Skočiť na obsah

bazalka

Odporúčané príspevky

Nails je určite najlepší. Úplne dobrý moment bol, keď Fraiser organizoval domácu party, na ktorej každý mal predstavovať svojho hrdinu, človeka, čo najviac obdivuje. A Nails vošiel do dverí v károvanej košeli, šedivej parochni, s barlou a plyšovým Jack Russelom na vodítku :lol: :) :) také podarené to bolo

 

teraz ho zacali zase davat tak ak sa da nenecham si ho ujst

neskončili ho už dávať náhodou? lebo striehnem už pár dní okolo tej druhej, čo to dávali a chodí nejaká blbosť namiesto toho. Na inej TV to nechodí ?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja este verim ho davaju..aj ked je to tak ako pises..co som zaregistroval posledne dva dni..sadnem si cakam a nejaka debilina tam bola namiesto toho..no v programe na buduci tyzden som ho zahliadol...tak duuuufam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Frasier je geniálny seriál :lol: keď to dávali v "normálnom" vysielacom čase,tak som sa to skoro vždy pozeral a veľa som sa na tom nasmial :) ...páči sami napr.keď Nails spomína Melisu,to nemá chybu :) ale aj ten pes Eddie...aj to ako Frasier a Nails chodia na operu,do noble reštaurácii a podobne...proste je to skvelý seriál ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dúfam, že na stretko príde aj náš fórumácky Nails

nemôžem si pomôcť

osobne som sa s pánom von Trips-om ešte nerozprával, ale na fóre a tak

na mňa neskutoční pôsobí Nails-ovským dojmom

 

teraz by to malo začať časťou kde sa Nails a Dafne vezmú a to hneď niekoľko-krát

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako nejak som nepostrehol, že by marza dávala Frasier-a

 

pozerával som,

ale asi pred týždňom skončil, ale znovu nezačal ako ste písali

odkiaľ ste to vyčítali, že bude pokračovať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 mesiacmi...

Lenže ja si akosi na to nespomínam, žeby sa vysielalo vyše 260 epizód. Na wiki sa môj zlý pocit ešte zvýrazňuje. Viem akurát to, že niektoré sessions sa na Marze opakovali, preto sa ti zdá že sa vysielali všetky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, nemaš pravdu. To, že ty si na niečo nespominaš, neznamena, že sa to neudialo. Prečo je potom net plny dvd ripov so slovenskym dabingom už od 1. serie? Žeby si to niekto zo špasu nadaboval doma? To asi nie, však? :lol:

 

EDIT: Sorry! Teraz, keď to tak skumam, možno maš pravdu. Je možne, že sa tie serie nevysielali. Zrejme vyšli iba na dvd.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno sa vysielali možno nie, okrem toho aj tie nadabované je ťažko zohnať, na gorila.sk to majú LEN v pôvodnom znení a ako som hovoril, zdá sa mi že to nevysielali od prvej epizódy lebo Frasiera som sledoval a viem že to bolo až od nejakej 6. série. Málokedy sledujem sitcomy od polovice.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na markíze určite vysielali niektoré z prvých piatich sérii.

Možno nie všetky, ale niektoré iste hej.

Keďže mám stiahnuté všetky doma a pri pozeraní vačšiny dielov si poviem "na toto si spomínam", "toto som videl".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 8 mesiacmi...

v skutočnosti bola tehotná tá čaja s ktorou Frasier istý čas ťahal (tuším Roz).

 

Keďže som videl všetkých 6 prvých sérií (okrem dvoch častí asi niekde vo štvrtej sérii), tak sa musím opraviť, Frasier s Roz nikdy spolu nič nemali. Aspoň doteraz nie. Divné.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeden z najlepších seriálov vôbec. Tie hlášky nemajú chybu, ja mám najradšej Nilesa - neuveriteľný týpek, ale celkovo všetky tie postavy majú čosi do seba a naozaj seriál ako celok je veľmi dobrá oddychovka. Len škoda tých "úžasných" časov v TV, ale teraz na TV Doma si to kuknem cez týždeň rád, a mám to ako "rozprávku" na dobrú noc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedávno dávali epizódu 6x17 s názvom "Večera", tam bola Roz veľmi chrumkavá v šatoch čo jej "požičala" Daphne, škoda len, že pred kamerou len tak narýchlo prebehla :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Frasier je jeden super serial. môj obľúbený. každá postava je tak správne zahraná, že ani neviem povedať koho mám najradšej. ( Daphné, Niles, ešte aj pes je tam dobrý)

neviem či teraz beží na niektorom z programov, ktoré máme doma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov