Skočiť na obsah

bazalka

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

Slovenský dabing je veľmi dobrý, ale jednu vec by som musel vytknúť. To si fakt nevedia ujasniť či tie postavy si budú tykať alebo vykať? Roz Martinovi v jednu epizódu tyká, v ďalšiu mu vyká, ale naposledy to zabili úplne, Roz mu tykala aj vykala dokonca v jednej epizóde. Toto som ešte nezažil.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dnes je posledná "normálna" epizóda z Frasiera. Ďalšia bude zostavená takmer iba z flashbackov, keď Frasier bude spomínať na 11 rokov v Seattli a posledné dve epizódy budú o tom ako opustil rádio KACL, rodinu a odišiel žiť do Chicaga. Tak si to užite.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Práve som išiel napísať, že je na to skvelý čas. 19:15 je akurát. Človek o nič nepríde lebo v tom čase práve zovšadiaľ útočí mediálna propaganda, tak Frasier je snáď tá najlepšia alternatíva. Kedysi som tento seriál nemusel, asi som nechápal ten skrytý humor, sarkazmus, iróniu a všetko s tým spojené. Teraz to však hodnotím ako jeden z najlepších seriálov vôbec - a tá postava Nilesa nemá chyby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

DAPHNE: Keď bol pohreb u nás v rodine, museli sme tam byť všetci. Keď umrela stará mama Moonová moji bratia boli na trojdňovom záťahu. Nemohli stáť na nohách. Boli spití ako dogy, ale na ten pohreb sa všetci doplazili po štyroch. Bola to ich povinnosť. Oni totiž niesli rakvu.

:lach:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

stiahnute, pozrete vsetkych 11 serii, najvtipnejsia postava: Buldog :), najvtipnejsia cast: 4x01

 

naj sceny:

Buldog Frasierovi (2x06):

doktor, ide na mna chripka a neviem ci si dat vitamin C alebo sa rovno odstahovat

Frasier Nilesovi (4x02):

Ser ho!

este jedna zaverecna scena, kde v suterene naplasili Buldoga nemala chybu :)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

 

  • Niles: Bože, musím ísť za Marisou. Keby ma niekto potreboval, tak dnes v noci spím v nemocnici.
  • Frasier: A to už prečo?
  • Niles: Marisin lekár si myslí, že pre pacienta je dobré, keď má v nemocnici podmienky čo najpodobnejšie tým doma, takže Marisa má pod vankúšom revolver a ja mám izbu cez chodbu. 
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov