Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Ja neviem či je to fakt taká blbá náhoda, ale odkedy tá banda z Microsoftu prevzala Skype, tak to snáď ani nie je možné koľkokrát mi Skype zamrzol alebo proste z ničoho nič padol. Nepadá vám tiež?

 

mne funguje v poriadku....ale as mi sam odseba aktualizoal minule - asi skype zistil ze je chyba tak dal hotfix...akurat som si nevsimol zeby sa zvysila verzia, stale mam 5.3.0.116
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

U mňa Skype to má tak nahnuté, že reálne uvažujem nad tým, že to prestanem používať. Verzia okolo 3.0.0 bola posledná dobrá, odvtedy je to shit a od verzie 5.x megashit.

 

Fakt nerozumiem tomu, prečo sa do všetkého musí drbať Facebook, nechcem to, otravuje ma to. Prečo sa Skype stará do toho aby som videl čo robia "moji priatelia"? Doboha, koho to zaujíma?! Ja mám Skype na komunikáciu, keď sa potrebujem s niekým na niečom dohodnúť, ale toto vnucovanie takýchto pridrbnutých noviniek mi žerie nervy. Včera či kedy som upgradoval Skype na verziu 5.5. Ďalšia "úžasná" novinka čo tam pribudla je taká, že teraz pri štarte sa mi zapína webkamera, že aby som sa odfotil a svoju fotku drbol vedľa profilu. Je toto normálne?! Som to celé zrušil a natvrdo preinštaloval verziou 3.0.0, čo som nemal robiť, lebo mi to odpálilo všetky kontakty. Fakt úžasný messenger ten Skype. Napísal som na podporu, že nech s tým niečo robia a napísal som im tam svoj názor na celý Skype, ktorý si za klobúk asi nedajú.

 

Ak sa to neporieši s tými kontaktmi, tak zrejme to prestanem používať na bežnú komunikáciu, je to už pre mňa úplná zbytočnosť.

 

:) Skype :D

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Skype zachránilo to, že majú celkom promptnú podporu a ochotnú podporu. História za posledné 2 roky všetkých konverzácií je síce fuč, ale aspoň kontakty sú späť. Obnova kontaktov vraj mala byť do 3 dní, ale bolo to obnovené do 15 minút.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pouzivala som SKYPE na chatovanie a volanie s par ludmi, ale od casu, ked mi zo dna na den zacal hlasat, ze zadavam zle prihlasovacie meno alebo heslo, a nijako sa neda presvedcit o opaku, som nan zanevrela... a zatial mi az tak velmi nechyba...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

tiež, nechce sa mi pozerať, akú mám verziu, milovala som jednu, ktorú som musela vzdať, keď som menila z núdze laptop, a skype mi tu už druhý rok stále v kuse núka nové aktualizácie ... neznášam to : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

týka sa to skype, predovšetkým, preto ma to hlavne zaujalo
ale aj Facebooku a Twitteru :

 

 

Počítačový červ, ktorý sa prihovára cez Skype po slovensky, kradne heslá. Šíri sa aj cez Facebook či Twitter.

Slovenských používateľov komunikačného programu Skype ohrozuje počítačový červ. Systém infikovaného užívateľa pošle jeho Skype kontaktom správu v slovenčine v znení "ahoj, to su naozaj vase fotky?" spolu s odkazom na súbor uložený na webe. Užívateľ s nedostatočne chráneným systémom si po jeho otvorení do počítača stiahne červa s menom Dorkbot.

 

"Ide o známeho zlodeja hesiel, ktorý na svoje šírenie používa komunikačné služby ako Facebook Chat, súkromné správy na Twitteri, Windows Live Messenger a Skype," uviedla hovorkyňa antivírusovej spoločnosti Eset Zuzana Hošalová.

Infikovaný počítač je schopný vykonávať aj akékoľvek príkazy zaslané útočníkom. Táto hrozba je najrozšírenejšia v Latinskej Amerike. Napriek tomu, že na Slovensku sa šírila už počas jesene 2012, s jej slovenskou mutáciou sa Eset stretol až v marci 2013.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Čím novšia verzia, tým je zo Skype väčší shit. Posledné verzie mi robia to, že keď spustím Skype, tak výkon procesora vystrelí takmer na 100% a takto sa to drží asi 4 minúty. Samozrejme počas tejto doby je nemysliteľné so Skype čosi robiť, musím počkať pokým sa to uráči padnúť dole a až potom môžem pracovať. Ale na toto ja nemám náladu, kvôli tomuto ho už takmer ani nezapínam. Posledná dobrá verzia bola 3.0.x všetky ďalšie stoja za hovno a to doslova.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov