videl".

• 11 months later...

Zas a znova v "bohovskom" čase.To dokažu len naše stanice.

Myslíš, že nevedia čo robia a že by sa im to viac oplatilo v lepšom vysielacom čase?
  • 8 months later...
Vilma Flinstonova

keby to dávali trochu skôr, ale na DOMA to ide až niekedy pred polnocou. Mám ten seriál rada.

Sniper

v skutočnosti bola tehotná tá čaja s ktorou Frasier istý čas ťahal (tuším Roz).

Keďže som videl všetkých 6 prvých sérií (okrem dvoch častí asi niekde vo štvrtej sérii), tak sa musím opraviť, Frasier s Roz nikdy spolu nič nemali. Aspoň doteraz nie. Divné.
aljak63

Jeden z najlepších seriálov vôbec. Tie hlášky nemajú chybu, ja mám najradšej Nilesa - neuveriteľný týpek, ale celkovo všetky tie postavy majú čosi do seba a naozaj seriál ako celok je veľmi dobrá oddychovka. Len škoda tých "úžasných" časov v TV, ale teraz na TV Doma si to kuknem cez týždeň rád, a mám to ako "rozprávku" na dobrú noc.

Sniper

Nedávno dávali epizódu 6x17 s názvom "Večera", tam bola Roz veľmi chrumkavá v šatoch čo jej "požičala" Daphne, škoda len, že pred kamerou len tak narýchlo prebehla :)

Frasier je jeden super serial. môj obľúbený. každá postava je tak správne zahraná, že ani neviem povedať koho mám najradšej. ( Daphné, Niles, ešte aj pes je tam dobrý)

neviem či teraz beží na niektorom z programov, ktoré máme doma.