Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

nokia, ja to napr. poznam, ale i tak to pouzivam lebo to ma proste vela ludi, a naozaj nebudem kazdeho prehovarat na nieco ine... ale ked bude psi uz mat hlasovu komunikaciu to bude ina rec :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

po tom co som sa docital, ze Skype bez upozornenia cital a posielal seriove cislo mojho BIOSU tak zacinam verit, ze Skype by sa mal premenovat na SPYpe, ale sak co mozete ocakavat od vyrobcu Kazzaa...... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

mne kedysy blblo tak, že mi zabralo velmi veľa pamäti a všetko spomalovalo. Ked som si dal XP šlo to v pohode. ale stále mi ide tok dát 32 KB aj dnu aj von. čo pri iných komunikátoroch nerobí. On ten tok dát niekedy kolíše ale keď to ide v pohode je to tých 32.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Veľmi vážne uvažujem nad tým, že zmením môj primárny messenger a prejdem na Skype. ICQ mi prináša problémy, v poslednej dobe som mal zvláštne problémy so stabilitou, mám dojem že databáza sa poškodila, skúsil som to kompletne preinštalovať a dobrá polovica ľudí mi vyletela z listu.

 

So Skype som nikdy nemal väčšie problémy, je stabilnejší, prenos súborov bezproblémový a keď je treba dá sa zavolať.

Mali by viacerí skúsiť Skype a porovnať s ICQ. Keď uvažujem nad tým ja, čo som ICQ používal dlhé roky a nič len tak ľahko nezmením, tak zrejme na tom niečo bude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

dnes som našla článok ... ja neviem ani prečo, mám skype rada, také aké je, bez nových serepetičiek, možno preto, že to bol prvý messenger, ktorý som kedy použila ... takže citová viazanosť ... aha, a zbožňujem jeho geniálne smajlíky, hlavne ten hihňavý :lol:

 

peniaze peniaze peniaze ... skype má problémy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam skype a je to dobra vec,aspon na nom mozem pozorovat niekoho,co prave robi,teda,co robi furt :),mna bohuzial ( nastastie ) nemoze pozorovat nik,nemam kameru. :) Beztak by chuda male nestihala snimat moje pohyby a rychlost,akou sa presuvam od kompu k ostatku cinnosti,co prevadzam pocas sedenia za kompom :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este volakedy by som za skype ruku polozila do ohna. Teraz len mozem povedat, ze si nan nedam siahnut :lol: Axel, ak premyslas, rychlo ti poradim prejst na skype. Vacsina slovakov stale pouziva ICQ na chatovanie, ale uz sa to pomaly presuva na skype, ktory sa aspon mne zda byt ovela lepsi. S icq mam stale problemy - neposiela mi spravy, niekedy mi to aj ohlasi, vacsinou ine. Stale pada a to uplne nahodne a nepekne. Mizli mi uz aj kontatky a mnohe ine, a niekedy sa ani neprihlasi. Len zapnem pc, ICQ sa nastartuje a po minute mi hodi hlasku, ze som sa prilis velakrat pokusala opakovat akciu a mam ist niekam do teplych krajin. No krasa, a to clovek ani nic nespravil, len tak po tom nevinne zmurkal.

 

Fakt, icq nemam rada, pouzivam ho uz len zo zvyku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

proti icq ani skype zatiaľ nemám nič vážne, ale skype zasa inovuje, furt každý čosi inovuje, vývojári sa potrebujú hrať : )

 

takže najnovšia správa o skype ... nemám to rada, radšej si píšem, nie vždy a všade sa dá vyprávať.

hoci je to niekedy fajn, ale nemusím.

 

 

Skype 5 bude hlavne o videu

 

Ak vám doposiaľ chýbala možnosť skupinových videohovorov, vyskúšajte si testovaciu verziu komunikačného klienta Skype v jeho verzii 5.0. Na počítačoch s operačným systémom Windows XP a novším umožní uskutočniť spojenie so štyrmi protistranami súčasne.

 

Čítajte viac: http://pocitace.sme.sk/c/5375181/skype-5-bude-hlavne-o-videu.html#ixzz0nvxKdKR6

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

Myslím, že skôr či neskôr Google príde s podobnou aplikáciou. Či bude úspešná závisí od viacerých faktorov, ale najmä od toho ako dopadne Skype.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

google uz ma g-talk, akurat ze bez moznosti volat na telefon

 

Tiez si nemyslim, ze sa skype nejako radikalne zmeni, ak si budu chciet udrzat pouzivatelov, ponechaju aj znacku, tak ako to urobil google, ked kupil youtube.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skype pouzivam uz par rokov, sice nie na bezne pisanie /na to mam google talk/, iba na volanie, ale nedam nan dopustit... za tych x rokov som nemala vobec ziadny problem, co sa u icq dialo furt.. skype rulez!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

google uz ma g-talk, akurat ze bez moznosti volat na telefon

 

Hej, ale je mi trochu proti srsti mať milión messengerov. Pred rokom som "kvôli" jednej firme prepol na Skype (dovtedy som bol tvrdý zástanca ICQ) a Skype som si tak obľúbil, že ICQ používam len veľmi výnimočne. Skype mi stačí na všetko čo potrebujem a všeobecne s ním vždy doteraz bolo výrazne menej komplikácií (prakticky žiadne) ako s ICQ. Takže pokým Skype bude spĺňať to čo potrebujem, tak takmer určite nebudem skúšať nič iné.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jo, vsimla som si, ze stale viac firiem pouziva skype oficko... sikovna vec, ked chces, natukas rychlo co potrebujes a ked chces zavolas si s nimi cez skype a neriesis vysoke poplatky pri calle do dalekej cudziny a su stale online.. co som citala, tak microsoft chce skype vylepsit dalsimi funkciami, dufam, ze to neovplyvni kvalitu telefonovania...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera a dnes mi preblesla v liste "hlaska", nieco ako [GoSkypeManager], ako keby sa takato aplikacia spustila a hned zavrela; v skype, moznostiach, nastaveniach alebo logu som nic podobne nenasiel, tak sa pytam, ci sa s tym tiez niekto stretol

mozno to ma suvis s predajom a prechodom k M$ ? ja pouzivam starsiu verziu, takze mozno sa tu u mna neprejavilo tak, ako u niekoho ineho (mam 3.8.0.188)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm...nespominam si, ze by som sa stretol s niecym ako pises ty, ale pokial instalujes predvolene komponenty (co ja nikdy :birthday: ), tak sa okrem Skype nainstaluje aj plugin do MSIE aby zvyraznoval cisla na strankach (nielen telefonne :) ) a tiez tzv. Skype Extras manager, ktrory spravuje vselijake blbosti (pluginty, tooly, vylepsenia, hry....presne ako v ICQ)

ja osobne ani jedno nikdy neinstalujem, chcem len cisto Skype...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prva moznost odpada, nepouzivam MSIE

druha moznost - netusim, ale pochybujem, ze v tej archaickej verzii, ktoru mam take nieco je

okrem toho mam aj vypnute automaticke aktualizacie, takze je divne, ze sa mi rovnaka vec objavila v priebehu 24 hodin na kompe doma aj v robote (verziu skype mam tu istu)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Ja neviem či je to fakt taká blbá náhoda, ale odkedy tá banda z Microsoftu prevzala Skype, tak to snáď ani nie je možné koľkokrát mi Skype zamrzol alebo proste z ničoho nič padol. Nepadá vám tiež?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja zatiaľ so skype problém nemám, aspoň ho nijako nepociťujem.

Keď však vidím, ako sa v priebehu dňa "ukazuje" prihlásenie tých, ktorých mám v zozname,

asi niektorí problém majú /napríklad konkrétne v BS/.

Aj keď si myslím, že tam to možno bude skôr problém s celým internetom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov