Skočiť na obsah

Hockey Arena


Ignatius

Odporúčané príspevky

To, že útočili ako blázni ešte neznamená, že museli dať gól... :lol: Aj v reále sa stáva, že to proste nepadne, dokonca aj také sa stáva, že tlačia, tlačia a nielenže to nemá gólový efekt, ale ani poriadna strela neprejde - závisí aj na súperovi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 46
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ignatius

    18

  • chorche

    18

  • RoSo

    7

  • tomassi

    2

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 5 mesiacmi...

Mňa minule zachránil len kolega, ktorý mi pustil zápas :lol: A teraz to opäť nevyzerá lepšie... To je tak, keď odíde strelec spolu s ešte jedným spoluhráčom z lajny, ktorá dokopy dala vyše polovicu gólov mužstva...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, mna tentoraz nahodny faktor podrzal, ale proti cajovym Leviciam som sa presadil az v priatelaku. A bil som aj Curling, aj Blues, ktori postupili! No rozumies tomu? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Do slaka, preco to zasa spadlo? Konecne som chcel napisat nejaku humornu tlacovku, miesto toho to bude asi pekne nastvana tlacovka, ak sa k tomu vobec dostanem! Dnes v noci som sa mal dozvediet, ako stojim v polovici sezony spolu s dalsimi azda 20000 manazermi a nic! Nastve cloveka. Super nebol najsilnejsi, ratam s troma bodmi, ale velmi ma zaujima aj trh....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

Tak vcera som sa zaregistroval, dnes som dostal tym, uz som stihol jeden zapas aj prehrat :lol: Vyzera to velmi zaujimavo. Som zvedavy, ci sa z tej IX. ligy niekedy vyhrabem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja to už asi tretiu sezónu nehrám kvôli nejakým extra výsledkom (samozrejme zas to nepúšťam ako sa tomu zachce), ale hlavne kvôli partii, čo sa nám v lige na diskusii utvorila... A inak som zostúpil o ligu nižšie než som bol, aspoň to bude viac oddychovejšie. Síce aj tu sú dobré tímy, ale tie porážky, čo mi tento týždeň pripravili boli hlavne mojou zásluhou, keď som im cieľovite zápasy kvôli nálade v tíme pustil (pre nezasvätených to môže znieť divne, ale ide o to, že náladu zvyšuje nízka dôležitosť zápasu, hráči sa teda toľko nesnažia a človek ľahšie potom stratí body... Nie je to teda tak, že hráči tipujú proti vlastnému mužstvu a preto by tie prehry priamo zdvihli náladu :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nick: rosouk (RoSo obsadeny )

Muzstvo: Horses Presov

Liga: IX.159

 

Zatial sa s celym systemom len oboznamujem, takze cielom do sezony je nebyt posledny :lol:

 

edit:

 

nechce sa niekomu navrhnut pre moje muzstvo logo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RoSo, oslov niekoho v diskusii, tvorcov log sa najde urcite dost, ale tusim napriklad herkules ma zaujimave logo, mozno by vedel poradit. Mne HA prinasa v poslednej dobe viac nervov, ako potesenia. Beriem to prilis vazne. Dokazem sa lepsie vcitit do pocitov manazera realneho timu. Ale ved pockajte, daval som sancu mladym a ukazalo sa to ako chyba, uz hravam na 3 formacie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz som si logo vytvoril sam. Skus pozriet. Na prvy pokus myslim, ze nie je zle. Dnes som chcel prvykrat kupit hraca, ale chvilku pred uzavierkou vyskocila jeho cena z pre mna prijatelnych 1200000 na 4 mil. a hned nato na 10 mil. Som zvedavy, kedy sa dostanem k posilam, sak ma s takou zostavou roztrhaju a vypluju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O chvilocku pojdem skontrolovat. Vies, netreba ist hned po velkych rybach. U nas blazni kupuju hracov s kvalitou okolo 65, co je pre mna dost zle, ale ak ma hrac dost zaujimavy Index Sikovnosti (IS, medzinarodne AI = Ability Index), preco nie? Aj hraci bez potencialu tak mozu byt zaujimavi. Potrebujes sa predovsetkym postavit na nohy a potom budes hrat a vyhravat, to chce systematicku pracu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To hej, systematicky, este keby som vedel ako. Na nakup lepsich hracov som nateraz rezignoval, financie mi nedovoluju posilovat, tak sa aspon snazim vylepsit zazemie a dufam, ze z juniorky vyskoci nejaky zazrak. Zmenil som logo a pre zaujimavost - moj stadion nesie nazov FreeSpace :lol:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Krásne logo RoSo, páči sa mi moc :lol: No ja som za tie dni čo som bol mimo klesol už aj v tejto lige, kde som myslel, že aspoň ten stred tabuľky bude v pohode, takže asi budem musišeť dačo vymyslieť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

:lol:

 

Divy sa deju v mojej lige. Uz siesti manazeri boli potrestani za multactvo. Dnes dosli novi piati, z nich styria uz mali vecer, ked som sa vratil domov, zablokovane konta. Piaty tam sice je, ale muzstvu dal nazov, ktorym sa vulgarne oznacuje zenske pohlavie. Uvidime ako dlho tam vydrzi, kedze jedno z pravidiel je:

 

- názvy mužstiev, štadiónov a mená manažérov nesmú byť neslušné alebo vyvolávajúce pohoršenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To máš úžasnú ligu počuj, aspoň je sranda :) Inak už som zistil, že to hrám len z tvrdohlavosti - na komunikáciu s kolegami už nemám čas, nedostatok času na manažovanie sa prejavil zostupom do V. ligy, ktorá je pod úroveň môjho tímu, pravda, ak by sa mu mal kto venovať. Nechaný na pospas sa drží dakde v predu, ale asi tam zostane zahrabaný :) Ale hlavne, že tam poklikám, uvidíme, koľko mi to vydrží :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No jo, srandy je zatial dosť, len ich nechápem. Ak pracujem na tíme niekoľko sezón, nebudem riskovat, ze ho odpíšem založením ďalšieho. Pozeral som aj ôsmu ligu, kde postupovali kolegovia z predchádzajúcich dvoch sezón. Dvaja z nich sú už tiež zablokovaní. Momentálne mám len dvoch vážnejších konkurentov, dúfam, že nebudú robiť problémy. Len keby tie love boli na nákupy. Nie sú. Všetko ide do zázemia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

No, napriek tomu, že už to hrám len z tvrdohlavosti, keď dobre sadne vyraďovacia časť, človek ešte vie ukázať, čo dokáže :) aby som objasnil; play-off prebiehalo teraz, keď som mal čas, a tak som mal možnosť oprášiť pár starých taktických trikov, vďaka ktorému som porazil silnejšie celky a stal sa celkovým víťazom... Takže liga IV.6 - teš sa na mňa :) (Ok, dobre, ak by mi v tom nepomohol brankár, tak by mi aj tie triky boli nanič, takže týmto mu vďaka, že zachytal :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No presne to, pošachovať s nízkou/vysokou dôležitosťou ako si spomínal, odmeny hráčom nastaviť... skúsiť nastaviť mierenie streľby niekam (ideálne by bolo vedieť kam samozrejme, ale ja to často len tak tipnem... ani neviem, či som sa dakedy strafil, ale tak kým dám viac gólov, tak si vravím, že dobre bolo :lol: )... Hrať na tri formácie, ak štvrtá kvalitatívne zaostáva... pohrať sa s nastavením taktiky na jednotlivé zápasy... preorganizovať hráčov v rámci jednotlivých pätiek... a kopec maličkostí, ktoré dokážu ovplyvniť zápasy. Človek nikdy síce nevie, či mu to naozaj pomôže, ale keď to výde, obvykle to stojí za to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov