Skočiť na obsah

Futurama


chorche

Odporúčané príspevky

Skvela to kreslena rozpravocka pre dospelych, zaujimavy serial, je to presne v style The Simpsons, ale dej sa odohrava v buducnosti. Na Zemi ziju vacsinou mutanti a velke mnozstvo mimozemstanov a robotov. A takisto maju svoje pribehy. Najzaujimavejsou postavickou je plechovy macher a majster na vsetko robot Bender.... Strasne trdlo.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 28
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    6

  • Tom182

    4

  • bobsapp

    4

  • chorche

    3

Top prispievatelia v tejto téme

čo k tomu dodať

Matt Groening je proste hlavička

s tým Bender-om súhlasím je to taký všeumněl a všudybyl

dá sa na tom pobaviť, ale Simpsonovci sú Simpsonovci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A to si zober, ze Groening je alkac ako vysity! Futurama prinasa cosi nove a svojske, buducnost ponuka zaujimavu dimenziu, da sa vysaliet. Ale aj tak som sa najviac bavil na milujucom sa zosusenom profesorovi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"....nevidím nič, len dve sušené slonie kožky na zemi..." :lol: :) :)

 

Futuramu zbožňujem. Na máločom sa dokážem tak od srdca a nahlas smiať.

Ale môj obľúbenec je aj tak Dr. Zoidberg. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Futurama je skvela, ale videl som vsetky diely a aj simpsonovcov a simpsonovci sa mi pacia viac

ale suhlasim ze aj tak futurama je skvely serial :lol:

 

Bender je fakt postava :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Futurama je genialna, za poslednych par dni som pozrel asi 20 casti ... joj, nemozem sa odtrhnut od nej :)

 

Bender: Bite my shiny metal ass!

Zoidberg: All right, I am coming ...

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

tu "futurama movie" som videla, a predtym som nebola nejakym velkym fandom tohto serialu...a po pravde, ani som nedodivala tento film...akosi ma neoslovil...neviem...Simpsonovci su podstatne ovela ale ovela lepsi... ti su pre mna no. 1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, movie nie je to prave. ked pozeras serial od zaciatku, proste sa ti zacne pacit, neda sa tomu vyhnut :lol: niektore su dokonale a ked poznas dejovu liniu, veeelmi by si sa bavila :)

 

podla mna su simpsoni odvar. nie zly, ale skratka slabsi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

mna Futurama dost sklamala..tesil som sa uz len kvoli tomu ze ma byt z dielne Simpsons, ktori su jednoducho genialny..ale nebolo to pre mna to prave..Simpsons su u mna stale prvy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zatial som videl iba pár dielov z prvej epizódy takže som asi ten ostrejší humor ešte nezachytil.

Mne skôr vyhovuje humor typu South Park.

ohľadom vekovej kategórie...k futurame ma priviedol môj mladši brat po tom ako to začali hromadne pozerávať cez volné hodiny v škole a rodičia si skôr pozrú simpsnov, takže minimálne u nás to neplatí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k tej vekovej kat mam asi tolko ako bobsapp...doteraz som sa nestretol zeby boli Simpson skor pre nizsie vekove kat..je to generacny serial, ktory pozeravaju asi vsetky vekove kategorie

skor som sa tiez stretol ze futuramu pozeravali mladsi ako simpsnov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vo Futurame sa pouziva trochen tvrdsi jazyk tusim, plus Bender chlasta, huli a Fry by len trtkal .. tym to bolo cielene na trosku vyssie vekove kategorie ... ale sak kazdemu ako libo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Bender chlasta, huli a Fry by len trtkal"

hej cielene to teda moze byt...ale nieje prave to co pritahuje skor mladsich? s takou prichutou toho zakazaneho? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov