Skočiť na obsah

bazalka

Odporúčané príspevky

No to som ja v lochu, dnešný deň je výnimka.

 

Spomínam si na jednu časť, som sa na nej tak nasmial že som skoro pľúca vypľul. Keď si spomeniem ako to všetko bolo, tak napíšem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pluca vyplul :lol: :)

ok, tesim sa velmi

 

asi pred mesiacom isla zase asi najlepsia cast nejakeho serialu aku sm kedy videl - od zaciatku do konca som sa rehotal jak dabel

no je to strasne flipny serial...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikdy nezabudnem na epizódu v ktorej si Niles myslel že Daphne je tehotná, v skutočnosti bola tehotná tá čaja s ktorou Frasier istý čas ťahal (tuším Roz). Keď sa Daphne bavila s Frasierom tak sa rozhovoror točil okolo tej kolegyne ale akonáhle sa pridal Niles tak sa to stočilo tak ako keby Daphne bola tehotná. Chudák Niles jediný nevedel ako to všetko vlastne bolo a mal v tom dobrý bordel :lol:

 

Škoda len že si už veľa z toho sitcomu napamätám, ale pamätám si to že sa mi veľmi páčil Frasierov byt, v takom by som býval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iqnatius

hej, ocko je najlepsi :lol:

a paci sa mi aj dafneina mama v novych dieloch

raz mala strasne dobru hlasku - dafne a niles sa mali brat a chceli mat civilnu svadba, jej mama, ich nutila brat sa v kostole

a dafne - mami, to sa nemozme rozhodnut tak ako chceme?

a jej mama - keby sa kazdy rozhodoval sam tak do kostola nechodi nikto- to sa mi strasne pacilo ;)

 

axel

to si pamatam, to bola fakt dobra cast :)

a nilesov byt je lepsi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Frassier je fakt pecka

Bill Cosby teraz chodí pred ním, tiež sa dá dobre pobaviť, no v porovnaní s Frassier-om je to obyčajný predskokan

 

Už som to napísal aj na čete, ale prečo to nenapísať to aj tu

L.E.G. von Trips-a som ešte nevidel, ale z toho čo čítam na čete je to čistý Niles :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Frasier je pecka. :lol: Nikdy nezabudnem na diel,ked prisiel z Anglicka expriatel Daphne a ona si vymyslela,ze chodi s Nilesom,Frasier s Ros.....a zaklincoval to Martin hlaskou,ze bol s Amstrongom na Mesiaci. :) Este teraz sa smejem,ked si na to spomeniem.

Urcite ten najlepsi sitcom,aky som kedy videla. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môj najobľúbenejší, pozerala som každé leto, až na toto posledné, to nestíham

 

ja som mala najradšej časti, keď bol Niles zamilovaný do Daphne a ona si ho príliš nevšímala

ale zaryla sa mi do pamäti časť o nejakých darčekových košoch, v tej časti chodil Niles s plastickou chirurgičkou a kvôli nej sa nechal ukecať na injekcie na vyhladzovanie vrások, na záver mu Martin pricapil stužku z darčekového koša a Niles nič necítil...som mrela na gauči od smiechu :lol:

 

a samozrejme, najobľúbenejšou postavou je Niles :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Frasier je super, kedysi som to kukavala, teraz nejak moc telku nepozeram, ale ked nahodou hej a nahodou to ide, pozriem si to velmi rada :)

 

je to bohovsky serial, ten diel s "tehotnou" Daphne bol super :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Frasier je super!!! Len vysielací čas už nie je v poriadku - o 23:00 bol vhodnejší, než cez deň. Z nových dielov som stihol iba jeden cez dovolenku a to ten, keď riešili problémy s Nilesovou potenciou. No čo už... Snáď ho raz zopakujú vo vhodnejšej dobe...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Frasiera som zvykla pozerávať, ale nezdalo sa mi to vtedy také vtipné.....

Ale začali to dávať teraz na Markíze, i keď v dooosť zlom čase a take záchvaty chytám :)

Len škoda že to chodí o pol 1 a ešte k tomu v nedelu, keby aspoň sobotu :lol:

 

PS : ten diel s tehotnou Dafné dávali asi pred 3 týždňami :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem presne, asi pred 2-3 rokmi to dávali na Markíze v lete okolo 22:30. To bol najlepší čas kedy to mohli dávať, celé leto som to pravidelne pozerával. Dúfam že sa to bude predávať na DVD, by som si to kúpil, kľudne aj s dabingom, myslím že bol celkom dobrý.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov