Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 44
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • RoSo

    11

  • nutrinka

    8

  • Ignatius

    5

  • game

    3

Top prispievatelia v tejto téme

obávam sa, že tento problém nemá nejaké zmysluplné riešenie .... :lol:

 

jenoducho napíš zoznam tých, ktorí sa doteraz fóru páčia , pričom Stinga stačí napísať raz .... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja to tu vypíšem za RoSa /ak sa nenaštve/,dnes doobeda som sa veľmi nudila, tak už to mám...:lol:

 

nominácie v kategórii spevák: Sting, Herman V. Veen, Leonard Cohen, Robbie Williams, Nick Cave, Prince, Ivan Tásler, Louis Armstrong, Carl Anderson, Peter Gabriel, Freddie Mercury, Phil Collins, Bryan Adams, James Hetfield, Peter Adamov, James Brown, Till Lindemann, Richard Ashcroft

 

nominácie v kategórii speváčka: Sarah Connor, Cindy Lauper, Petra Kepeňová / :) /, Madonna, Lenka Filipová, Annie Lennox, Kelly Clarkson, Skin, Lene Marlin, Sahar McLachlan, Avril Lavigne, Zuzana Smatanová, Mary J. Blige, Carla Wenger, Gwen Stefani

 

nominácia v kategórii skupina: Depeche Mode, Queen, Oasis, IMT Smile, Coldplay, Scooter, Peha, Metallica, U2, Radiohead, Morcheeba, Kontrafakt, Čechomor, Vidiek, Fugees, RMB

 

/prvé štyri skupiny sú zoradené podľa počtu hlasov, všetko ostatné len podľa mojej dobrej vôle a smeru akým som to spisovala/

 

pieseň ma ale už nehne, by mi už preskakovalo

 

/a teraz sa môžte potrhať/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vďaka nut, chcel som to urobiť dávno, len som sa k tomu nevedel dokopať. Po dnešnej tvojej pripomienke som na to už vážne chcel ísť, len to odhodlanie bolo znovu dosť malé a okrem toho, teraz dumám nad svojou stránkou. :lol: . Takže vďaka :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tuto sú zhrnuté skladby, je ich 14:

Peter, Sue & Marc - Birds of Paradise, Fleetwood Mac - Landslide, doors- the end, Europe - The Final Countdown, IMT Smile - Duch cloveka, Radiohead - Exit music /for a film/, In you eyes (Peter Gabriel), KONTRAFAKT; Moji ludia, Survivor - Eye Of The Tiger, Metallica - Nothing Else Matters, tiesto - traffic, A-ha - Take on me, Paul Oakenfold - Southern Sun, Bittersweet Symphony

 

spevákov máme 18, speváčiek 15, skupín 16

 

Vyberte do každej kategórie 5 kandidátov. Nových kandidátov už nebudem brať do úvahy, len by sa to skomplikovalo. Neskôr to spriemerujeme a vytvoríme anketu. :lol:

 

Moje nominácie:

 

spevák - Sting, Ivan Tásler, Freddie Mercury, Phil Collins, Robbie Williams

speváčka - Sarah Connor, Cindy Lauper, Madonna, Sahar McLachlan, Zuzana Smatanová

skupina - Depeche Mode, Queen, Oasis, Metallica, U2

song - Peter, Sue & Marc - Birds of Paradise, Fleetwood Mac - Landslide, Survivor - Eye Of The Tiger, Metallica - Nothing Else Matters, doors- the end

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moje nominácie:

nominácie v kategórii spevák: Sting, Peter Gabriel, Freddie Mercury, Phil Collins, Bryan Adams

nominácie v kategórii speváčka: Sarah Connor, Madonna, Lene Marlin, Sahar McLachlan, Zuzana Smatanová

nominácie v kategórii skupina: Depeche Mode, Queen, Coldplay, Metallica, U2

nominácie v kategórii skladba: Peter Gabriel - In you eyes, Europe - The Final Countdown, Survivor - Eye Of The Tiger, Metallica - Nothing Else Matters, A-ha - Take on me

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moje Nominácie:

Spevák: James Hetfield, Till Lindemann, Robbie Williams, Bryan Adams, Phil Collins

Speváčka: Avril Lavigne, Zuzana Smatanová, Madonna, Sarah Connor, Gwen Stefani

Skupina: Metallica, Scooter, Depeche Mode, U2, Queen

Pieseň: Metallica - Nothing Else Matters, Europe - The Final Countdown, KONTRAFAKT - Moji ludia, DJ.Tiesto – traffic, Peter, Sue & Marc - Birds of Paradise

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vitaj Jimmy :lol:

 

musím ťa poprosiť, aby si zeditoval svoj príspevok. Vyber si do každej kategórie 5 z už nominovaných, aby sa nám to zbytočne nekomplikovalo. Tvoj výber je skutočne dobrý, bohužiaľ prichádza neskoro. Snáď ich navrhneš v ďalšom kole :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre

ale je to tazke z

spevak:freddiemercury, sting, louis armstrong, len cohen , james hetfield

spevacka:no toto bude asi prazdne, lebo nepoznam ani jednu

skupina:queen, cechomor, radiohead, mettalica

skladba:The End, nothing else matters, exit music, viac nepoznam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

takže edit mojich nomínácií, lebo som si neprečítal všetky príspevky

 

nominácie v kategórii spevák: Sting, Robbie Williams, Ivan Tásler, James Hetfield, Richard Ashcroft (aj keď mi rišard a dAvE veľmo chýbajú)

 

nominácie v kategórii speváčka: Madonna,Annie Lennox, Skin, Avril Lavigne, Zuzana Smatanová,

 

nominácia v kategórii skupina: depeCHe MODE, Queen, OASIS, IMT Smile, Coldplay

 

sorrač, ale s piesničkami sa *** nebudem

pieseň: Walking In My Shoes(dM), Faith Healer(recoil), GODhead(nitzerEBB), Orgován(LePAYACO), Welcome To Paradise(front 242)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov