Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Po prvý krát v živote bez problémov volám cez Skype a zároveň po prvý krát volám s game (viem že niektorým teraz padli sánky). :lol:

 

Používate Skype? Nejaké rady, tipy, návody?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skype je výborná vecička, sluchátka s mikrofónom mám napojené stále, všetky zvuky z pc idú cez ne, aspoň to nikoho neruší...

pár mesiacov som používala len Skype, s niekým len na písanie, s niekým na telefonovanie , alebo všetko naraz :-)

všetko mi vyhovuje, vrátane smajlíkov, okrem jedinej veci :

 

chýba mi, že nevidím pri xatovaní, či mi ten druhý práve odpovedá, alebo nie / ako na icq/

okrem toho, že xatovaním cez Skype sa dajú super uzatvárať obchody :-), dnes som prvý krát v živote počula jeden hlas: Axela Wersa :-)

sú veci medzi nebom a zemou, milý Horatio :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

používala som skype, ale nerada, používam to na komunikáciu s dvoma ľuďmi, ktorí sú na to zaťažení /a inak so mnou odmietajú komunikovať/. ale už ho nemám vôbec, mala som dva nicky a pri oboch som zabudla heslo, tak už na to kašlem :lol: navyše mám blbý mikrofón, ktorý musím držať v ruke pri komunikácii, takže nemôžem robiť nič iné, len telefonovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

volam bezne cez skype je ovela lespi ako icq - co sa tyka volania... :)

cez ICQ sa dá volať?

 

dnes som prvý krát v živote počula jeden hlas: Axela Wersa :-)

sú veci medzi nebom a zemou, milý Horatio :)

to áno :lol:

 

a kto je Horatio?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne da sa cez icq volat ale kvalita prenosu je nekvalitna ....pocut sice toho druheho ale nie tak cisto ako napriklad cez skype.... ze vraj lespi je msn na volania -lepsia kvalita ..ale neskusal som zatial...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No po dnešku som so Skype veľmi spokojný.

Tak si to nahoďte, budeme telefonovať.

 

Idem napísať na IPSBeyond nech do verzie 2.2 do profilu dajú políčko aj pre Skype.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze vraj lespi je msn na volania -lepsia kvalita ..ale neskusal som zatial...

Hedge skúšal... Ale opäť pripomínam, že tu nie je, takže aspoň kým sa ho nespýtam alebo sám nepríde, tak musíte čakať... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kto je Horatio?

 

no Horatio je ten, komu každý hovorí, že niektoré dni sú iné ako tie druhé :) :)

 

 

 

ešte k tomu Skype :

 

ja som dosť často volávala s kamarátmi ... osvedčilo sa používanie sluchátiek s mikrofónom

 

samostatný mikrofón bolo veľmi problematické nastaviť , aby nebola spätná väzba, alebo som sa počula späť s oneskorením a ešte všelijaké ďaľšie ťažkosti ....

 

takže to je moja rada: sluchátka s mikrofónom - radšej pridať nejakú stovku, nikto nepočuje rozhovor, a funguje perfektne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Hedge vravel, ze ked je spojenie pomale, tak WLM zahodi daco, abo to rozseka, zatial co Skype mu to len predlzil a spomalil, aby sa ta medzera vyplnila. Ja som nedavno kecal cez Skype a robilo mi to to, co jemu WLM. Takze by som povedal, ze su minimalne rovnocenne (ale az od WLM, MSN bolo horsie) :) Este spravim podrobny test a potom dam vediet viac. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ze vraj lespi je msn na volania -lepsia kvalita ..ale neskusal som zatial...

Možno to závisí od viacerých faktorov, ako spomenul Daekin, ale moja skúsenosť je taká, že Skype mi robí kvalitnejší prenos zvuku. WLM mi to niekedy prenáša kolísavo, niekedy mi to usekáva celé pasáže, takže ho už na to nepoužívam. So Skype mám problém iba pri zníženej rýchlosti pripojenia a to s odozvou. Prenesie to všetko ale mu to vtedy trvá. A mám nervy, keď sa tak podarí rozdebatovať dve tri témy a musím to kombinovať, ktorá odpoveď k čomu patrí... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja skype skor iba na chat. Na moje znalosti z informatiky je to myslim celkom prehladne. No tak s telefonovanim mam trochu problem ( ale to asi bude len nasou mega rychlostou netu :lol: ) lebo toho druheho pocujem ako mimozemstana :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

mam, vyuzivam

aj telefonujem....ale iba v ramci "zadara" hovorov z pc na pc

:lol: ... lubi sa mi kombinacia pismo /moznost pisania ako v icq,msn,../, obraz /cez webkamerku/ a hovor /pocujeme sa ako pri telefonovani/ .. vsetko naraz...no kto to kedy videl :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neda sa v profile zamenit yahoo alebo AIM identita za skype? Nahradenim obrazku a premenovanim?

Referoval som už dávnejšie IPS že by mohli pridať voľbu pre Skype, pozriem sa na to čo by sa s tým dalo robiť, možno zameniť by to išlo.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll samozrejme ze pre bfu to je jedno, za prve nic im to nepovie co bolo v tom clanku za druhe, bfu kaslu na celu bezpecnost a potom len otravuju ludi ze preco im nejde to a to, preco im otvara divne stranky a podobne veci...

 

toto je clanok pre tych co sa do toho trosku vyznaju :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov